reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
ostkapa ja dzisiaj wlasnie kupilam szczepionke 5w1 i zaplacilam 118.99..

Maria mój tez daje dupke do gory ale jak lezy na brzuszku. Chyba chce sie juz czolgac!
Czy Wasze dzieci tez sa tak zachwycone swoim odbiciem w lustrze? u nas to jest najlepsza zabawa!!:-D:-D
A, no i tez jestem za grupa zamknieta. Albo tylko na zdjecia albo wszystkie sie tam przeniesmy..
 
Witam wieczorkiem :) Ależ był dzisiaj piękny dzień ! Słoneczko świeciło więc prawie 2,5 h na dworze byliśmy z Młodym. Umyłam sobie okna przed Świętami także trochę porobiłam dziś :-)

U nas też odbicie w lustrze to najlepsza zabawa :-D:-D

Jestem jak najbardziej za grupą zamkniętą do wklejania fotek itp.
 
Ostakapa LX to Lux Med. M ma tam abonament wykupiony przez firme. Jak sie pobralismy to rozszerzylismy do pakietu rodzinnego za który juz dopłacamy, czyli ja moge chodzić i dzieci. Ja za bardzo nie korzystałam, bo nie znalazłam sensownego gina, za to pediatra jest super. Kolezanka mi ja poleciła. Wczesniej raz zabrałam go do MR grupy Lux Med i tez była miła pediatra i Franka dokładnie obejrzała. Zabrałam Go tam, bo nasza NFZ-towska nie rozpoznała AZS i kazala zmiany na buzi smarowac tylko linomagiem, po 2 tg mały byl cały wysypany. I jeszcze od tej "nowej" dowiedzialam sie, ze maja super dermatologa dziecięcego, tylko cięzko sie dostać, mam termin na 29 marca. Nawet poprosiła ta babke by zajrzała na konsultację jak byłam z Frankiem, ale miala tylu pacjentów, że nie dala rady. Jutro postaram sie dowiedziec co musze zrobić, by juz nawet Go tam szczepić.

Rzeczywiście ta grupa zamknieta moglaby byc tylko na zdjecia :) To, ze tu piszemy może tez pomóc innym mamom, ktore nie sa w ogole na forum. Wiecie o czym pisze.

Maria franek dźwiga pupcię. Od jakiegos czasu jak lezy na pleckach to podnosi bioderka opierajac sie na stopkach, często robi to w chwilki gdy podciągam pieluszke, w efekcie cała spod niego wyskakuje. A od kilku dni leżąc na brzuszku próbuje brac kolanka pod brzuszek i wówczas pupa równiez idzie w górę :)
 
Jestem też za wątkiem zamkniętym do wklejania zdjęć :)

ostkapa mi pediatra powiedziała,że przy karmieniu piersią mogę zacząć wprowadzać produkty dopiero jak skończy 6 mies!!!! ale ja chcę na dniach dać ciupkę marchewki :)
Ja płaciłam ostatnio za 5in1 96 zł :) a wcześniej 104zł
 
Jak juz piszecie o szczepionkach to ile płacicie za 6w1?
U nas jak patrzy w lustro to na chwilke się uśmiechnie a tak to mega poważny:-p
a potrafi cały czas się śmiać jak tylko ktoś do niego mówi.
Hehe dziś synus tak zaczął mówić :-D super mu to wychodziło tata lala i tak po swojemu ale przeeefajnie mu to szło:happy:
 
My za 5 w 1 płacilismy 120 zł. Wczoraj ostatnia dawka rota + szczepienie = 440 zl, ale nas pielęgniara pocieszyła powiedziała, że nastepne szczepienie pod koniec maja i juz za darmo, ufff.

Nasz patrząc w lusterko tez si e uśmiecha, ale jak sie Go zaczepi, tak też patrzy poważnie.
Nie mogę się doczekać kiedy nasz znowu zacznie "gadać". Wcześniej tak ładnie głużył a teraz przestał. Za to jego pisk mógłby obudzić cały blok. Można by Go na polu zostawić zamaist stracha na wróble, wszystko by wypłoszył:-D:szok:

Jadę dziś do pracy przedłużyć urlop macierzxyński, złożyć podanie o wychowaczy i o wykorzystanie urlopu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie Dziewczyny

Czytam Was codziennie,ale z komórki ciężko coś napisać,zwłaszcza jak mała jest na rękach,a jest na rękach praktycznie cały czas.Nie można jej odłożyć do łóżeczka,bo zaraz jest krzyk.Nawet jak śpi,to trzeba lulać,bo jak nie to zaraz się budzi.

My byliśmy na szczepieniu w poniedziałek.Maleństwo waży już 7900,i ma 68 cm.Ubranka nosimy już na 74.
Szczepimy Maję szczepionką 6 w 1 i u nas kosztuje 205 zł, 5w1 chyba 115 zł

Wszyscy się chwalą dzieciaczkami,które są przecudowne,to i ja pokażę naszą Majeczkę

Kopia DSC05030.JPG

A i jeszcze pokażę wam,co udało mi się kupić
PUPULKI - Przedłużacz do body
bardzo fajna rzecz,i super się sprawdza.
 

Załączniki

  • Kopia DSC05030.JPG
    Kopia DSC05030.JPG
    42,8 KB · Wyświetleń: 36
reklama
monika Majeczka jest śliczna:-) a jaka poważna:-)

super pomysł z tym przedłużaczem do body, muszę poszukać tego na allegro i kupić, dzięki:-)

u nas szczepionka po 148.50zł, a widzę że u was o wiele taniej... wyzysk...
 
Do góry