reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
ostkapa ja już nie daje butli na noc tylko w dzień z jednej karmie więc mam dużo mleczka w drugiej i mała się najada. Mój sposób na odbijanie to poje trochę aż się zmęczy i widze że usypia to szybko do odbicia i potem daje jej na chwilę jeszcze raz piers i zasypia i już nie odbijamy :) I takim sposobem mi zasypia
Ja od tygodnia nie mam kompa :( jest w naprawie..... a mój M mi nie pozwala korzystać ze swojego(teraz jest w pracy więc nie widzi) :):0
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź:) ja naciagam ale nie jest to takie proste:p
Co do odbijania to czy jak dziecko leży na brzuszku to się może odbic czy tylko jak dziecko jest w pionie?
 
dziewczyny u nas w dalszym ciagu męczarnia przy karmieniu butla. staram się to robić teraz raz dziennie po południu ale to moje dziecię ni w zab nie umie albo nie chce pić z butli albo nie lubi mm. moze kupić inne mleko? nie chcę jej wlewać mm do gardła na siłę...a teraz nie mamy wyboru, jest wtedy darcie się mimo że widzę ze Młoda jest głodna.ale też powoli muszę ją przyzwyczajać do innego mleka niż moje...pomóżcie, może macie sprawdzone sposoby...i inne pytanie, czy jak bym dokarmiała jednym posiłkiem dziennie /chodzi o mm/ to czy dawac tez picie? dodam że potem całą noc i dzien Hania je z piersi...
 
anii a próbowałaś innego smoka do butelki? jakiś czas temu pisałam Ci , że my przetestowaliśmy parę smoczków ale dopiero AVENTU Natural Zosia zaakceptowała.
też myśleliśmy że to wina mleka, a okazało się ze jednak smoka! Najpierw uczyłam ją pić z butli moje mleko, zaczynałam od 20ml - żeby nie marnować jak coś. I jak załapała moje mleko z butelki, to potem próbowaliśmy mieszać z mm i na koniec samo mm... owszem było ciężko, ale w niecały tydzień się udało-)
 
ostkapa dzięki...właśnie dziś kupiłam nową butelkę i nowy smoczek, bedę próbować dalej. a tak w ogóle jeśli tydzien Ci zajeło nauczenie Twojego Malucha picia z butli to ukłon w Twoją stronę. nawet nie przypuszczałam że to może być takie trudne...z pierwszą córcią poszło gładko...
 
Anii, a może najpierw naucz picia Twojego mleczka z butelki, jak masz problem ze ściągnięciem mleka, to spróbuj odciągać w trakcie karmienia. Lenka też fochy stroi, ostatnio myślałam, że wyleję prawie 100 ml mojego mleka, ale się udało, wypiła, , jak się denerwowała, bo już w jednej piesi niewiele było, pewnie chciała z drugiej to zmieniłam pozycję i szybko jej dałam do dzioba butelkę - i się okazało, że się da wypić :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny widzialyscie jak niania znecala się nad takim maleństwem leżało sobie a ona go bila brutalnie po głowie:( przypadkiem wlanczylam TVN
 
Do góry