reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

ulala to już jutro:szok: ciekawe jak minie Ci noc, czy w ogóle będziesz mogła z tego wrażenia spać:-) masz rację że męża odsyłasz do domu, po co ma siedzieć w szpitalu i tak Ci nic jutro nie pomoże. trzymam kciuki za WAS:-)

co do ktg jeszcze, to julitte ja niby też mam tą cukrzycą ciążową, ale jak to określił mój lekarz, to dopiero początek. Więc może nie jestem traktowana jako "cukrzyczka". ulala wiem ze szpital ma obowiązek zrobienia ktg jak się u nich pojawię, ale musiałabym pewnie skłamać że nie czuję ruchów.
Jutro idę na wymaz paciorkowca, to się zapytam czy nie powinnam mieć wcześniej tego ktg już.
 
reklama
gochaa to jestes codziennie w stanie gotowości :-) mój mały tez głowa w dół jest ułozony ale jak na razie nic sie nie zgładza nie otwiera jedynie co szyjka sie delikatnie skróciła..


ulala trzymam kciuk za jutrzejsza cc no i oczywiscie troszke zazdroszcze jak wszystkie że już będziesz trzymac swojego maluszka w ramionach :):):) !!

a jesli chodzi o to ktg nie pamietam juz u której z Was ale jak dla mnie 39 tydz to zdecydowanie za późno..no chyba ze w twoim szpitalu nie przywiazuje sie jakos wagi zbytnio do zapisu ktg.. a czy to dobrze czy źle to nie wiem bo sie nie znam ;-)
 
A Gabriel twardo głowa w gore a to leci 36 tydzien już.
W sobotę 37. W czwartek mam spotkanie z położna i pewnie będzie chciała żebym przyszła po tygodniu zobaczyć czy sie nie odwrócił. Tyle ze ja wiem ze sie sam nie odwróci bo czuja jak próbuje i nic. Wiec będę z nią rozmawiała zeby już teraz na usg mnie wysłała i odwracanie a jak nie to cc.
Tyle ze Kurcze mój angielski jeśli chodzi o kwestie ciazowe etc kuleje wiec będę mówiła ja chce wyjąć dziecko teraz albo odwrócić. Bo za cholerke nie moge zapamiętać jak jest cięcie cesarskie, odejście wód plofowych i inne takie. ;)
Ale dam radę!!!

Ulala ty masz cc jutro a który to dokładnie tydzien będzie?
 
ostkapa spoko;)
crazy girl u mnie dokładnie to samo tak jak piszesz!!! no chyba, że idę prywatnie to za pieniądze wszystko zrobią
ulala super ;) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& kurcze, ja też bym chyba nie spała z wrażenia :p z drugiej strony to chciałabym mieć też taki poród, że mam się wtedy i wtedy stawić w szpitalu i rodzimy ;)) bo wtedy jest się przygotowanym psychicznie no i wogóle tak jakoś... A jak bóle złapią w domu i poród się zaczyna w domu już albo na ulicy to jeden wielki stres i zaskoczenie

a ja narazie to chcę jeszcze sobie pochodzić w ciąży :p bo w końcu czuję że jestem w ciąży ;) i ten miesiąc mi nie straszny, bardziej się chyba boję tego co potem, czy dam sobie radę itd ;) jak zareaguję na tak upragnionego maluszka, że się p[rzestraszę, że płacze, że nie będzie jak to się mówi jak ta dzidzia z reklam. wiem głupio to brzmi, bardzo chcę wziąć maluszka na ręce i ucałować, ale im bliżej porodu tym niepokój przed tym wszystkim większy
 
Ja sie tak bałam przed pierwsza ciąża. Oczywiście sie poplakalam jak mi mała na brzuchu położyli ;)


Dziewczyny które rodzą naturalnie; chcecie lewatywe zeby niespodzianki na stole nie było?
 
reklama
;) no przed drugą to już jasne że kobieta nie ma takiego niepokoju, bo już wszystko zna i wie co i jak ;) a ja to zielooooona jestem :p
właśnie kurcze, ja bym wolała lewatywe, heh jak to brzmi :laugh2:
ale ciekawe czy u nas w szpitalu takie atrakcje zapewniają, czy się tylko na mnie głupio popatrzą
 
Do góry