reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Gratulacje Iza...

Dziewuszki z miednicowym ulozeniem...musicie coś mieć co ja mam No.... ;) w sumie to wam nie życzę moich boli... A idziecie na usg sprawdzające czy dziecko do odwrócenia sie nadaje?
 
Maria no jeszcze sie trzymam ;) nie czuje, zebym.juz miala rodzic, choc od dawna czuje ucisk na krocze i pachwiny, tak wiec ciezko mi sie chodzi. W piatek gin mi chyba pessar sciagnie, wiec potem moze cos ruszyc, zobaczymy, bede tez miec usg i troche boje sie czy dam rade urodzic bo dziecko duze, ale moze nie bedzie tak zle.
 
A i jeszcze pytanko; bo gdzieś wyczytałam ze skurcze porodowe przy ulozeniu miednicowym sa trochę słabsze od zwykłych. Wiecie coś o tym?
 
Maria no jeszcze sie trzymam ;) nie czuje, zebym.juz miala rodzic, choc od dawna czuje ucisk na krocze i pachwiny, tak wiec ciezko mi sie chodzi. W piatek gin mi chyba pessar sciagnie, wiec potem moze cos ruszyc, zobaczymy, bede tez miec usg i troche boje sie czy dam rade urodzic bo dziecko duze, ale moze nie bedzie tak zle.

Jak duże jest dzieciątko? Moje też jest duże, tak mi powiedział lekarz.. Podobno urodzi się 4 kg minimum... Moja pierwsza córka ważyła 4100.. Odkąd mi powiedzieli że jest duża zaczęłam się bać porodu.. :-( Jeżeli w dniu porodu też to potwierdzą to niestety ale biorę znieczulenie a jak stwierdzą że baaardzo duża to cesarka...
 
No ja właśnie wróciłam z IP, skurczy brak, ale za to ból podbrzusza może być od blizny po cc, doraźnie no-spa i tyle. Szyjka długa, zamknięta, lekarz mi powiedział, że jeszcze z 2 tyg pochodzę, więc już straciłam wszelakie nadzieję, że szybko ujrzę synusia.
 
reklama
Do góry