reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
A moja wczoraj zjadłłła 90ml mm zasnęla jak aniołek....tylko szkoda,że tylko na 40 min :( potem oba cycki w ruch i do 22.30:( Nie wiem dlaczego tak się budzi po tym karmieniu.
Dzisiaj byliśmy na szczepieniu5in1 i strasznie plakała:( dwa ukłucia:-(
Mala waży już równe 5kg! :)
a ja przed ciąża ważyłam 60kg przy 170cm a teraz 62-63 zostało mi ale wcale nie widać tylko wałeczek nad blizną po cc ale zaraz siłownia pójdzie w ruch :
 
Taycia dobrze że z okiem już ok, wiem co przezyłas...kiedyś wpadłam na gałąź która wystawała z drzewa i też miałam problemy z okiem, krople, antybiotyki, przez kilka dni nie wychodziłam z domu tylko funkcjonowałam z kołdra na głowie przy zasłoniętych żaluzjach...ból okropny, współczuję tego co przeszłaś...

Dziewczyny ja z Hanią też raczej sama jestem całymi dniami, wczoraj wyrwałam się na zakupy, nie było mnie dosłownie 40 min a Młoda tak się darła że dostałam opierdziel od meża...trochę mu powiedziałam do słuchu i przyznał że niepotrzebnie był zły...zgodnie stwierdziliśmy że zadne niemowle nie umarło z głodu przez godzine niejedzenia...ależ się wkurzyłam wczoraj do kwadratu...az się poryczałąm...do tego samochód mało co mnie nie potrącił na pasach...ech...
 
Hej dziewczyny ! Żałuję że tak rzadko bywam ale regularnie staram się Was czytać tylko nie mam weny do pisania a jeszcze nasz Mati jest tak absorbujący że szok ! :szok::szok:

Taycia Nie zazdroszczę tej przygody z okiem ! Dobrze że juz okej ;-)

Jak Was czytam z tym jedzeniem to jakbym mojego widziała ! Jak wstaje i jest bardzo głodny to ładnie je dopiero później zaczyna się histeria ! Też nie wiem co o tym myśleć i co robić !!
Przybiera ładnie bo waży już 5650 czyli 2200 przytył w 2 miesiące :)

Ale mam inny problem i nie wiem co robić bo Mati strasznie nie lubi spać na plecach.. Ba w ogóle nie ma o tym mowy tylko na spacerze w wózku to toleruje ! Jedyna pozycja to brzuszek, ale boję się go tak zostawiać w nocy. Kupiliśmy monitor oddechu ale i tak mam wątpliwości czy mogę go tak kłaść. Jest jakiś sposób na nauczenie dziecka spać na plecach. Jak macie jakieś pomysły to piszcie !!
 
taycia - oj przeżyłaś bólu z tym okiem. Współczuje - wracaj do zdrowia! Niepamiętam dokładnie, ale to u Ciebie była niedoczynność tarczycy? Jeśli tak to jak TSH po porodzie?
Ja od 3 lat się lecze i po porodzie ( porodach) już mam na najniższych poziomach, więc musze iść na uregulowanie dawki.

Mój wzrost 160 a waga już pomiędzy 51 kg a 52 kg i ciągle spada. Nie mam już kg z ciąży, bo przytyłam 13 kg.
Cały czas jest cyc, ale też może przez tarczyce tak leci waga. Schudłam 13 kg w 2 tyg.
Moja mała miała wagę wyjściową ze szpitala 3360g a po 1,5 mca prawie 5 kg, więc też kluseczka niezła. :-D

aa i po oilatum (kremie) krosteczki zniknęły - została tylko szorstka skóra na policzkach.
 
Badka ja mam niedoczynność i powiem Ci że moje TSH było teraz 0,217 :szok: aŻ się przeraziłam ! No ale zjechaliśmy z leków z 75 na 25 i zobaczymy Mam nadzieję że się unormuje i też myślę że przez to schudłam już 22 kg po porodzie :szok:
 
Gocha nasz Igorek też śpi na brzuszku:) jakoś lepiej mu się śpi. Igor juz po urodzeniu był silny a po 2 tyg. ładnie trzymał główkę.
Co do picia to ja daje jak mały jest niespokojny, czyli tak dwa razy czasem trzy razy na dzień i jest to herbata rumiankowa.
Dziewczyny o ktorej kapiecie maluszki i czy karmicie je przed czy po kąpieli?:)
Fajnie wam dzieciaczki spia:-)
 
Crazy Girl - my jemy teraz 180 ml 5 x dziennie albo nawet zdarza sie 210 ml raz na jakis czas.
Moj Synek zawsze po kapaniu karmiony... zasypia kolo 19 ostatnio, spi do 24-1 wtedy biore go do siebie i spi nawet do 4-5 .. potem karmienie i fru do jego wyrka i spi do 8-9 :tak: dopajam go woda i nadal daje probiotyki codziennie...

Badka - ja nie mialam problemow z tarczyca...

Multiplicamini - ja tez mam +3 kg i tez jakos sie ich pozbyc nie moge :-D:-D

Anii- oj to tez Ci bardzo wspolczuje... to taki bol,ze nawet najgorszemu wrogowi go nie zycze...szok... :-(
 
reklama
Gochaaa jak mu tak wygodnie to niech śpi na brzuszku... Po co uczyć go na siłe na pleckach. Moja pierwsza córka od samego urodzenia spała tylko na brzuszku.. czy dzień czy noc. Wszystko z nia w porządku. Najgorzej to jak dziecko śpi tylko na bokach.
 
Do góry