reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
ja już nie pamiętam komu mówiłam, że śliczne dzieciątko a komu nie... ale prawdą jest, że na naszym forum nie ma brzydkich dzieci!! :tak::-D wszystkie są takie prześliczne, że mam ochotę je wycałować i wyprzytulać co do jednego!!
Błażej nosi rozmiar 68 jak mi się uda dopiąć. Z reguły się udaje, ale to są ostatnie chwile tych ubranek. Dużo lepiej jest z 74. Aczkolwiek większość ubranek i tak mam z oznaczeniem miesięcy. Te na 3 mce są już za małe, albo ledwo się dopinają (podejrzewam, że to 68 właśnie) teraz nosi te na 3- 6 mcy a niektóre nawet na 9 mcy i są dobre, więc dużo zależy od producenta..
crazy girl ja myślę, że zabezpieczać się nie trzeba i ja się nie zabezpieczam dodatkowo ;-) Ale jak nie jesteś pewna to kondomek na pewno nie zaszkodzi. A przy wątpliwościach możesz porozmawiać z lekarzem czy tam innym specjalistą od planowania rodziny.. (tak to się chyba nazywa w UK, a w Irlandii nie wiem). Bo Ty też mieszkasz w Irlandii jak Taycia, prawda?
Taycia życzę szybkiego i spokojnego lotu. Bez turbulencji i niechętnych spojrzeń. I bez płaczu. I mimo wszystko ładnej pogody na chrzcinach :tak:

A propos pogody to byliśmy dzisiaj na spacerku i powiem Wam, że bardzo ładną mamy zimę tej wiosny...:cool: byłoby przepięknie gdyby nie te 20cm śniegu leżące w moim ogródku :wściekła/y:
 
Tak tak.. Ja w Irlandii :)
To ja chyba jednak przeżyję jeszcze ten miesiąc z ekstra zabezpieczeniem..

Kto jest za takim wątkiem jak pisała Alicja?? Ja myślę że dobrze byłoby mieć takie miejsce np własnie na zdjęcia.. ????
 
Ja jestem za dodatkowym zamknietym watkiem :-D

Dobra troche opanowąlam mojego ząbkujacego Skarba i na chwilę jestem :)

Dziewczyny dzieciaki na medal :-D
Gocha miny pierwsza klasa :) Zoska równiez piekny usmiech :) Basia mój najstarszy brat ma dwie córki 9 i 8 lat. Długo się zastanawiał czy "działać" jezscze, bo bardzo chcial miec syna, a te jego panny nie źle dawaly popalić:-D I tak 1,5 roku temu urodził mu się Wojtuś. Zanim sie dowiedzial z usg, że bedzie chłopak to juz sie zastanawiał co będzie jak mu jego 4-osobowy babiniec wejdzie na głowę:-D
Ostatnio byłam w pepco po kilka drobiazxgów dla Franka i jak wrócilam do domu to powiedziałam M, że jak będziemy mieli kiedys córkę to zbankrutujemy. Tyle jest pieknych ciuszków!!!

Crazy wydaje mi sie, ze zabezpieczenie w postaci tabsów wystarczy, ale jak chcesz byc spokojniejsza...

Anii Taycia
tzn, ze to normalka, że tak organizm świruje? Kurcze no zobaczymy czy cos zmajstrowalismy. Wiecie, ja miałam CC, gdyby nie to pewnie bysmy starali sie o rodzeństwo dla Frania. A tak jest granica min. 6 mies a najlepiej 2 lata, którą powinnam utrzymac przed nastepna ciazą. Jesli nam sie udalo to i tak będziemy sie cieszyli :)

Taycia
udanego lotu i pobytu w Polsce.

Muliplicamini
no pogoda okropna ... Juz sie nie moge doczekac słooooońńńńńccccaaaa!

Dzis bylismy na szczepieniu. Franek nie chciał przyjac dawki na rota, płakal, a ostatnio tak dobrze poszło. No i ukłucie również cięzko. Duzo plakał, a dodatkowo był spiacy bo wstał przed 2 godzinami, a dalniego to moment na drzemkę.
No i coraz bardziej zastanawiamy sie nad zmianą pediatry. Skoro mamy pakiet w LX to chyba tam przeniesiemy Franka. Dzis M sie wkurzył, pediatra zapytala czy mamy ekg które robilismy niedawno. Odpowidamy, że nie dostalismy, bo miał lekarz obejrzec. Na to ona podniosła głos na męża, by leciał szybko odebrac, bo przeciez tego nikt nie przyniesie i dlaczego my o tym nie wiemy. A skąd mielismy wiedziec? Przeciez nam tamta babeczka nie powiedziała o tym. M się przelało... zawsze jakis dziwny ton na tych wizytach itp. Nawet nie zapytała o rozszerzenie diety. A kiedy jej wspomniałam o wyrzynajacym sie ząbku, to to olała "Może sie wyrzyna, ja tam nic nie widzę".Chyba sie poddamy... Ta peditra w LX pokaząła mi ćwiczenia, powiedziala o rozszerzeniu diety tzn o tym bym tego na razie nie robila. I ona właśnie powiedziała o ząbku...

Moj Franek nosi jeszcze 62, te 68 tylko niektóre sa dobre a waży 6,5 kg. Na razie jest taki drobny :)
 
Mam chwilkę mały jeszcze śpi a ja odpoczywam. Dziś pobudka była o 5:00 masakra spać się chce :crazy:
Dziewczyny macie śliczne dzieciaczki naprawdę tylko całować i przytulać:)
Igor chciałby juz siedzieć strasznie się zapiera. Jak chce go położyć do leżaczka
to trzyma głowę i nie ma zamiaru jej położyć. To samo we wanience czy na przewijaku a denerwuje się przy tym strasznie.
Ubranka kupiłam teraz na 80 a rozmiar 74 to tak na styk juz ma.
U nas piękna pogoda oczywiście spacerek zaliczony.
Tycia udanego lotu i super pogody:)

Crazy girl ja jestem za takim wątkiem bo wole jednak zdjęcia wklejać tam gdzie tylko my możemy :-)

Kruszka wiesz co ja bym się nie zastanawiała nad zmianą pediatry ;) my mamy szczepienia we wtorek.
 
Ostatnia edycja:
pati pati ja miałam zamiar podać marchewkę (łyżeczkę soku) wczoraj, ale rodzice zapomnieli przywieźć mi marchewkę ogródkową:-) pewnie jutro będę miała dopiero dostawę i jutro spróbuję:-) najpierw podam łyżeczkę soczku, potem dwie łyżeczki, a potem będę też gotować kawałek marchewki i jej podawać zmiksowaną + oczywiście surowy soczek. czytałam że jak sie karmi piersią to powinno się później wprowadzać nowe produkty... ale co tam:-)
jak będę zresztą na szczepieniu 2 kwietnia to spróbuję się wszystkiego podpytać - o ile Zosia mi na to pozwoli. bo ostatnio to była już tka padnięta tym czekaniem, potem badaniem że szybko stamtąd uciekliśmy, bo był jeden wrzask!

kruszka co znaczy w sumie te LX, to nazwa przychodni? ja bym na Twoim miejscu się nie zastanawiała nad zmianą pediatry tylko jak najszybciej to zrobiła. ta Wasza obecna to jakaś paskudna baba, nie ma co nerwów sobie nadwyrężać u niej. poza tym tamta (nowa) widać ze jest konkretna babka z którą można pogadać i właśnie tacy powinni być pediatrzy.
A'propo szczepionek, jak kupujecie tą ipv inf 5w1 to ile za nią płacicie?

ja też jestem za wątkiem zamkniętym, ale do zdjęć. bo nie ma co na nim poruszać tematów - żeby się nam nie po rozdwajało w jaźni:-D
 
reklama
Ostkapa dokładnie też tak myślę tylko do zdjęć itp.;)

Czy wasze dzieci też dźwigają pupcie do góry? Mój to się tylko wygina:) cały czas mu ta dupcia chodzi. Najlepiej jak jak nóżki daje na szczebelki od łóżeczka ale robi się to niebezpieczne i będę musiała obniżyć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry