reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

pati pati ja też mam ból gardła- w sumie wczoraj przeszedł. Psikałam tantum-verde, piłam herbatę z miodem i cytryną i ciepłe mleko z miodem. Jakoś przeszło.

Ja jeszcze ktg też nie miałam. Powinien lekarz po 36 tygodniu wykonać pierwsze ktg. Ale jak jest u mojego lekarza to nie wiem. Za tydzień mam wizytę więc się dowiem:-)
 
reklama
Crazy Girl, i chyba nie mają z tego powodu większej umieralności niemowląt, co? Jak się tak bardzo stresujesz tym, że w Irlandii nie robią, no bo przecież w Pl robią, a polski styl prowadzenia ciąży jest święty, to podjedź do szpitala i powiedz, że martwisz się zmniejszoną ilością ruchów dziecka, to Cię do tego ktg podłączą.
 
Crazy u mnie w uk tez nie robią. Ale zadzwoniłam na ten nr co jest na karcie ciazy w razie czego by dzwonić i pow ze ruchow nie czuje od 24 h i podbrzusze mnie boli. To kazali przyjechać i raz miałam ktg. Moze sprobuj
 
esmeralda trochę mnie uspokoiłaś informacją że u Ciebie też nie będzie ktg. już zaczęłam podejrzewać ze tylko u mnie traktują pacjentkę jak u crazy i cyntek.
jak chodziłam do poprzedniej gin, to powiedziała że zaczniemy ktg od potencjalnego dnia porodu, czyli jeszcze później niż obecny lekarz. Może faktycznie robią te badanie dopiero jak się coś dzieje.
pati płukanie gardła wodą z solą, poza tym syrop z cebuli mi też pomagał oraz tak jak dziewczyny wyżej pisały - herbata z miodem i cytryną (ale nie gorąca!), poza tym nie wygrzewałabym tego przeziębienia.
 
młoda mamusia jeszcze wytrzymaj, już tylko parę tygodni:), już zbliżasz się widzę do mojego upragnionego 37 tygodnia. dlaczego leżałaś w szpitalu?:-(
 
Crazy u mnie w uk tez nie robią. Ale zadzwoniłam na ten nr co jest na karcie ciazy w razie czego by dzwonić i pow ze ruchow nie czuje od 24 h i podbrzusze mnie boli. To kazali przyjechać i raz miałam ktg. Moze sprobuj

Crazy Girl, i chyba nie mają z tego powodu większej umieralności niemowląt, co? Jak się tak bardzo stresujesz tym, że w Irlandii nie robią, no bo przecież w Pl robią, a polski styl prowadzenia ciąży jest święty, to podjedź do szpitala i powiedz, że martwisz się zmniejszoną ilością ruchów dziecka, to Cię do tego ktg podłączą.

Polski styl prowadzenia ciąży wcale nie jest świetny.. Uważam że czasem aż przesadzony,Ale przynajmniej minimum robią... a tu co? jedno usg... badanie na toksoplazmoze (nie robią), glukoza - w pierwszej ciąży nie zrobią glukozy.. w drugiej zrobia jak dziecko było powyżej 4 kg w pierwszej ciąży.
W pierwszej ciąży skłamałam właśnie tak jak sugerujecie. I tym razem też tak zrobię... A ostatnio jak powiedziałam że mam zwiększone upławy w kolorze zielonkawym, o niezbyt przyjemnym zapachu to mnie olali...Powiedzieli że w ciąży to tak czasem jest... A jeszcze jedno.. Badanie na paciorkowca - nie miałam..i mieć nie będę.....
 
reklama
Melduje się po ostatniej wizycie mam stawić się w szpitalu o 7 rano na czczo jutro sa 3 planowe ciecia będę druga lub trzecia ale to juz dowiem sie w szpitalu męża mam odesłac najlepiej do domku bo dopiero mnie wieczorkiem zwiozą na sale po cc będę do wieczora w seperatce jedynie dziecko może zobaczyc wcześniej ale bezsensu siedzieć ileś tam godzin i czekac wole żeby pojechał i sie zajoł pracą ja dam mu znać co i jak i wieczorkiem nas odwiedzi :) dam znac co i jak bo pewnie tel bede gdzies miała przy sobie jej to juz jutro !!!!
 
Do góry