reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Witam

Ja tak z doskoku, szybciutko tylko się pochwalę że już wróciłyśmy do domu. W sobotę o 2.05 urodziłam córeczkę. Waga 2800 i 50 cm. Kruszynka. Dziś już wyszłyśmy do domu. Mała ma lekką żółtaczkę a tak to jest wszystko w porządku. Pozdrawiamy
 
Witam

Ja tak z doskoku, szybciutko tylko się pochwalę że już wróciłyśmy do domu. W sobotę o 2.05 urodziłam córeczkę. Waga 2800 i 50 cm. Kruszynka. Dziś już wyszłyśmy do domu. Mała ma lekką żółtaczkę a tak to jest wszystko w porządku. Pozdrawiamy

Iza, wielkie, przeogromniaste gratulacje :-D:-D Czyli jednak Twój lekarz miał rację dając Ci kilka dni;-)
Dużo zdrówka dla Małej!!
 
Dzięki :D

Miał rację miał. W piątek wieczorem po 23 pojechałam na IP, zbadali, rozwarcie na 5 cm, skurcze nieregularne. A że mój gin miał dyżur to podłączył mi oskytocynę dla uregulowania skurczy, przebił pęcherz bo nie było sensu się męczyć i w 1 (słownie jedną) godzinę miałam już swoją Kruszynkę. Życzę wszystkim tak ekspresowego porodu.
Idę się rozpakować :D Mała śpi. Dziś taki śpioch że trzeba ją na jedzenie budzić!
 
reklama
Iza gratulacje! Dużo zdrowia życzę !

Maria to już Ci tylko kilka dni zostało do rozwiązania :) Powodzenia na cc !!&&

Ulala jest jeszcze w szpitalu z powodu żółtaczki Igorka, który musi leżeć na innym oddziale na naświetlaniu, dziś rano wynik dużo lepszy i oby jutro było jeszcze lepiej, żeby mogli wyjść do domu.
 
Do góry