reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Witam się przelotem :-) Miło widzieć kolejną nową mamusię :-D

Dziś jak zwykle sprzątanko, nawet sobie 3 okna umyłam, pozostałych 15 musi poczekać :p A zaraz śmigam na spacerek z burkiem.

Miłego wieczoru :-)
 
mikaa87, przykro mi z powodu Twojej pierwszej ciazy, ale ciesze sie, ze doczekaliscie sie cudu poraz drugi, bede trzymala kciuki, zeby tym razem bylo wszystko dobrze :) i gratuluje synka, u mnie tez siusiak :) masz jakies typy na imiona? Mysle, ze nie masz co czytac wszystkiego od poczatku, bo stracisz duzo czasu, jest temat, w ktorym kazda cos o sobie napisala, wiec mozesz nas blizej poznac, a ogolny temat czytac juz na bierzaco :)




Widze, ze dzisiaj nie duzo do czytania, pewnie wszyscy korzystaja z pieknej pogody. Ja bylam z moim D na zakupach w Ikei i jak tylko wyszlam ze sklepu to zaczela mnie bolec glowa i bolala caly dzien :( jakos tam mam, ze wystarczy, ze sie troche zgrzeje i juz boli glowa.. paracetamol i duzo picia nic nie dalo :/
 
Elzu jak ostatnio mnie dorwał straszny ból głowy i nawet po paracetamolu nie odpuścił to wiesz co pomogło od razu? słaba kawka :) okazuje się, że te moje bóle mogą być na tle ciśnienia choć nigdy wcześniej tak nie miałam. mam nadzieję, że dziś już się czujesz dobrze ale na wszelki polecam przetestowanie kawki.
 
La Mari, masz niskie czy wysokie cisnienie? Bo ja raczej niskie, a kawy w ogole nie pije - nie lubie, ale jakby miala pomoc to moze bym sie zmusila..
 
nie mierzyłam więc nie wiem jakie mam... chyba raczej niskie skoro mi kawa pomogła :) A może to była kwestia reakcji zmiany ciśnienia atmosferycznego. My pijemy bardzo słabą kawę z duuużą ilością mleka. Wzięłam kilka łyków od męża i po kilku minutach ból nieco odpuścił więc mu zabrałam resztę :)
 
Witam w niedzielne popołudnie :)

Jak macie Dziewczyny niskie ciśnienie to kawa może Wam pomóc, ja niestety mam raczej wyższe i u mnie kawa na ból głowy nie bardzo, zresztą czasem mnie po kawie jakby żołądek boli a piję rozpuszczalną ze śmietanką, teraz taką bardziej zbożową.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Wpałam tylko dać znać że u mnie wszystko w porządku ;-) Ja po prostu nie mam czasu teraz na forum..:-( W każdym bądź razie nie martwcie sie jak mnie długo nie ma..
Życze wszystkim miłej niedzieli :)
 
Do góry