reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

nom chyba jednak w tym wszystkim jest, że te nerwy jednak mają chyba związek z ciążą, a ja już myślałam, że jestem jedyną kobietą denerwującą się w ciąży
bett staram się jak mogę..nie denerwować się i śmiać jak najczęściej, właśnie oby tego uśmiechu było jak najwięcej ^^ o boższ, ale ten filmik straszny :O :p
 
reklama
ja też mam wrażenie, że jestem ostatnio dużo bardziej wrażliwa niż zazwyczaj, żeby nie powiedzieć nadwrażliwa...
zdecydowanie łatwiej się denerwuje, łatwiej też mnie wyprowadzić z równowagi. myślę, że to zasługa hormonów ciązowych.
 
z pewnością, ja byłam generalnie bardzo wrażliwa, ale teraz ta wrażliwość się zwielokrotniła :-) Ahh te hormony.... :-)
 
Cześć Dziewczyny! Ostatnio rzadziej tu zaglądałam, miałam trochę stresów - obrona na podyplomówce, ale już po i można w końcu się zrelaksować. Dziś miałam połówkowe - relacja na wątku wizytowym :)

Co do tych nerwów to myślę, że w ciąży jak hormony dają znać o sobie to normalne i reagujemy zwykle mocniej niż przed ciążą, czasem może nawet na wyrost ;p
 
no to dobrze, że nie jestem osamotniona w związku ze stresami, już myślałam, że ja jakaś inna jestem, a wszystkie kobitki wesołe że ho ho, a tu jednak nie tylko ja jestem nerwuskiem...gratuluję udanych wizyt, u mnie również dziś było gorąco i chyba zapowiada się że jeszcze tak przez jakiś czas będzie, jakiś łądnych parę dni ;] a to ja już chyba z domu wtedy nie wyjdę :p
 
reklama
Do góry