reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
OOO..Maria 5 dni to już zaraz!

Wybaczcie,że nie udzielam się za często,ale..
Starszak złapał wirusa w żłobku (gorączka,biegunka,katar,kaszel)no i do teraz próbuję go wykurować.
Młody złapał od brata katar
Ja mam ostre zapalenie piersi, od 5 dni wysoka gorączka , nie mam siły... jeden z antybiotyków nie zadziałał,więc teraz testuje drugi.
Z uwagi,że od kiedy biorę leki przeciwbólowe i antybiotyk moje Dziecie od 4 dni nie robi kupy i już załamuję ręcę,więc postanowiłam odstawić cycka,bo to chyba dlatego.
Próbowałam wszystkiego od wody po herbatkę koperkową, kropelki, czopki, masaże, ćwiczenia... nic nie działa...(dobrze,że chociaż czasami sobie prutnie),ale jest już umęczony i nerwowy :-( no i nie smęcę dalej...

Trzymam za Was kciuki... porody tuż tuż :tak:
 
Maria super że to już za 5 dni:) ja jeszcze 3t4d :)
taycia nie zazdroszczę zapalenia piersi bo przechodziłam to z pierwszym dzieckiem..... też po paru dniach bólu i gorączki oodstawiłam go od piersi.
Trzymam kciuki by szybko u was wszystko wróciło do normy :-)
 
maria to super! 5 dni to szybciutko zleci ;)

Ja juz wysiadam. Cala nocke spac nie moglam, wszystko mnie boli, rzzucam sie z boku na bok. A kregoslup to mi kompletnie odpada + alergiczny katar i kaszel, co mnie tak mecza, ze masakra.
 
a ja dziś dobrze spalam Ale wieczorem już w łóżku wpadłam w panikę przedporodowa. Bo mebli nie ma. Bo na 99% będę cesarke miała bo...bo...bo...

Młoda mamusia- na kręgosłup pomaga co-codamol. 8mg codeiny i 500 paracetamolu.

Mi to położna dała na bole i faktycznie lepiej sie śpi dużo.


Mój gabrys chciał wczoraj głowę przez pępek wystawić :) hi hi
 
Maria2008, powodzenia! ja tez jutro do szpitala i 23 prawdopodobnie wywolanie albo cięcie. ale tez, powiedzial lekarz, ze porobia badania i maks beda trzymac do 28. oby nie.
juz mnie stres bierze.
Taycia, wspołczuję. Biedne dzieciaki, biedna Ty. Trzymaj sie, Kochana.

ostatnio cisza :-) pewnie ten tydzien przyniesie znowu wysyp dzieci :-)
kto nastepny? kogo obstawiacie?
 
Taycia - oj Kochana to współczuje. Aby z zapalenia tak jak u mnie nie zrobił się robień piersi i nie trzeba było kłaść sie na stół operacyjny. U mnie też antybiotyk nie zadziałał i przez tydzień zrobił się ropień. Przykładaj okłady z liści kapusty ( zmiażdzone i schłodzone w lodówce) - to po karmieniu, a przed okłady z ciepłej pieluchy tetrowej. Ściągaj pokarm laktatorem do momentu "ulgi". Przy zapaleniu nie odstawia się od piersi dziecka, ale to już Twoja decyzja. U nas pamiętam, że działały czopki na kopkę u niemowlaka no i ścisła dieta matki oczywiście ( jak karmi) i nie było problemów.
 
reklama
Hej.. Podczytywałam Was tylko wczoraj bo jakoś tak kompletnie opadłam z sił i nawet mi się pisać nie chciało..:-( Wieczorem było już troszkę lepiej ale teraz znowu padam... Nie wiem co się dzieje.. Wszystkie wyniki w normie.. W nocy spałam w porządku... ehhh mam już dosyć..
życzę wszystkim spokojnej niedzieli ;-)
 
Do góry