reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
a dlaczego robiłaś betę w tak dużych odstępach czasowych?
najbardziej miarodajne wyniki są z bety co 2, 3 dni.

rośnie, więc jest ok - na tym etapie nie rośnie już tak szybko, a niedługo może już zaczać spadać i też będzie ok. w tym tyg ciąży to już lepiej wybrać się na usg a nie na betę.
 
Anka przykro mi i tule

U mnie na razie z mdłościami ok......od 2 dni cisza....ale muszę jeść bardzo regularnie..........bo inaczej masakra .....tez mega ssanie i aż słabo-do pracy na 6 godzin nosze niezłą wałówę:-D:-D:-D:-D
łosoś mniam- ale niewskazany ten surowy...........szkoda

Ja dzisiaj ma śniadanie jadłam kanapki z koncentratem pomidorowym i posyapne pieprzem czarnym:eek::eek::eek:- tak samo w pierwszej ciaży.
No i ciągnie mnie do grzybków w occie, pieczarek, ogórków, kapuchy kisoznej, pikli.........wszystko co w occie.i gruzke woccie.....mniaaaaaaam
 
Ostatnia edycja:
Słuchajcie a jak u Was z wagą??? Ja dziś byłam na "kontroli" i z 62 zrobiło się 65..:szok: jak tak dalej pójdzie to będzie nieźle... :baffled: ale nie mam pojęcia skąd się wzięły te kg przecież tak mało jadłam przez te mdłości.. :-(
 
Crazy Girl ja jak byłam na wizycie w 5 tyg miałam wagę 48 kg ;) 3 tyg później też 48 kg ;) teraz mam wizytę 18.04. i usg genetyczne będzie to i zapewne i badanie i znów waga ;P:-D
 
e-stera, twoje kanapki mnie rozwaliły hehe :)

Crazy Girl, ja w sumie nie wiem jak tam. ostatnio było 59, wizyta za 2 tyg to zobaczymy.
 
Heja

Staram się Was podczytywać ale jakoś nie ogarniam tempa produkcji;)
Zresztą wykorzystuję czas żeby posiedzieć z młodym;)
Jutro w końcu wizytuję więc trzymajcie kciuki;D:-)
U mnie mdłości brak - czasem takie motyle w żołądku - mijają jak jem hihihih
Czasem ból brzucha... mam nadzieje, że to w granicach normy
Pierwszy komplet badań - mocz, krew tsh, hbs, zapalenie wątroby typu B i C, glukoza, tosko, cytomegalia hiv zrobione i wyszły idealnie;) więc tu jestem spokojna

Dziewczyny a co ile macie wizyty i badanie USG? Ja miałam w 6 tyg i 7.5 dni no i teraz mam aż do 13 tyg czekać i chyba oszaleje z niecierpliwosci. Z drugiej strony boje się znowu iść ok 10 tyg bo jakoś przeraża mnie kolejne USG dopochwowe. Po ostatnim zaczął mnie brzuch boleć i chyba przez 3 dni bolal. Nie wiem czy to akurat przez USG ale zaczął boleć po badaniu....
Od którego tyg wykonuja USG przez brzuch??
Makrele można jest na 100% bo jest wedzona na gorąco i są zabijane bakterie podczas wedzenia.

anka26- bardzo bardzo mi przykro

W pierwszej ciąży miałam równo usg co 4 tygodnie i w zasadzie żadnych bóli nie odczuwałam...
prze zbrzuch hmmm coś koło 20 tygodnia...

ja miałam w 6tc i następne dopiero w 13tc.
też jestem trochę ciekawa, ale wierzę, że jest wszystko ok. i podobnie jak ty wolałabym nie mieć już usg dopochwowego, żeby tam się nic nie podziało.

a w którym tc można już określić płeć?

U mnie lekarz w 17 tygodniu wykrył siusiaka - tylko generalnie jest coś takiego że narządy w pewnym okresie wyglądają tak samo - czyli dziewuszka też coś ma co się wchłania potem stąd czasem z chłopczyka jednak dziewczyna;)

Aniu bardzo współczuję święta zapowiadają sie u Ciebie nie ciekawie bardzo mi przykro :( na pewno jeszcze się uda pamiętaj nadzieja umiera ostatnia .

Ja jutro ide na wizyte i usg jej stres zżera mnie juz powoi a dzis dziewczyny normalnie myślałam że się zadrapie małe wloski na nogach i spodnie doprowadziły do podrażenia skóry masakra musiałam szybko sie iśc kapać golić nogi i oliwkować taka delikatna to ja nigdy nie bywałam .

no to ja stresuję się razem z tobą - o której wizytujesz? Ja 17 :tak:

Słuchajcie a jak u Was z wagą??? Ja dziś byłam na "kontroli" i z 62 zrobiło się 65..:szok: jak tak dalej pójdzie to będzie nieźle... :baffled: ale nie mam pojęcia skąd się wzięły te kg przecież tak mało jadłam przez te mdłości.. :-(

u mnie odpukać waga stoi - choć nie powiem lody z macdonlda juz wpieprzam co dwa dni hehhehe
zupełnie jak w poprzedniej - a miałam się pilnować hihihi:-D:-D
 
reklama
Crazy Girl ja też jak byłam na ostatniej wizycie okazało się, że w 2 tyg przytyłam 1,5 kg :( ale wydaje mi się, że były to raczej zaległości w jelitach, bo w domu jak się ważę, to mam ok 0,5 kg więcej.
 
Do góry