reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Dziekuje dziewczyny :) Juz mi lepiej, przespałam się z tym i dzis nie jestem juz w takich rozterkach. Co prawda sprawdzilam pierwsze usg z Frankiem i tam między maluchami była róznica 1,1 mm i oba pikały. Ale cóz co będzie to będzie. TRzymajcie kochane dalej kciuki, by choc jedne maluch dał radę :)

Dzis Franek wyraźnie zacząl mówic tata. Takżźe jesli wierzyc w przesądy to kolejny będzie chlopczyk, a ja tak właśnie czuję :)
 
Kruszka - a który to tydzień? Zrób suwaczek ... kocham ciązowe suwaczki :-)

Sylha - Ty też gdzieś zniknęłaś...

U Nas pogoda wróciła do normalności czyli pada ,a w Pl wróciły upały... a było już tak fajnie z taką pogodą... :-(
 
Kruszka - a który to tydzień? Zrób suwaczek ... kocham ciązowe suwaczki :-)

Taycia 6t3d bo odjełam 5 dni za spóxniona owulke.
Wstawialm suwaczek, ale wyświetla mi sie , ze za duzo miejsca to wszytsko zajmuje. Postaram sie to naprawić:-)

U nas poki co brzydko, chłodno, a upały maja byc za kilka dni. A dla mojegoi atopika taka pogoda jest super. W upały bedzie sie męczył.
 
Kruszka mimo wszystko dobre wieści:-) widocznie tak musi być. Trzymajcie się dzielnie:-)
U mnie upały cały czas i patrząc na pogodę ma tak pozostać przez kolejne dwa tygodnie:szok: najgorzej ma być w niedzielę bo aż 35st! ale my codziennie idziemy się chłodzić nad jeziorko:-)
A powiem wam dziewczyny że zamówiłam małemu pajace do spania na allegro z next i są po prostu cudne! jakbyście były zainteresowane to dam namiary:-)
 
Hej dziewczyny ! Przeprasszam że prawie nie bywam, ale regularnie Was podczytuję. Teraz jesteśmy w rozjazdach cały czas coś nam wypada..

Kruszka gratuluję ciąży !:* Mam nadzieję że wszystko będzie okej ;-) Trzymam kciuki !!

Pomóżcie. Od 3 dni Mati ma bardzo wysoką gorączkę sięgającą 40,5 stopnia.. Nic poza tym mu nie jest. Oczywiście jest marudny i płacze ale jak zbijam temp. to się bawi i jest okej. Byłam już dwa razy u lekarza ale nic się nie dowiedziałam tylko dawać na przemian nurofen i paracetamol. Ale dziś już wieczorem minie 3 doba i się boję :( Nie wiem co to jest !! Dziś oddałam mocz do analizy jutro będą wyniki i wizyta u lekarza. Miałyście podobnie ??
 
kruszka gratuluje bijącego serduszka. Mam nadzieje, że drugie jeszcze ruszy, trzymam mocno kciuki.
Jeśli jednak moje nadzieje się nie spełnią, to wierzę że dzidzia będzie silna i dotrwamy szczęśliwie z Tobą do końca ciąży:-)
Wiem jak się możesz czuć, ja w 2011 roku w październiku otrzymałam podobną wiadomość, tylko z ta różnicą że po niej nie było pozytywnej informacji... Ściskam mocno! a jaki macie termin porodu?

gochaa oj niestety nie pomogę:-( ale życzę zdrówka!

my już po szczepieniu, Zosia utyła przez 6 tygodni aż 500g, czyli teraz ma 8300g. oczywiście na badaniu już rzewnie płakała bo była bardzo śpiąca. o samym szczepieniu nie wspomnę.
Poza tym zaczęła znowu budzić się koło 00.00, potem 1.30...i harce o 5.30... zatem znowu się nie wysypiam:-(
 
reklama
Do góry