reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

sunovia, no właśnie niestety nie do każdej pracy można wrócić. no i teraz oczywiście trzeba wybrać przede wszystkim to co dobre dla dzidzi. Ale mam nadzieję, że za kilka dni/tygodni, będzie tuitaj u nas spokojniej i mniej stresująco. Czego Wam i sobie życzę ;-)
 
reklama
ulala, rozumiem Cię.. Ja po jednym poronieniu nie mogłąm się zebrać do kupy. Bałam się kolejnej ciąży, aż przez 3 lata.. buziam i liczę jednak na to, że będzie dobrze...
 
no właśnie, przecież to powinien być taki piękny czas

a ja jeszcze jutro muszę gdzieś złapać lekarza, bo mi źle zwolnienie wypisał
tam gdzie imię to nazwisko i odwrotnie, więc tak chyba nie przejdzie ...
 
Ja jeszcze u lekarza nie bylam (bo dopiero do dzis wiem) ale pojde dopiero okolo 8tyg, bo chce zeby juz bylo wieksze prawdopodobienstwo, ze zobacze serduszko (w 1wszej poszlam w 8 i juz bylo).
 
Ulala - jeśli dzidzia rośnie to jest nadal szansa, że będzie ok... może sprzęt gina jest trochę słaby i na 3D serduszko będzie pięknie biło!!! Rozumiem Twój strach, bo mam to samo (3 poronienia - w różnych okresach ciąży) i też nie wyobrażam sobie, aby tym razem nie miało się udać. Nadal trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Jutro mam jeszcze raz powtórzyć betę i zadzwonić do mojego gina, a 30.03 mam wizytę. Oby jutrzejszy przyrost bety był prawidłowy.
 
Liczę na to że te dwa dni różnicy będą pozytywnie zaskakujące dzięki odpowiedniemu usg czy nie może być dobrze ? Boże czemu znowu ja ? brak serca, krwiak , cysta czy nie za dużo tego wszystkiego jak na jedną osobę staram się być silna ale nie może mnie to tyle razy przygniatać .Boże kochany tym razem to był twój pomysł z ta ciążą i liczę na Ciebie że mnie nie zawiedziesz i rozpakujemy ten prezent razem za 7 mc .
 
Ulala - jeśli dzidzia rośnie to jest nadal szansa, że będzie ok... może sprzęt gina jest trochę słaby i na 3D serduszko będzie pięknie biło!!! Rozumiem Twój strach, bo mam to samo (3 poronienia - w różnych okresach ciąży) i też nie wyobrażam sobie, aby tym razem nie miało się udać. Nadal trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Jutro mam jeszcze raz powtórzyć betę i zadzwonić do mojego gina, a 30.03 mam wizytę. Oby jutrzejszy przyrost bety był prawidłowy.
Widzę że jedziemy na tym samym tragicznym wózku po jednym synusiu i 3 poronienia jedynie w innych latach ja ma aniołeczki 2004 rok 2005 i 2010 więc chyba najlepiej mnie rozumiesz jak się czuję
 
reklama
Do góry