reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
ulala, mam nadzieje, że to nic poważnego... przecież juz miało byc wszystko dobrze.
trzymam mocno kciuki zeby z malenstwem wszystko bylo ok!

Nanulika, za ciebie oczywiscie tez mocno trzymam kciuki!
 
mocno trzymam kciuki Ulala ... to na pewno nic złego :*

nanulika dziś ma spotkanie w szpitalu, prawda???? jesteśmy z Tobą ...
 
ulala kciuki mocno zaciśnięte!! Musi być dobrze.

nanulika trzymaj się cieplutko, cały czas jesteśmy z Tobą!
 
Nanulika dzięki za info. Trzymaj się Kochana. Jak dasz radę to pisz co u Ciebie.

Ulala to napewno nic poważnego- trzymam mocno kciuki.

U nas dzisiaj niesamowity upał, trochę strach wychodzić z domu. Mimo wszystko zrobiłam sobie dość długi spacer i całkiem dobrze się czułam.

Ja również nie czuję jeszcze mojego maluszka, ale staram się tym faktem nie denerwować.
 
reklama
U ulali chyba ok,napisala ze lozysko nisko i odeslali ja do domu-kaza lezec... ma jeszcze do swojego gin pojechac.... bedzie dobrze,tak mysle...

Ja tez juz na oddziale... chirurg dzieciecy dzis sie zjawil,potwierdzil wszystko,powiedzial ze wada jest tak powazna ze nawet jesli jakims cudem dziecko dozyloby do terminu porodu i przezylo go to i tak nie byliby w stanie nic zrobic,nie podjeliby proby leczenia czy ratowania zycia.... po prostu medycyna w tym momencie nie jest w stanie pomoc:(((
Pewnie wszystko zacznie sie jutro,tak bardzo sie boje....
 
Do góry