reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Kobietki, witam sie w tą piękną niedzielę. Wstałyśmy z Lenką o 8 i od razu na ogród:) Potem zaliczyłyśmy msze , ktora lenka była średnio zainteresowana:D Niestety spanie w południe ciężko jej przyszło i dopiero zasnęłyśmy razem po 13. Pewnie obudzi się koło 15 a mieliśmy jechać gdzieś w świat nad zapore Żywiecką albo do Pszczyny i wątpię żebyśmy gdziekolwiek jechali o 16 bo zanim zje, ubierze sie to troche minie. Oj z jednej strony fajnie jak dziecko spi ale z drugiej nic nie da sie zaplanowac. Musze jeszcze skoczyc dzisiaj do apteki po ten krem p/rozstepom.
Co do cisnienia to ja jestem z rodziny niskocisnieniowców a w ciazy jeszcze bardziej sie to nasila. Bol glowy to u mnie norma, niestety kawy nie piję ani nie łykam tabletek. Musze to poprostu znosic.
 
reklama
Witam się niedzielnie :-)

Ja też z tych niskociśnieniowców, normalnie mam 80/50 - 90/60. Ciąża na szczęście mi je podniosła do 120/75. Kawa też mi pomaga na ból głowy.

Cisza tu dziś, wszystkie korzystają z pogody :-)
 
Ja się też witam :)
Ja również mam bardzo niskie ciśnienie i to mnie wykańcza..... dziś mnie wyjątkowo boli głowa :(
Niedziele mamy dziś piękna :)
 
Hej !
Witam sie i ja z pracy. U Nas tez booooska pogoda. Calymi dniami siedzimy na dworzu tak jest cudownie i cieplo.

Ja tez mam niskie cisnienie... :tak:

Pozdrowienia i udanej niedzieli zycze!
 
Witam nową mamusie:)
U nas weekend minął rodzinnie teraz biore się za porządki i musze wyjść z córą na spacer więc zmykam i pozdrawiam wszystkie mamusie:-)
 
Cześć dziewczyny! ale dziś pospałam:) aż mi wstyd:zawstydzona/y: ale trzeba korzystać póki jeszcze można:) u mnie dziś znowu piękny dzień! i jak tu leżeć? chętnie poszłabym na długi spacer ehhhh :-( jutro chyba pojadę zrobić badania bo za tydzień wizyta więc nie chcę się denerwować że nie zdążę z wynikami. A ostatnimi dniami leci mi rano krew z nosa-nie wiem dlaczego? Pozdrawiam i udanego dzionka :-)
 
heja, wróciłam z wyprawy weekendowej i było super, swieze powierze, ruch, morze, góry :)
normalnie jest taki skwar że najlepiej bym pospała ale mam masę prania :)
 
witam,imprezka urodzinowa udana moje kochanie zadowolone i to najwazniejsze:-)

my czujemy sie znakomicie:-)

wesolakobietko ja rowniez odliczam tygodnie hih tylko ze ja od wtorku do wtorku:-D

pozdrawiam serdecznie
 
Miłego dzioneczka u mnie pada i bardzo dobrze bo susza straszna :) ale za to jestem do niczego:) dalej neta nie mam dobrego dlatego wpadam raz na czas
 
reklama
witajcie mamusie :)

nadrabiam zaległości, bo weekend bardzo ruchliwy był i nie miałam czasu ;-)

Wesola Kobietka ja również odliczam tygodnie, dzisiaj zaczęłam 18ty :) czujesz już może ruchy dzieciątka?

Elzu
ja Tobie również gratuluję synka;) mnie się podoba Fabian i Nikodem, mężuś chciałby Sebastianka a szwagierka Kubusia ;) podoba mi się też Nataniel ale już niestety imię zajęte przez kumpelę :) oj będzie dylemat :) mam nadzieję, że chociaż u Ciebie jest jakiś kompromis w sprawie imienia;)
co do bólu głowy to chyba wiem o czym mówisz :-(
miewam to samo,praktycznie za każdym razem kiedy przebywam na słonku i nie mogę sobie z tym poradzić za cholerę. a jak już chwyci taki ból to cały dzień trzyma.

olii88 ponoć krwawienia w tym okresie ciąży w jakim jesteś ( i ja również), to normalna rzecz, bo zwiększa się objętość krwi w naczynkach i to jakoś na nie uciska,tak gdzieś czytałam. jeśli tylko nie wykrwawiasz się jakoś strasznie,to wszystko jest w normie :)

a ja dziś mykam na pogrzeb.niby nie znałam wujka, dalsza rodzina od strony męża,ale ostatnio niewiele mi brakuje,żeby się pobeczeć nawet bez powodu więc pakuję duuużo chusteczek..
 
Do góry