reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
ech...a mi się dziś nic nie chce...baaardzo boli mnie głowa:wściekła/y:,nie daję rady. Młoda się wczoraj o 23 przypomniała soie ze jest głodna i ze musi pogadac, zasnęła o godzinie zero a o 6 juz pobódka...w międzyczasie parę razy zapłakała w nocy...do tego się drze jak opętana...ona nie płacze tylko KRZYCZY!!!cholercia wie o co jej chodzi...jak i ja krzyknęłam to zaraz starsza na mnie naskoczyła:crazy::szok:. no nie mogę się już odezwac w tym domu!!!
Bożeeee ale mnie łeb boli....no już nie mogę!!!!

co do wątku zamkniętego ze zdjęciami...jest mi to obojętne ale jesli takowy powstanie to też chce tam byc:tak:.
 
Moni-ka śliczna córcia, te nasze listopadziatka to fajne gwiazdeczki, żeby jeszcze takie kochane były w nocy i nie tylko :-D. Moja zmora marudna w nocy była, ciągle chciała ssać, jęczała i się kręciła jak nigdy.
W mojej przychodni 6w1 kosztuje 200zł, za 6 dni idę zaszczepić i koniec na razie, następne szczepienie pod koniec roku, no chyba że się skuszę p.pneumo w międzyczasie :-)
A na Lenkę w dalszym ciągu działa suszarka i odkurzacz, jak suszę włosy, to leży spokojnie w wózeczku, jak odkurzam i mała leży w leżaczku to zaczyna się sama bawić, kiedyś prawie usnęła :happy:
 
Maja też dzisiaj w nocy marudziła,ciągle chciała ssać.W końcu nie wytrzymałam,i poszłam jej zrobić butelkę,a jak wróciłam,to ona smacznie spała,i już jej nie budziłam na jedzonko.Nie było mnie jakieś 5 minut.

monika Majeczka jest śliczna
biggrin.gif
a jaka poważna
biggrin.gif

Ostkapa ona na tym zdjęciu wyszła tak poważnie,a tak naprawdę to śmieszek jakich mało.Ciągle jest uśmiechnięta od ucha do ucha,do wszystkich się śmieje,i ze wszystkimi gada po swojemu.
 
Moni-ka śliczna Majeczka :) Waży i mierzy tyle co moja Zosia ;-)

Nie będę komentować dzisiejszej nocy bo znowu będę zła.. :crazy:


My na szczęście mamy wszystkie szczepionki za darmo..
 
Basia, w aptece Słonecznej (m.in. na Ujastku) jest szczepionka 6w1 za 180zł.. I to jest chyba najtańsze miejsce w Krakowie
Moni-ka śliczna królewna!! :-) do schrupania

A u nas w nocy trochę spokojniej było niż wczoraj, ale przy pierwszym nocnym karmieniu (ok 1.30) mi się przysnęło na siedząco..:sorry2: i dopiero M mnie obudził. Ale nawet nie zapalam lampki do karmienia to pewnie dlatego :tak:
 
100_7128.jpg100_7083.jpg

Przedstawiam Wam moją Martusię.
Wszystkie dzieciaczki przecudne, do schrupania.
U nas nocki już wróciły do normy, czyli jedna pobudka około 3-4 i spanie do 7. Wydaje mi się że te nocki były związane z wprowadzaniem nowego jedzonka, nie wiem może organizm musiał się przestawić albo co.
 

Załączniki

  • 100_7128.jpg
    100_7128.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 38
  • 100_7083.jpg
    100_7083.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
Moni-ka , magdula81 Śliczne dziewczynki :)

anii mnie od paru dni strasznie boli głowa!!! wiem co czujesz :(

Mój mąż 7 kwietnia wyjeżdża na 7 dni na szkolenie.... będę sama z dwójką dzieci ..... już się boję......:szok:
 
Ale śliczne dzieciaczki mamy na forum !! Wszystkie są piękniusie ! :-)

My za 5w1 płacimy 140 zł. Także drogo w porównaniu do Was. Jeszcze tylko jedna dawka i rota 10 kwietnia :) Mam nadzieję że będzie chciał połknąć bo ostatnio nie chciał i jak widział pielęgniarkę to aż się zanosił :-(

Dzisiajsza noc super tylko jedna pobudka była także może znów wróci wszystko do normy :) Tylko martwi mnie to że od 2 dni nie ma kupy.. Dałam mu 2 dni temu kilka łyżeczek jabłka i nie wiem czemu nie ma. Czyżby jakieś zaparcia?
 
reklama
Do góry