reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

I po lekarzu-wszystko oki:-Dreszta szczegółów na wątku.Teraz ćwicze testy na prawo , bo jutro o 10 egzamin.Najpierw teoria a potem praktyka-jazda.
Proszę trzymac kciuki jutro o 10 rano zebym zdala jazdę............:confused:
 
reklama
zaczynam się stresować jak ja nie lubię takich złych wieści jaki to stres qwas trzymaj się taką mam cały czas nadzieję że w naszym wątku juz powoli zagrożenia mijają większość z nas to już po 7 tyg jest a tu takie informacje ehhhhh .

Boże kochany chroń nas wszystkie od poronień jedyna w Tobie nadzieja .
 
HEJ przyszłe mamy :)
mam pytanie
z moich obliczeń wychodzi ze jestem w 4t1d ciązy ale niestety do lekarza na 1 wizyte udało mi sie zarejstrować dopiero za 4tyg ;( matrwie sie czy to nie za póżno tym bardziej ze 1 ciąże poroniłam w 6 tyg ;(
 
e-stera &&&&& bedzie dobrze!!!
qwas ja pikole co to za burdel tam maja. Pocieszajaca jest informacja ze masz juz brazowe uplawy a nie zywa krew jestem dobrej mysli.Czekam na wiadomosci &&&&&&
zilla 4 kg:szok::szok::szok: Jak ja bym chciala chociaz 14kg:cool2:
sunovia Wy samochod a my chcemy kupic dom. Teraz mieszkamy na 40m2 wiec czas zmienic na cos wiekszego. Szczerze to ja bylam zadowolona z kombi jak jechalam do rodziny czy na zakupy to zawsze miesicl sie wozek, zakupy badz bagaże. Teraz też myśleliśmy o wymianie X1 na X6 ale przekonalam meza ze miesjca jest dosc :) Zreszta ja zawsze jezdze sama z corka a maz ma swoje auto ( jedynie w weekendy jezdzimy razem)

Aniołkowa.mama ale miałas doświadczenie fiu fiu nie zazdroszcze bo co najgorsze ? serce bije a oni spisuja ciąże na straty:wściekła/y:

Płożyłam sie przed tv i zasnełam, obudziłam sie po godzinie. Córka sie bawiła a było już po 20 i szybko: kapiel i do wyrka.A jak mnie zemdlilo bleeee wspolczuje tym co maja poranne mdlosci mam nadzieje ze to bylo jednorazowe:-D Myłam ją i myślałam ze zaraz puszcze pawia ohyda!!
 
HEJ przyszłe mamy :)
mam pytanie
z moich obliczeń wychodzi ze jestem w 4t1d ciązy ale niestety do lekarza na 1 wizyte udało mi sie zarejstrować dopiero za 4tyg ;( matrwie sie czy to nie za póżno tym bardziej ze 1 ciąże poroniłam w 6 tyg ;(

kochana jak poroniłaś pierwszą ciąże to poradze Ci prywatna wizyte chociażby po to by lekarz przepisał ci luteine i duhpaston. Lepiej dmuchac i huhać
 
HEJ przyszłe mamy :)
mam pytanie
z moich obliczeń wychodzi ze jestem w 4t1d ciązy ale niestety do lekarza na 1 wizyte udało mi sie zarejstrować dopiero za 4tyg ;( matrwie sie czy to nie za póżno tym bardziej ze 1 ciąże poroniłam w 6 tyg ;(


Dobrze by było załatwić sobie duphaston zawsze to jakieś zabezpieczenie ale prawda jest taka że jesli jest silne to przetrzyma wszystko ale możesz też zrobić progesteron żeby zobaczyć czy jest w normie .T terminy są koszmarnie długie dla takich delikatnych spraw pójdż może na jedną prywatną wizytę chociaż po leki .
 
Boże kochany chroń nas wszystkie od poronień jedyna w Tobie nadzieja .
Oto się dziś i ja pomodlę.

zilla 4 kg:szok::szok::szok: Jak ja bym chciala chociaz 14kg:cool2:


Dokładnie dziewczyny tylko 4 kg, a dziecko wcale takie małe nie było bo ok. 3600. A po ciąży schudła dodatkowo 12 kg tyle mała z niej wyciągła. Także cuda się zdarzają:biggrin2:
Znam również przypadek gdzie dziewczyna przytyła 40 kg i wróciła do swojej wagi wyjściowej dopiero po 5 latach.
 
dzieki kobitki
mam jeszcze duphaston z poprzedniej ciązy zdąrzyłam wziąść 1 tabletkę to było pół roku temu wiec chyba są jeszcze dobre ale chyba faktycznie przejdę sie do jakiegoś prywatnego gin zeby sie upewnić ze wszystko oki
 
E-stera - trzymam kciuki !!!!!
Qwas - jesteśmy z Tobą... oby wszystko zakończyło się pomyślnie...

Ja już w sumie zapomniałam ile stresu niesie za sobą ciąża. A jeszcze tydzień temu nawet nie wiedziałam ,że w niej jestem,a teraz każdy dzień to życie z moją Fasolką. Nawet jej nie znam,a już kocham nad życie. Oby żadna z Nas nie musiała się z nią rozstawać aż do rozwiązania.
Cały czas sprawdzam majtki jak oszalała... tak bardzo się denerwuję,ale wierzę,że moja Fasolka jest silna i dzielna i,że zagości w moim domku aż do końca... muszę tylko zwolnić tempo... :-:)-(

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy!!!!
 
reklama
i ja dziewczyny sie do was dopisze:) termin mam na 21 listopada ale pewnie bedzie szybciej bo przez cesarke...
z tego co czytalam to dziewczyny idzcie prywatnie do lekarza bedzie szybciej zrobia wam od razu usg i bedziecie wszystko wiedzialy, a najlepiej prywatnie do jakiegos ginekologa ktory jest ordynatorem na ginekologi to on was polozy w szpitalu i bedzie leczyl, napewno wam sie powiedzie bo Aniolkow jest juz za duzo zeby i Wasze dolaczyly
na poznajmy sie napisze wiecej o sobie
 
Do góry