reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Dreddka zmykaj do domu i odpocznij wreszcie trochę:)
Nie wiem właśnie czy ktoś jeszcze dzisiaj wizytował,hmm...
za to jutro jest nas kilka:) oj będą Was kciuki bolały!!!:D
 
reklama
nanulika, chyba Ty robiłaś harmonogram wizyt na jutro? Ja mam jutro ok.17.00 ;-) jestem pełna nadzieii, że zobaczę serduszko i trochę się uspokoję.. Póki co ostrych mdłości ciąg dalszy.. jak tak dalej pójdzie, to się wykończę...
 
Hejka!

Witam sie z Wami z pracy. Dzisiaj o wiele lepsze samopoczucie niz wczoraj.
Maria 2008 - gratuluje serduszka i zdrowej fasolinki!
Nanulika - ja tez juz sie tak stresuje,ze chyba nie zasne w nocy. Kurcze,ciekawa jestem ,ze szok... no,ale juz jutro... :-) My na wakacje wybieramy sie na poludnie Hiszpanii. Niestety bede musiala wziac zaswiadczenie od lekarza,ze moge latac,wiec mam nadzieje,ze ciaza bedzie zdrowa i bede mogla poleciec,bo samolot juz zarezerwowany i chatka tez... rok temu przesiedzialam na zwolnieniu,a potem urodzil sie Synus,wiec w tym roku chce sobie odbic... oby:-)
Pozdrawiam Was serdecznie!
 
hanoos- witaj w grupie, mój emek dzisiaj o bułce i zupce kuksu, bo mnie tak mdli, że nawet obiadu nie jestem w stanie gotować:baffled:. A oprócz rzyganka to regularne spanko i tak mi dzień mija. Teraz dopiero po koktajlu truskawkowym jest mi trochę lepiej.

Za wszystkie jutrzejsze wizyty moooocno trzymam kciuki, za serducha jak dzwony i duże dzidzie!!!!!&&&&&&&&&&&&&
 
Oto i WIZYTOWNIK:

1) gochaa 10:30
2) taycia 15:00
3) nanulika 16:50
4) hanoos 17:00
5) izabella83 - czwartek

DZIĘKI ZA KCIUKI I PROSIMY O WIĘCEJ !!! bo stresola mamy coniektóre mega!!!
 
Dziewczyny ja tez mam wielkie problemy ze spaniem zasypiam wcześnie ale od godziny ok.2 w nocy spac nie moge juz do rana... Tak samo miałam z pierwszą ciążą i potem w domu mały się w tych porach budził i nie spał:tak: i trudno było go oduczyć tego.

Co do zaparc ja nestety je mam ale zawsze z tymi sprawami miałam problem.
 
Ja pierwszą wizytę mam dopiero na 28 marca chyba oszaleję do tej pory:-(

Dziewczyny macie zgagę? Jak sobie z nią radzicie? Ja mam okropną po wszystim nawet wodzie.... w pierwszej ciąży tego nie miałam:zawstydzona/y:
 
reklama
dziewczyny ja też nie umiem spać ! Śpię po południu bo padam na twarz a w nocy dzisiaj od 4 nie mogłam spać ! Do tego doszły mdłości i jest masakra ! Ale dla maluszka chyba wszystko przecierpię.

Trzymajcie kciuki jutro za nas ! Strasznie się denerwuje
 
Do góry