reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Mummy, no to faktycznie kiepsko ze kolejna wizyta dopiero za 3 miesiące! Ale najważniejsze ze polowkowe juz niedługo to bedziesz spokojniejsza!

Taycia, ja tez czuje ze tyje...
 
reklama
hej Dziewczyny:)
nakupiliśmy mebli i innych cudów i miałam sporo zajęć - za to zero czasu.... a i tak nie skończone, no i malowanie mnie czeka w przyszłym tygodniu:)
ale najważniejsze że jest co robić.... i nie ma czasu na rozmyślanie!

Wczoraj odebrałam wynik histopatologii - w sumie nic nowego nie wniósł, tak jak myślałam.... Jedynie napisali : płeć nieznana, a bezpośrednio po porodzie położna stwierdziła: chłopak.... tak więc sama już nie wiem....

W poniedziałek wizyta u gin, to będzie równy miesiąc od wywołania porodu.... Ciekawe jak moja macica się ma i jaki plan dla nas...


a za Was 3mam kciuki:)
 
Nanulika, miło że się odezwałaś. Ciesze się, że masz dużo zajęć i brak czasu na myślenie. To chyba najlepsze lekarstwo!
Daj znać po wizycie. Mam nadzieję, że dostaniecie od lekarza zielone światło na najprzyjemniejszą część - starania :)

Kiedy planujesz wrócić do pracy?
 
Nanulika, miło że się odezwałaś. Ciesze się, że masz dużo zajęć i brak czasu na myślenie. To chyba najlepsze lekarstwo!
Daj znać po wizycie. Mam nadzieję, że dostaniecie od lekarza zielone światło na najprzyjemniejszą część - starania :)

Kiedy planujesz wrócić do pracy?

:) macierzyński mam do 22 lipca, tak więc 23go do pracy, chyba że mnie wyślą jeszcze na 2 tygodnie urlopu....
30go czerwca wyjeżdżamy na urlop, odpoczynek się należy.....
 
:) macierzyński mam do 22 lipca, tak więc 23go do pracy, chyba że mnie wyślą jeszcze na 2 tygodnie urlopu....
30go czerwca wyjeżdżamy na urlop, odpoczynek się należy.....

No to macie naprawdę super zaplanowany czas! Teraz trochę zajęć, a później odpoczynek. Myślę, że dobrze Ci zrobi ten urlop przed powrotem do pracy.
Trzymaj się ciepło i zaglądaj do nas!
Trzymam mocno kciuki za wasze starania. Mam nadzieję, że niedługo oznajmisz nam radosną nowinę :)
 
Nanulika dobrze, że masz tak napięty harmonogram. A co do urlopu to sama chętnie bym się wybrała:-)
Ehhh u mnie dziś pogoda nieciekawa. Od rana lało-teraz się uspokoiło no ale deszcz też jest potrzebny. A Co do tycia to serce mi się kraja jak widzę jak mi kilogramy przybywają! Niedługo będę jak słonica:szok:
 
Nanulka powodzenia na wizycie.
Ja wczoraj sie dowiedzialam ze meza bratowa poronila.
Basia zazdroszcze trzeciej corci.Moj maz i dzieci tez nie pocieszeni ze syn bedzie.Chlopcy ciezko to przyjeli Choc od poczatku ich na brata nastawialam i duzo tlumaczylam ze to od losu i Boga zalezy
 
reklama
Mnie ostatnio złapało zapalenie pęcherza. Zaczęło się od niebolesnych bakterii w moczu, a skończyło na ostrym dyżurze... Ale dzięki temu, dowiedziałam się, że w moim brzuszku siedzi mała Zuzka :) A z tyciem u nas średnio. Brzucha nie ma. Znajomi mnie widzą i pytają gdzie mój 5-miesięczny brzuszek. Nawet lekarz nie chciał mi ostatnio uwierzyć :D Ale Zuzia rośnie zdrowa i silna, ilość wód płodowych w normie, także nie ma czym się martwić. Moja córka codziennie by zjadała tabliczkę czekolady. Mała egoistka. Nie myśli o tym, że mamusia będzie gruba i nie znajdzie bogatego męża :D
 
Do góry