reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Taycie- dokłądnie jeszcze przyjdzie czas jak będziesz tęsknić za tym :-) :-D,

Moje smyki też często z nami chrapią po mleczku nad ranem, szczególnie teraz jak im zęby idą, bo właśnie mamy 6do6 :-) Ami wczoraj wylazła druga 2 u góry, no i widać u obu u góry zapuchnięte 4, a na dole dalej tylko 1 i ćmica...

Ollii- zdrówka, nam przez zębole katar właśni taki wodnity ciągnął się prawie miesiąc....

Mikaaa- zaraz tam polukam co to ciekawego :-D

A jutro jedziemy się spotkać z bliźniakami o pół roku młodszymi :-)
 
reklama
U nas dzisiaj kiepski dzień. Kuba wrócił do żłobka po ponad tygodniowej nieobecności. Był tylko dwie godziny. Przepłakał prawie cały ten czas.
A potem dowiedziałam się, że mąż mój nieślubny ma skierowanie na pilną hospitalizację - poszedł z kaszlem, wyszedł z diagnozą "odma opłucna z zagrożeniem życia".
 
U nas zęby idą jak szalone nie dość ze dwie czwórki na raz wychodziły to teraz przebiła się dolna czwórka.
Ja też muszę przyznać ze z takim maleństwem fajnie się śpi:)
My tez wychodzimy z przeziębienia :)
 
Babyduck- :szok: zdrówka dla partnera!!!!!!!Niec go tam wezmą w obroty co szybko wróci do formy!!!!!

My dzisiaj pojechaliśy do Wrocławia na badanie dna oka dzieci, bo w Opolu terminy dopiero po nowym roku a nie chciałam tak długo czekać, bo badanie do przyjemnyc nie należy i nie chciałam ich narażać na taki stres,,,,babka rewelka, tak ich zagadała,że nawet się nie kapnęli,że coś im robi :-) i generalnie oczka OK, jedynie Kacperka muszę skontrolować po nowym roku, bo jej zdaniem chłop lekko zezuje.....
 
Cześć dziewczyny :) ja to juz nie wiem jak te dni zapitalają.

Babyduck
zdrówka dla nieślubnego. Mam nadzieje, ze jednak wszytsko jest ok i to tylko fałszywy alarm.

Sylha
dobrze, że z oczkami ok :)


No i u nas juz ząbki na wierzchu :) lewy troszke szybciej od prawego.Gile do pepka wiszą, ale na szczęście osłuchowo i gardelko ok. Dziś bylismy u pediatry, Francio wazy 8,5 kg i ma 72,5 cm. Jest niesamowicie marudny, chwilami nie wiem jak sie nazywam ;)
Dzis jak wracalismy od lekarza w najwiekszym deszczu siadły mi wycieraczki :O Dobrze, ze sa jeszcze taksówki. Wieczorem jak przestalo padac pojechalismy z Mężem po niego, bo stał na ursynowie obok przystanku i taksiarz powiedział, że to nie naklepse miejsce do parkowania. Ale miałam farta, bo zółtej felgi mi nie założyli.
W sobote poszliśmy w Ecco walkathonie, na 9 km rozwaliłi mi się buty, a w niedzielę pojechalismy do Chestochowy. To taki zaległy wyjazd był
 
Kruszka- aleś telegraficzny skrót przedstawiła :-D no więc u nas najgorzej było z pierwszymi ząbkami też marudzenie na maxa, teraz też marudzą, ale już nie tak bardzo- czego Tobie życzę, bo nawet się nie kapnęłam jak Ami wyszła 2 :-), a buty i wycieraczki idzie kupić ;-) nam się udało dzisiaj zaparkować pod przychodnią, która jest prawie w centrum za darmo :-D aż nie dalej w to nie wierzę :-D
 
Babyduck zdrówka życzymy. U mojego szwagra już lepiej a też miał odmę:eek:

No mój mały już mniej smarcze to teraz u mnie się zaczęło!!! znowu gardło:wściekła/y: a w sobotę na weselu jesteśmy:eek:

Dziewczyny kupowałyście kiedyś jakieś ciuszki z zary? Ja zamówiłam wczoraj małemu kurtkę jesienną na 82cm (12-18 miesięcy) i nie wiem czy dobrze? nie mogłam nic dla niego znaleźć:shocked2:
 
Cześć Kobietki...długo mnie dosyć nie było, , ciekawe czy mnie jeszcze pamiętacie...? miałam lato pełne wrażeń dużo problemów i niemiłych zdarzeń, nadal jakieś fatum wisi nade mną bo ciągle coś nie tak. jeśli mnie przygarniecie do swojego grona po raz drugi to postaram się już być na bieżąco:sorry:. Nie dam rady nadrobić wszystkiego niestety...
 
reklama
baby duck jak czytam o tym Twoim żłobku to mi się płakać chce tak jak Kubusiowi.:-( Co do nieślubnego to widzę, że sprawa zrobiła się poważna, zatem niech się weźmie za siebie! Współczuję przeżyć!

sylha mam nadzieję, że z tym zezowaniem to jednak robienie z igły widły. oby kolejne badanie potwierdziło to:-)

kruszka sylha ma rację, telegraficzny skrót... ale i tak wszystko zrozumiałe:-) a co do butów to pretekst żeby kupić sobie nowe:-)

anii oczywiście ze Cię pamiętam! Niepotrzebnie zaprzątasz sobie tym głowę. Lepiej opowiadaj co się wydarzyło.

a u nas bardzo kiepskie noce, pobudki od 1.00 co godzinę. ledwo z mężem chodzimy... w pracy nadal zapierdziel, nie mam w co rąk włożyć. ale czekam na końcówkę września, czyli po 26-tym, wtedy może trochę odsapnę. do tego zimo w mieszkaniach, zimno na dworze:-(
 
Do góry