reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
nanuliko tera badania a jak juz będzie po to znów się postaracie ... jestem pewna że będzie już dobrze :*
 
Nanulinka strasznie długo to trwało zdrowiej kochana szybciutko i do dalszych starań napewno bedzie dobrze ,


Moje wyniki :

glukoza już jest 4,5 mmol/l normy 3,5-6,10
81 mg/dl norma 55-110

HBS -ujemny

waserman - ujemny

Toxoplazmoza -IGG -0 IGM -0.09 normy poniżej 0,55 negatywny od 0,55-0.65 wątpliwy

Różyczka - G- 125 iU.ml wynik ujemny <10 10-15 watpliwy powyżej 15 dodatni IGM 0.24 poniżej 0.80 ujemny dobre te toxo i różyczka czy nie ?

IGG -oznacza że było się chorym lub szczepionym???
IGM - oznacza aktualnie czy jest się chorym???
 
Witajcie przyszłe mamusie :)

jeśli to możliwe,chciałabym do was dołączyć :) nazywam się Aga i mam termin porodu wyznaczony na 5/6 listopad 2012
 
nanulika, jeszcze raz przesyłam wyrazy współczucia.
dobrze ze już jestes w domu, odpoczywaj teraz. mam nadzieje, że masz wsparcie w mężu i w najbliższej rodzinie. wiedz, że u nas zawsze znajdziesz wsparcie wiec zagladaj do nas jesli tylko masz siłe i ochotę.
 
reklama
Nanulika dobrze, że jesteś już w domku. Sercem i myślami jestem z Wami. Tulę mocno. Pamiętaj, że teraz czuwa nad Wami Wasz Aniołek- Bartuś.
 
Do góry