reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

hej:)


no ciekawe czy moje suwaczki zadziałają :-)

a więc tak troszkę o mnie: mam 25 lat i jestem z południa Polski,z okolic Żywca. Z mężem staraliśmy się o maluszka 1,5 roku,2 lata wcześniej poroniłam w 8 tygodniu,maluszkowi przestało bić serduszko i nie rozwijał się. Początkiem tego roku zaczęliśmy się badać, u mnie wykonano drożność,miałam też laparoskopię na jajniku,porobione badania i wyszło ok.W lutym doktorka w Klinice Leczenia Niepłodności na podstawie badań nasienia mojego męża,stwierdziła że nie nadajemy się nawet na InVitro,gdyż plemniki są za słabe i jest ich za mało. Tydzień później okazało się,że jestem w ciąży. Oczywiście cieszę się z tego szczęścia jednak mimo wszystko mam obawy. Plamień i krwawień nie miałam, póki co maluszek rozwija się tak, jak powinien. Tydzień temu pokazał siusiaka między nóżkami :-D

próbuję was nadrobić ale nie wiem czy mi się uda, jestem dopiero na 35 stronie :tak:


pozdrawiam i wyrazy współczucia dla Nanulika, bardzo mi przykro
[*]
 
reklama
Mikaa- witaj :)
Widzę, ze bardzo podobna sytuacje mamy , tez z mężem staraliśmy sie 2 lata, wcześniej tez poronilam i tez od roku leczylismy sie w klinice leczenia nieplodnosci . Teraz spodziewam sie bliźniaków :) na kiedy masz termin?
Największe zagrożenie minęło do 12 tc wiec teraz tylko sie cieszyć należy :)
 
Cześć Brzuchatki. Jak myślicie, czy Dzień Matki nas też już obowiązuje?:-)Czy dopiero za rok?

Co do suwaczka, to nie wiem dlaczego, ale mój zatrzymał sie na 15 tygodniu, a ja zaczynam zaraz 17:( Czy wiecie może co jest nie tak?

Mikaa- witaj serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
Witam się :)
Ja się czuję mamą :) i ten dzień uważam też za swój :) Za rok to już będzie ukonorowanie tego dnia :) takie moje podejście do tego . :)
 
dzien dobry wszystkim mamusiom i jak najbardziej wszystkim wam z okazji naszego świeta życze spokojnej ciąży,zdrowych maluszków i szybkiego porodu:-D


dzisiaj odprawiamy ur mojego T takze zajrze tu po wekendzie:-D


witam nowa mamusie:-)
 
Lola216 super,że wam się udało i to podwójnie w dodatku :-D widzisz nasza klinika leczenia niepłodności nam nie pomogła bo doktorka liczyła tylko na zyski w kasie i proponowała nam od razu ICSI a prawda jest taka, że mężuś odstawił alkohol,zaczął się zdrowiej odżywiać i pociskałam mu jeszcze salfazin, zaskoczyliśmy w tym samym cyklu, w którym zaczęliśmy się leczyć na własną rękę.Termin mam na 5/6 listopad i mam wieeeelką nadzieję,że dotrwamy :tak:

klaczek2004 a ja się jak najbardziej czuję już uprzywilejowana do obchodzenia dnia matki, mimo, że bobo w brzuszku dopiero :-)


dziewczyny dziękuję za miłe przyjęcie ;-)
 
Ja tez czuje ze to moje święto i czuje sie z tym fantastycznie:) mój mąż początkowo próbował mnie przekonać ze dopiero za rok powinnam obchodzić to święto ale szybko go wyprowadzilam z błędu i teraz juz rozumie jak bardzo to ważne dla mnie.

Mikaa, witaj :)
 
Hyh ja dzisiaj dostałam smska od koleżanki z życzeniami dla mamusi :-) Również czuję , że to już moje święto :-)
Więc wszystkiego dobrego Mamusie :-) I dużo kopniaczków od tych brzuszkowych mieszkańców na Dzień Matki :-)
 
reklama
Witam dziewczyny, ja dziś strasznie zajęta od rana.

Witaj mikaa, cieszę się, że udało Wam się :)

Rozpoczęłam dziś 17 tc i tylko liczę od piątku do piątku jak mija kolejny tydzień.
 
Do góry