reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Witam się i ja :) Po nocy spędzonej na SOR-ze . Trafiłam tam z ostrym bólem brzucha z prawej strony na szczęście z dzidzią jest wszystko ok. Ja jestem na środkach rozkurczowych mam prawdopodobnie kolkę nerkową . teraz czeka mnie tona badań i jeszcze więcej wizyt u lekarzy. Mam nadzieję że to niedługo minie bo nie mam na nic sił.
 
reklama
Hej!

Alez spokojnie tutaj :tak: Sanns - wspolczuje...najwazniejsze,ze z Malenstwem wszystko ok.
Ja juz czuje Bobasa codziennie... super uczucie.. patrze na mojego rosnacego Syna i nawet nie wiem kiedy tak szybko urosl,a zaraz drugie Malenstwo bedzie na swiecie....szok :szok::szok:

W pracy wszyscy podziwiaja zaokraglony brzuszek,a mi czasami sie jeszcze wierzyc nie chce,ze ledwo co mam jedne,a to juz drugie w drodze :happy::happy:

Pozdrowienia !!!
 
I kolejny dzionek minął:-) Ja już odliczam dni do wizyty-mój gin ma mi powiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka:-) ni mogę się doczekać! Cały czas mam nadzieję, ze to będzie dziewczynka bo w rodzinie sami chłopcy się rodzą ale wszyscy mówią mi, że wyglądam na chłopca:baffled: No ale najważniejsze żeby bez komplikacji.
 
olii88, krew z nosa w ciazy, to nic zlego (no chyba ze bardzo duzo) jestesmy bardziej ukrwione teraz i moze sie zdarzac (z dziąseł tez), mi nie leci krew z nosa, ale jak smarkam, to czasami mam troszke czerwona chusteczke.


mikaa87, nam bylo ciezko wybrac imie dla Julianka, a teraz to juz w ogole nie wiem :) narazie jeszcze nie mysle, zobacze czy sie na polowkowym potwierdzi, ze chlopiec i wtedy sie za temat zabiore :)


Mnie dzis znowu glowa lupała.. ale widze, ze duzo nas niskocisnieniowych..


sanns, wspolczuje :( dobrze ze z dzidzia wszystko ok, a Ty bedziesz pod opieka..


taycia, do mnie ciagle nie dochodzi, ze bedziemy miec drugie dziecko :) i jak patrze na Julka i sobie mysle, ze niedlugo bedzie wszystko od poczatku to mi tak dziwnie :) juz zapomnialam troche jak to jest jak maluszek nie umie chodzic, ba! nawet raczkowac czy sie obracac :)
 
Mika ja jeszcze nie czuję ruchów :(, za to czuję jelita ;p

Sanns współczuję takiego bólu, oby badania wyszły ok !

olii tak jak piszą dziewczyny krew z nosa w ciąży zdarza się, nawet w książkach o tym piszą ;) jeżeli masz z rana zaraz po przebudzeniu to może to być też z ciepła, ja tak czasem miewałam (choć w ciąży akurat nie), że jak w sypialni było strasznie ciepło to mi się puszczało.

taycia, Elzu ja Was podziwiam, że dajecie radę z takimi maluchami w ciąży a potem to już w ogóle. Z jednej strony fajna mała różnica bo dzieci podrosną i będzie już dwójka, będą mogli się łatwo dogadać, ale z drugiej to nie wiem czy bym nie zwariowała ;p póki co to myślę, że tak 3 lata różnicy byłoby ok.
 
Elzu - mam to samo!!!!!!!!!!! ostatnio odwiedzila mnie kolezanka z 3 tyg. maluszkiem i spytalam sie czy moge wziac na rece,a Ona 'pewnie,ale uwazaj na glowke' ... jejku, prawie zapomnialam...przeciez to bedzie takie Malenstwo,ze szok:szok::szok: no,ale nic...jakos bedziemy sie wzajemnie wspieraly i damy sobie rade.... a jeszcze niedawno ja mialam takie Malenstwo,a tu juz sam stoi, gada jak najety, zabkuje i tyle rozumie,ze szok :-D
 
hejka kobietki:)
Ja to mam jakiegos pecha w tej ciazy. Cały czas cos nie tak. Tym razem dorwała mnie prawdopodobnie rwa kulszowa:-( Nic nie mowilam bo myslalam ze to kregoslup daje znac o sobie ale zamiast przestawac bolec to zaczyna jeszcze bardziej. Takie bole mam juz ktorys tydzien ale nasilily mi sie kilka dni temu. Czasem jest tak ze nie potrafie sie odwrocic, wstac czy isc. Boli w kazdej pozycji. Po jakims czasie przestaje i zaczyna na nowo. Ja tez jeszcze nie potrafie uwierzyc w to ze znowu bede mama. Strasznie sie ciesze ale przy tym boje sie nie tego ze nie dam rady z opieka nad malenstwem ale ze nie chcacy zaniedbam Lenke. Nie bede mogla jej zapewnic tyle uwagi co zwykle i to jest dla mnie najwiekszy stres. Zrobie wszystko zeby nie czula sie odrzucona ale chyba i tak jest to nieuniknione. Najbardziej boje sie chwil przy piersi i szpitala. Chciałabym zeby Ł przyszedł do nas do szpitala z Lenusia ale to bedzie dla niej ogromny stres. Z jednej strony brak mamy w domu (nigdy jej nie zostawiałam) z drugiej nowy członek rodziny którym pewnie wszyscy dookoła beda sie zachwycac. No nie bedzie łatwo.
 
Witam :-p po strasznie długiej przerwie ale natłok spraw związanych z uczelnią i życiem osobistym przystopował wchodzenie na neta :-p

U mnie wszystko ok, brzuszek rośnie jak na drożdżach i kilogramy przybywają baardzo szybko:)
Maluszek daje znaki i często w brzuchu dokazuje co bardzo mnie cieszy :-D

A tak po za tym witam nowe mamuśki w gronie i lecę uzupełnić trochę waszych wpisów :-)
 
reklama
Do góry