reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

tętno Małej sprawdza mi przy każdej wizycie, znaczy ostatnia była w piątek...
ulala ja w ogóle mam wrażenie że Ci moi lekarze (po zmianie) i przed zmianą również to wszystko jakoś za późno mi robią. najpierw ta glukoza obciążeniowa, teraz ktg.
To samo sobie pomyślałam że zapłon troszkę spóżniony ale na ktg nie musisz mieć skierowania możesz pojechac dowolny szpital i powinni ci zrobic bez gadania .
 
reklama
Ostkapa ja mam ktg robione od 36tc, w tym tygodniu będę miała już trzecie, ale ja mam wykonywane ktg ze względu na cukrzycę ciążową, gdybym jej nie miała to skierowaliby mnie na ktg dopiero od terminu porodu. W pierwszej ciąży nie miałam cukrzycy i nie miałam ani jednego ktg, ponieważ urodziłam przed terminem:)


Kruszka :****

ulala trzymam kciuki!!!!
 
Melduje się po ostatniej wizycie mam stawić się w szpitalu o 7 rano na czczo jutro sa 3 planowe ciecia będę druga lub trzecia ale to juz dowiem sie w szpitalu męża mam odesłac najlepiej do domku bo dopiero mnie wieczorkiem zwiozą na sale po cc będę do wieczora w seperatce jedynie dziecko może zobaczyc wcześniej ale bezsensu siedzieć ileś tam godzin i czekac wole żeby pojechał i sie zajoł pracą ja dam mu znać co i jak i wieczorkiem nas odwiedzi :) dam znac co i jak bo pewnie tel bede gdzies miała przy sobie jej to juz jutro !!!!

WOW powodzenia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Zazdroszczę, że juz będziesz miała Maleństwo przy piersi :)
 
Claudusia młody jest głową w dół, a usg miałam dlatego że moja szyjka już jest całkowicie zgładzona i w każdej chwili mogę zacząć rodzić ( chociaż w sumie nie wiem bo mam szew na szyjce i nie wiem jak to wygląda. Czy jak jest założony to mogę zacząć rodzić?:-p)

Ulala trzymam kciuki za Ciebie i maluszka !!:-)

Ja ktg miałam na ostatniej wizycie ale nie wiem czy teraz też będę mieć.. Zobaczymy :)
 
reklama
standardy prowadzenia ciazy sa rozne, tak jak piszecie.
ja ktg zaczelam dopiero od 38 tc. z powodu cukrzycy, bo gdyby nic sie nie dzialo zaczelabym od 40 tc.
w poniedzialek ide do szpitala i decyzja czy ciecie i kiedy. trzymacie prosze kciuki, zeby do poniedzialku nic sie nie wydarzylo.
Ulala, trzymamy kciuki! daj znac, jak bedziesz juz mogla, co i jak.
Przewalczyłaś Igora? Czy chłopaki wygrali z Patrykiem?
Nasz nadal bezimienny :-( chociaz wlasciwie wieloimienny. ciężko podjąć decyzję :-)
Taycia, jakby co to przekazesz wiesci z zamknietego?
 
Do góry