reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Sunovia, naprawdę wszystkie mają rację. Nie przejmuj się.
Ja też nic a nic nie czuję. Lekarz mi wczoraj powiedział, że przy pierwszej ciąży to jeszcze chwilę zajmie ;) Nawet zaczął tłumaczyć, że to też kwestia indywidualna zależy od ułożenia/umiejscowienia dziecka, itd (nie zapamiętałam tego wszystkiego ;) ). Moja kuzynka (która niedawno urodziła) poczuła ruchy dopiero w 22 tygodniu :) Staram się już nie nakręcać tylko spokojnie czekać. Pewnie że też bym chciała już poczuć ruchy maleństwa - ale jak będzie taki leniuszek jak teraz na usg to chyba jeszcze dłużej poczekam ;)
 
Witam.a aj po wczorajszej wizycie nie w iem kto mieszka w moim brzuchu- nawet twarzyczki nie chciało bobo pokazać- z a to ma kształtna głowke ahhha,
ale wszystko oki jak an razie serce, 164 więc idealnie- oczywiście szalone jak zawsze tak się ruszało.
Ja mam tak dobre wynik morfologi że nie musze łykać żadnych witamin, bo to mija się z celem- dobrze, bo nie jestem zwolenniczka faszerowania się syntetykami bez potrzeby.
 
Ja na zaparcia piję siemie lniane. Mam zespół jelita drażliwego i zaparcia podwójnie mnie męczą. Odkąd piję siemie jest dużo lepiej. Rano, jak tylko pomyślę o jedzeniu, lub zaczynam jeść śniadanie, od razu lecę do łazienki, i po problemie:) Naprawdę polecam, raz dziennie, ale codziennie starczy:) Ja kupuję takie zmielone, łatwiej jest wypić:-)
 
Hejka kobietki:) melduje sie po nieobecnosci. NIe wiem kiedy Was nadrobie ale bede sie starac:) kilka dni dochodzilam do siebie, weekend byl piekny wiec nie było kiedy pisac, a od poniedzialku praca, mala i obowiazki dnia codziennego:D o 21 spałam jak zabita. Teraz musze posprzatac, zajsc do sklepu, zrobic obiad i juz nie wiem co jeszcze:) czuję się juz dobrze. NIe potrafię doczekac sie juz wizyty, szkoda ze jeszcze tyke czasu...
Dziewczynki gratuluje udanych wizyt!! 3mam kciuki za kolejne:)
Obecnie nie biore witamin, staram sie nadrabiac zdrowym jedzeniem, owocami itp:) dzisiaj w planach zupka pomidorowa, kotleciki, ziemniaczki i zielona sałata:) A mdlilo mnie tak po witaminach PRENATAL i jeszcze PHARMATON. Oj to było straszne:D
Dobra lece do tego sklepu. Psa na smycz i na piechotke bo samochod z mezem w pracy:D
 
Witam się dziś i witam nową mamusię :-D
Gratuluję udanych wizyt! Dobrze, że same dobre wieści napływają.

Nanulika trzymam dziś szczególnie kciuki za Ciebie!
 
Cześć Dziewczyny:)

klaczek kupiłam sobie kiedyś to siemię lniane bo miałam problemy z wypróżnianiem, ale jak zobaczyłam jak to wygląda (w sumie jak drobniutka bułka tarta) i że miałabym to wypić to na samą myśl było mi niedobrze i w efekcie daremnie to kupiłam :)
Staram się więc sobie jakoś inaczej radzić z zaparciami, teraz w ciąży miałam tylko chwilowy problem, teraz jest ok., ale generalnie to ja i tak nie mam z tym tak łatwo i trochę czasu w toalecie spędzam. Kiedyś to miałam w ogóle problem - tzw. szczelina odbytu, która jest wynikiem zaparć, to była masakra, nie można się załatwić bo czuje się jakby się miało gwoździe w tyłku :-/ i pojawia się krew. Nie życzę nikomu.

Sunovia - niedoczynność tarczycy właśnie też wiąże się z zaparciami, mnie zawsze lekarz na wizycie pytał czy mam zaparcia.

Magda cieszę się, że już w porządku, kto by pomyślał, że witaminy mogą tak działać.
 
Hej:)
Gratuluje udanych wizyt:) Trzymam kciuki za kolejne:)
Ja na szczęście na razie większych problemów z zaparciami nie mam,pamiętam że w pierwszej ciąży pomagało mi picie soku jabłkowego. Co do ruchów to dziewczyny pisały że jak to będzie to to na 100% da sie odróżnić, ja coś tam czuję ale taka pewna to nie jestem, a chyba powinnam byc bo to przecież moja druga ciąża:zawstydzona/y:
Miłego dnia:)
 
MagdaP3011, ja właśnie kończe pierwsze opakowanie Femibion Natal 2 i przerzucam się na Pharmaton Matruelle, bo ma w składzie żelazo... kurcze, mam nadzieję, że nie będe miała takich przebojów. Na szczęście mam próbkę, chyba 8 tabletek więc zobaczę jak je będę znosić...
 
reklama
witam dziewczynki, torszke mnie nie bylo ale to z winy tego ze na wekend przyjechal moj przyszly maz. W sumie to tylko w wekendy sie widzimy bo mieszka dosc sporo odemnie.I chcialam poswiecic mu jak najwiecej czasu:-)

wczoraj bylam u ginka, wizyta dobiegla fajnie, przepisal mi duphaston, niewiem ile mam tego brac i kiedy, wyniki sa ok cisnienei troche za wysokie. Niewiecie co moze obnizyc cisnienie??

aaaa i pytalam jeszcze o usg kiedy bede miala, to mi powiedzial ze gdzies ok 20tyg
:szok: musze isc kaś prywatnie. 1 usg mialam w 5tyg na potwierdzenie ciazy i od tamtej pory nic. ani serduszka nie posluchalam ani nie widzialam dzidziusia ...masakra.

dziewczynki gratuluje wizyt. ogladalam brzuszkowo i powiem wam ze wasze dzidziusie maja bardzo ładne m1
:-D

nanulinka kciuki nadal trzymane

kolejna wizyta 11czerwca i mam zrobic sobie tylko morfologie i mocz.

a z witamin to ja biore falvit mama i sa super mnie nic po nich niema
 
Ostatnia edycja:
Do góry