reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Sunovia, nic sie nie martw. Ja czułam ruchy dosłownie raz czy dwa, a teraz cisza. U Ciebie to dopiero 16 tc więc masz jeszcze czas
 
reklama
Qwas, wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki &&&&&&&&

Sunovia
ja też jeszcze nie czuję ruchów

Na zaparcia mnie pomagają właśnie suszone śliwki, kefir albo kawa
 
Dreddka, mi sie zdarzaja zaparcia, czytalam, ze dobrze jest rano zjesc kiwi, ale jeszcze nie probowalam tego sposobu.


qwas, jak robilam Julkowi album ciazowy to kupilam w whsmitsh taki album jak na zdjecia, tylko w kazda koszulke wklada sie jeden duzy kartonik (8 na 8 cali), na ktory mozna ponaklejac z dwoch stron, czyli w sumie jest 20 stron do zapelnienia :) tutaj masz link: WHSmith 8x8 Scrapbook Stripes WHSmith | WHSmith.co.uk


taycia, no na to wychodzi, ze bedzie dwoch chlopaczkow :)


sunovia, ja nie czuje jeszcze ruchow i mysle, ze jest nas wiecej :)

Julek zrobil mi dzis pobudke o 5.30 i jeszcze obudzilam sie z bolem glowy, super dzien sie zapowiada.. :/
 
ja tez mam problemy z zaparciami, mi pomaga sok z cytryny

zaczynam sie jednak troche martwic, ze wszystkie juz czujecie ruchy, a ja nie ...

Sunovia przestań się zamartwiać. Ja też nic nie czuję i nie mam zamiaru się doszukiwać i wsłuchiwać w każde bulgotanie ani motylki. 50% szans że to dziecko, 50% że pracujące jelita.
Jak kopnie za kilka tygodni albo nogę wystawi to będziesz wiedziała :)
 
Ja też jeszcze nie czuję żadnych ruchów, mimo tak jak Lola noszę 2 bąble i nie chcę się na siłę czegoś doszukiwać, bo to tylko niepotrzebne denerwowanie się....
 
Dziewczyny gratuluję wczorajszych udanych wizyt:) Czyżby moja Młoda miała być jedyną babeczką na forum?? hihi

Qwas trzymam kciuki &&&&&&&&&&

Sunovia, dziewczyny mają rację. Jest jeszcze bardzo wcześnie na ruchy. Szczerze mówiąc to bym się zdziwiła gdybyś już czuła :)
 
Witam porannie,
Filifionka wydaje mi sie, ze dziewczynki sie pózniej obawiają, a jak nie to twoja córeczka będzie miała duży wybór chłopaków;)

Fatalnie sie dzis czuje, nie spalam do 4 rano i miałam wrażenie, ze brzuch mi sie stawia cały czas, plus denerwujacy ból w pachwinie plus siusianie co 15 minut:( strasznie zmęczona jestem i oczywiście wkrecilam sobie rożne mało pozytywne filmy. Jeśli dzis dalej mnie będzie bolało, to bede sie umawiać z ginem...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dreddka, mnie wczoraj męczył bardzo silny ból w okolicy pępka. Gdyby nie to, że nie mogłam się nawet ruszyć to pewnie bym od razu pojechała do szpitala. Po 2h jednak samo przeszło i na razie mam spokój. Wyczytałam później, że takie bóle to normalka w ciąży więc staram się nie stresować, ale jeśli tylko masz sie czuć spokojniejsza to zadzwon do swojego gina.
 
Do góry