reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Anka- tulę Cię mocno i bardzo mi przykro.....kolejny aniołek spogląda na Ciebie z góry, mam nadzieję, że one wszystkie na Wami czuwają i otoczą Was opieką!!!!

Qwas- no tak męczące, ale czego się nie robi dla dzidzi- dasz radę!!!:tak::tak:

Lola- ja już po pierwszym USG pisałam, że mam przez brzuch, bo macica wysoka osadzona i dopochwowo nie było nic prawie nic widać :-)

Co do wagi- to może być, że woda, napoje, które pijecie przenikają do kriobiegu zwiększając jego objętość i potem sobie dzidzia to zabierze- może być, że dlatego waga leci w górę- u mnie to było w 4-5 tyg, że 2kg do przodu teraz przez mdłości 1kg w dół i nawet cud- dzisiaj nie tuliłam kibla :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ulala ja dzis mam 62 dc jakos tak


uhmm no to faktycznie nie dużo wzrosło ale powiem Ci tyle że powyżej 6 tys beta już nie rośnie tak szybko a dwa to potem zaczyna trochę spadać i do końca ciąży się utrzymuje już na niższym poziomie jak to już 62 dc to po co to było robić to chyba twój pomysł nie lekarza ? ? teraz to już tylko usg nie rób bety beta na samym początku teraz już nie jest twoim wyznacznikiem jak na usg wszystko ok to zapomnij o tym badaniu mnie robił tylko do póki serduszka nie widział jak już zobaczył to nie kazał mi robić .
 
Anka bardzo bardzo mi przykro;(

Jeśli chodzi o usg przez brzuch to tutaj np (uk) robią dopochwowe tylko w wyjątkowych przypadkach a pierwsze normalnie jest pomiędzy 11 a 13 tyg i jest już przez brzuch.

Jeśli chodzi o płeć to znajomej lekarz powiedział już w 16tyg i potem się potwierdzało ale to bardzo rzadkie, zazwyczaj ok 18 tyg, my na połówkowym już peniska widzieliśmy:-)

Ja wagę omijam szerokim łukiem, nie potrzebne mi dodatkowe stresy;-)
 
jestem w szoku! w moich czerwcówkach dwie się już rozpakowały!!!
czasem tak sie zdaża nanulika tyko nie wspominaj co by było gdyby ty sie rozpakujesz w listopadzie a może nawet w pażdzierniku:)

płeć można juz nawet w 14 ale mało wiarygodna w 16 już lepiej ale ja tak bardzo chciałam wiedzieć co mieszka u mnie w brzuszku że tak zawsze się obracał że zobaczyłam dopiero przy porodzie tym razem usg mam częściej i mam nadzieje dowiedzieć się wcześniej :) teraz juz wiem na usg gdzie na co ma patrzeć więc będę wypatrywać :) za pierwszym razem potrzebowałam instruktażu :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, czy was też wykańczają mdłości? Nie wiem jak to możliwe, ale mam je 24 godziny na dobę! Co gorsza, nic nie pomaga. Po ostatniej lekturze wypowiedzi na temat mdłości na różnych stronach internetowych jestem dobita totalnie - wiele dziewczyn miało je przez 9 miesięcy! O zgrozo...

Mam jeszcze pytanie: czy spotkałyście się z tym, że zarodek słabo widać na usg, bo jest "przyklejony" z tyłu? Wczoraj miałam drugie usg w celu potwierdzenia, że jest serduszko i znaleźliśmy z lekarzem dzidka, i serduszko też pikało, ale gdzieś tam w rogu pęcherzyka, słabo widoczne. Lekarz powiedział, że wszystko ok, że ostatecznie stwierdza ciążę żywą. Ale ja oczywiście mam różne myśli, bo zaledwie tydzień temu (fakt, że na lepszym sprzęcie) wszystko było wyraźne, a malutek w samym centrum pęcherza (z tym, ze serduszka jeszcze nie było). I sama nie wiem.... Czyżby był już na tyle ruchliwy, że zmieniałby pozycję w takim tempie i tak radykalnie?

Anka - bardzo mi przykro. Przytulam...
 
Witam sie porannie

wczoraj bylam wykonczona dzwonilam do lekarza jakie leki moge zazyc na moje przeziebienie
stasznie sie czulam dodatkowo mam biegunke chyba mnie jaki wirus zlapal, goraczka itd

juz mi dzis przeszlo tylko bol brzucha mam ale to juz chyba z glodu bo wczoraj procz dwoch kanapek to przez caly dzien nic nie jadlam

jeny dzis sama biegunka mna poniewiera dobrze ze Julki nic nie rusza jednak szczepienia pomagaja

estera - niezle menu na sama mysl mi nie dobrze ogolnie nic nie moge jesc troche mnie mdlosci trzymaja
 
Dzień Dobry KOchane.
Sasanka bidulko współczuję choroby. Pij dużo płynów żeby się nie odwodnić.
Ja dzisiaj miałam kiepską noc. Obudziłam się o 4:30 i nie mogłam już zasnąć. Myślałam o pracy :( nie wiem czy będę miała gdzie wrócić po macierzyńskim.
 
reklama
Witam znowu w pochmurny dzionek gdzie ta wiosna uciekła !!! ja tak zle się czuję w taka ponurą pogodę czekam na słoneczko !!! dzisiaj wizyta , denerwuje się liczę na dobre wieści od lekarza nic mi w sumie nie dolega i właśnie dla tego może się boję jedynie jestem ciągle zmęczona i słaba ciągle wracam do wyrka tam mi najlepiej . Miłego dzionka . ;-)
 
Do góry