reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

anii faktycznie trwało to dośc długo, ale trzeba być cierpliwym. Jak wcześniej czytałam na forach ze nauka picia może trwać tydzień to mnie to przeraziło, a sama tyle samo uczyłam:-( Ale miałam duże wsparcie ze strony męża, sama bym się chyba poddała. Poza tym wiedziałam że po kąpieli mam za mało mleczka i jest potrzeba dokarmiania, to też mnie motywowało.
maria ja widziałam tylko zwiastun, potem mi sygnał TVN urwało... muszę obejrzeć powtórkę w necie. A Nasza mała będzie siedzieć od czerwca z Nianią, sprawdzona kobitka, ale i tak po tych wszystkich programach w tv boję się.
 
reklama
Maria, ja widziałam i szlag mnie trafił na miejscu!!! Jak by jakaś baba tak robiła mojemu dziecku to chyba bym się nie opanowała i zatłukła:crazy: Że też tacy ludzie opiekują się dziećmi... Ja to się cieszę, że mamy w domu babcię, będzie się zajmowała małym i mam pewność, że to będzie dobra opieka.
Ale Ostkapa, moja mama też pracowała jako niania, więc nie bój się nic. Mam nadzieję, że zdecydowana większość jednak kocha dzieci:-)
 
Ja przez przypadek włączyłam i na swoje nieszczęście to obejrzałam . Serce pęka jak coś takiego się widzi. Jakbym wpadła tam to bym z tą nianią porządek zrobiła. :no::wściekła/y:
 
dziewczyny moje dziecko zaskoczyło!!! co prawda zanim zaciągneła smoczka to trochę popłakała, pogrymasiła ale potem się udało. już dwa razy...oczywiście kupiłam innego smoczka, zwykłego tylko o innym kształcie, butelka najtańsza w Rossmancu i udało się!!!mam wrazenie ze z tego smoczka zbyt szybko wylatuje mleko, jest pewnie duża dziura ale to był najmniejszy...jestem szcześliwa!!! dzięki za rady...

co do tej baki z telewizji...rzeczywiście przegięcie...ale dziewczyny nie przejmujcie się tak...nie kazdy w ten sposób zajmuje się dziećmi...ja po szkole dorabiałam jako opiekunka...myślę że dawałam sobie świetnie rade, dzieciaki mnie lubiły...myślę że to duzy wyznacznik jak reaguje dziecko jak przychodzi taka osoba do opieki. owszem, dzieci jak to dzieci, obce potrafią wyprowadzić z równowagi równie jak własne no ale przeciez jsteśmy tylko ludźmi. oczywiście bicie i takie znęcanie nie wchodzi w gre. mam nadzieję że to tylko sporadyczne przypadki...trzeba obgadać z rodzicami na ile można pozwolić sobie jak i dziecku i wszystko będzie współgrac...
 
Cześć:) Ja też to widziałam i płakałam jak nie wiem co... bo to normalnie serce pęka! Ja bym ją ze skóry żywcem obdarła i mało istotne czy chodziło by o moje dziecko czy nie. Boże a ten dzieciaczek taki bezbronny!!!Zabiła bym!!!I spokojnie bym odsiedziała za to wyrok! Ja wiem że niektórym matkom puszczają nerwy ale staram się wierzyć że nie do takiego stopnia.A ta sucz nie mogła wybrać innego zawodu tylko została niańkom co to w ogóle ma być!Biedne dzieciątko ://///


U Nas wszystko ok...co prawda Ala dalej cierpi z powodu kolek ale i tak jest już dużo lepiej po dicoflorze. Mała jest na Bebilonie ale od jutra spróbuję Bebiko:) Chce zmienić głównie z powodu ceny. Mój synek był na bebilonie do 2 roku życia teraz pije raz dziennie bebiko może i malutkiej posmakuje... Bo w sumie to jaki sens ma przepłacanie?? Co o tym myslicie?

ticker.php


klz9hdge5yzwxosx.png
 
Inhaluj koniecznie 3xdziennie, do tego Cebion i wapno w syropie. Nasz pediatra zaleca inhalowanie solą fizjologiczną, srebrem koloidalnym aprzy mokrym kaszlu i katarku mucosolvanem - mucosolvan do inhalacji jest na receptę
 
Martynka ja miałam przy córce bebiko a jak spróbowałam bebilon to stwierdziłam ze bebiko to sam miód. Też bym chciała zmienić bebilon na coś innego bo co tydzień 50zl dawać to jest sporo.m
Pati zdrówka dla malej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Basia do tego dochodzi jeszcze np w naszym przypadku Dicoflor który kosztuje 42 zł i starcza na 5 dni. Bebilon kupujemy po 45 zł. Mleko z cycocha jest najlepsze pod wieloma względami!!! U nas niestety nie udało się małej już karmić piersią po 2 mc życia przez te tragiczne kolki..... Ona tak łapczywie je że cieknie jej bokami.... Wczoraj kupiłam jej butelkę antykolkową MAM i jestem bardzo zadowolona.
f2wle6yd14u7xf58.png


klz9hdge5yzwxosx.png
 
Do góry