reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
iza gratulacje dla Ciebie i Kruszynki:-) dla Ciebie że masz już poród za sobą i że tak szybko poszło, a dla Kruszynki ze ma taką ekspresową mamę:-) Super, aż Ci zazdroszczę że tak szybko i bezproblemowo wszystko poszło!

illusion87 całe szczęście Ty jeszcze w dwupaku, nie strasz mnie dziewczyno! Bo jak TY urodzisz pierwsza to ja już będę cała zestrachana, to samo dotyczy esmeraldy - we 3 mamy podobne terminy! Nie dobrze tylko że pośladkowo się Maleństwo ułożyło, ale będę trzymać &&& żeby się odwróciło:-) No i superowo ze brzuszek Ci się pokazał - gratulacje:-)

pati pati ja rocznik '84

multiplicamini życzę Tobie i Twojemu Marcinowi żeby się urodziło Maleństwo 11.11 - super data:-)
 
Iza gratulacje!
Przeżyłam dziewczyny to sobotnie wesele! Ufff... byliśmy do 1.30:szok: i nawet trochę potańczyłam:-) Wczoraj dochodziłam do siebie!

Dziewczyny czy wasze dzieciaczki też się uspokoiły? Mój maluch od jakiegoś tygodnia mniej się rusza. Wcześniejsze jego boksowania były bardzo silne a teraz ... Myślicie, że to jest spowodowane tym, że ma po prostu mniej miejsca? Ja jutro mam wizytę:-) Już nie mogę się doczekać:-)
 
Olii mój był cicho półtora tygodnia a teraz znowu szaleje.

Ilusion trzeba być dobrej myśli z ta cesarka. Sa teraz plastry, maści zeby blizna była jak najmniejsza.
Tez sie boje blizny bo brzuch to moja chluba wielka. Ale nic nie poradzę ;) zbieram kasę na kremy ;)
Ja w środę mam usg czy da sie odwrócić gabrysia czy od razu cesarka. I tak urodze podczas odwracania wiec mogą mi od razu w środę cesarke robic ;)
 
Iza serdeczne gratulacje!!!:-D Opisz nam w wolnej chwili swoja przygodę dokładniej pliss..:tak:

Oli to bardzo możliwe, ze dzieciątko uspokoiło się bo ma mniej miejsca. Mój tez tak miał, piszę miał bo ostatnio znowu dokazuje. Potrafi tak się przeciągać, ze główkę wypycha na górze, podpierając się o mój biedny już pęcherz, a mój brzuch cały pracuje.

Cyntek tez mam pośladkowe, ale nie mam takich objawów jak Ty:no: Jak mam przepowiadacza to owszem boli mnie i tam ale tak to nie
 
Iza;) GRATULACJE!!!! Zdrówka dla Ciebie i dla Kruszynki :):*:*


Dziękuję dziewczęta za życzenia :)
Dzisiaj u nas taka paskudna pogoda, mgła jak nie wiem, aż się odechciewa wszystkiego. A na dodatek, łapią mnie bóle podbrzusza, tak coś jak na miesiączkę. Nie wiem czy jechać na IP, czy co mam robić, już mam takiego stresa, że nie wiem. I na dodatek bóle krocza, biegunka, i w ogóle się tak gdzieś dziwnie czuję.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

Ja tak z doskoku, szybciutko tylko się pochwalę że już wróciłyśmy do domu. W sobotę o 2.05 urodziłam córeczkę. Waga 2800 i 50 cm. Kruszynka. Dziś już wyszłyśmy do domu. Mała ma lekką żółtaczkę a tak to jest wszystko w porządku. Pozdrawiamy

Gratulacje:-):-):-)

A jak Twoje cukry po porodzie?? wszystko ok??

Byłam w piątek na ostatniej wizycie na patologii i dostałam skierowanie do szpitala, mam się zgłosić jak stuknie mi 38 tydzień:dry: Na razie nie maja miejsc na oddziale.
Mam nadzieję, że szybko urodzę i nie będę musiała tam leżeć dwa tygodnie:cool:
 
Do góry