reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

No, tak ;-) nie chodzi, to nie mzbyt dużo możliwości brojenia jeszcze ;-) az się boję co będzie jak zacznie chodzić ;-)

A ja wczoraj Age przechwaliłam i dzisiaj mielismy straszną noc :-(. Age bolał chyba brzuszek i krzyczała całą noc i w ogóle nie dała się odłożyć do łóżeczka, ani do naszego łóżka. także całą noc na rękach ;-( No a 10 kg, to jest co nosić. Dopiero o 6.00 rano zasnęła i do 8.20 spała. No i wstała z okropnym katarem ;-( Teraz poszła na drzemkę, zasnęła w łóżeczku, ale się wierci, bo ten katar .... Dziewczyny, czym się wspomagacie właśnie podczas katarku ? Aga ma dopiero 2.raz w zyciu.. Pierwszy raz miała jak byłyśmy w szpitalu i cos tam jej dawali jakies kropelki.
Ide się kimnąć póki spi. Może chociaż z godzinkę...
 
reklama
Nam też jak Babyduck, do tego syrop prawoślazowy, ale teraz go nie idzie dostać....ale olejek miętowy na piżamkę też dobry pomysł...no i inhalacje o odciąganie....ja zawsze moim pod łóżko dawałam książki,żeby nie były całkiem jak placek.....Zdrówka dla malusiej- pewnie dlatgego tak źle spała, pomaga też pulmex baby, ale ostatnio go nie można dostać...
 
Multi- dziękujemy :-), właśnie dzisiaj rano zdałam sobie sprawę,że moje dzieci za miesiąc będą miały rok :szok::szok::szok: a ja przecież dopiero co na wynik bety czekałam....

Taycia- Mikuś to już za parę dni stanie się małym dzieckiem:-D
 
Sylha - cudownosci dla twoich Kochanych Dzieciaczkow!

Hanoos - zdrowka dla Agatki!
Mikolaj za 10 dni skonczy ROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZOK!!!! :szok::szok::szok::szok::szok:

U nas poki co bitwa o spanie w lozku wygrywana przez Mlodego. ja nie mam sily z nim walczyc. Z reszta fajny artykul przeczytalam odnosnie spania z podobno niektore dzieci maja wieksza potrzebe czucia mamy,szczegolnie gdy pracuje albo jest urodzony wczesniej. Bede probowala go usypiac w lozeczku,ale zrzucam ta presje. Szkoda jego i mnie....
 
Taycia, nic na siłę. Dopóki Tobie to bardzo nie przeszkadza, to nie rób nic z powodu jakiejś presji. Ja uważam, że okres, kiedy śpimy z dziećmi jest bardzo krótki i wyjątkowy. One już nigdy nie będą nas potrzebowały jak teraz. Korzystajmy z tego. Ja zaczęłam pracować nad usypianiem młodego w łóżeczku, żeby ułatwić mu zasypianie w żłobku (JEMU, nie opiekunkom). Poza tym zaczął się strasznie rozpychać w łóżku. Jednak nadal nie mogę zrezygnować z przyjemności dosypiania z nim po tym jedzeniu o 6.

sylha, najlepszego dla bliźniaków!

I zdrówka wszystkim chorowitkom. My już z przeziębienia wychodzimy, więc trzymamy kciuki za potrzebujących.
 
Babyduck - u Nas Mikus zasypia sam bez problemu,ale jest wlasnie problem gdy w nocy sie przebudzi i teraz nie wiem czy mial np zle sny, czy boi sie ciemnosci czy po prostu chce poczuc Mame...Oczywiscie probuje swoich sil,bo nie chce z Nim spac calej nocy,ale gdyby przychodzilby z rana to bylo by cudownie :-D
 
Ojj cały weekend mnie tu nie było. Mój szwagier miał wypadek i nie miałam czasu tu zajrzeć. Tylko nerwy, stres, płacz i lament :sad: Będę musiała nadrobić zaległości:-)

Ale widzę że temat spania na tapecie:-) my nadal śpimy w trójkę bo małemu za ciasno w łóżeczku- małe ADHD:-D ale ja też jestem tego zdania że takie chwile już nie wrócą więc nie protestuję. Przyjdzie czas że sam będzie chciał spać w swoim łóżku:-)

U nas nadal katar-od zębów ale nie jest specjalnie uciążliwy bo to taki wodnisty. Za to mnie znów gardło drapie:eek:
 
reklama
Witam Was! Jestem mamą z grudnia 2012 a mam nadzieję być mamą 2014. Aktualnie piszę pracę mgr na temat uprawnień pracowniczych związanych z rodzicielstwem. Mam wielką prośbę do tych z Was które są już mamami lub są w ciąży a równocześnie są osobami pracującymi lub przebywającymi na chorobowym/macierzyńskim/wychowawczym o wypełnienie mojej ankiety. Będę Wam niezmiernie wdzięczna!!! Prosiłabym tylko o dokładne czytanie odpowiedzi przed udzieleniem ostatecznej odpowiedzi. A oto link do ankiety Ankieta - UPRAWNIENIA PRACOWNIKÓW ZWIĄZANE Z RODZICIELSTWEM
 
Do góry