reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
ulala IGM i IGG to chyba klasy przeciwciał mogą być (+) lub (-) i od tego zależy czy się było, lub jest chorym.
Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi :-)


U mnie np okazało się, że przebyłam różyczkę, mimo to , że nigdy na nią nie chorowałam zewnętrznie :-)
 
Nanulika trzymaj się kochana. Dobrze, że już po wszystkim. Życzę wam, żebyście niebawem zobaczyli dwie kreski i zostali rodzicami zdrowego bobaska!

Arthatee a nie byłaś szczepiona na różyczkę? Wtedy też masz przeciwciała w klasie IgG.
 
Mal_ byłam, ale gin widząc wynik stwierdziła, że musiałam przechorować. No chyba, że faktycznie to przez szczepienie.
 
dziewczyny pomozcie mi... strasznie pali mnie zgaga.... znacie jakies domowe sposoby co moge miec pod reka na pozbycie sie zgagi??


aa i potrzebuje cos na obnizenie cisnienia bo pielegniarka stwierdzila ze mam za wysokie
 
madzialenka1988 przegotowane mleko podobno działa albo migdały.

Jak pytałam ginkę co można z leków to powiedziała mi że rennie, manti .
 
Nanulika, bardzo mi przykro :( [']


madzialenka, na 100% to nikt Ci nie powie z USG, a czy uda sie zobaczyc w ogole to zalezy tez od tego jak sie dzidzia ulozy :) czasami sa bardzo wstydliwe maluchy :)


witaj mikaaa, napisz cos wiecej o sobie i wklej sobie suwaczek, bedziemy odliczac z toba :)
 
reklama
Nanulika tak bardzo mi przykro.

[*] dla twojego Synka.

witaj mikaaa.

Witam się z rana, u nas ciąg dalszy pięknej pogody :-). Zbieram się pomału do mojej mamci z kwiatuszkami hii hii.
 
Do góry