reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Witam się i ja:) dziś przespałam w końcu całą noc-do 6:-) i tylko raz była przerwa w spaniu na toaletę:cool2:
Cyntek pomimo wielu rożnych moich dolegliwości mi nic takiego jak tobie się nie przydarzyło więc nawet trudno mi to sobie wyobrazić.

Dziś to nieszczęsne wesele. Niby fajnie bo ja bardzo lubię się bawić ale to już chyba trochę późno:/ Zobaczymy ile wytrzymam... nie mam zamiaru na siłę się forsować. Jadę zaraz do fryzjera.

Wygląda jakby ruszyła lawina porodów:-) Trzymajcie się:-)
 
reklama
No kurcze... Moze mi sie ma świat pcha w takim razie tylko nie moze bo złe ułożony jest?!?
Szkoda ze nie ma czegoś magicznego takiego coby pow ; jeszcze trzy dni albo jeszcze dwa tygodnie ;)
 
Na razie spokój, niedawno wróciłam z treningu mojej psicy - koleżanka z nią ćwiczy, ja tylko dowożę, skurczy brak, różowy śluz widać po siusianiu na papierze toalet., na wkładce nic nie ma, jadę za chwile kupić mięsko na obiad, dziewczyny zaraz jadą z tatą na basen, ja sobie przynajmniej odpocznę, potem drugie im dam i chcę jeszcze jechać z nimi na cmentarz, moja mama miałaby dziś 62 urodziny, trzeba zapalić świeczkę :-(
 
Cyntek bardzo możliwe, ze to przez ulozenie. I naprawde szkoda, ze nikt nam nie jest w stanie przewidziec ile jeszcze ;) chyba ze sie pojdzie do wrozki, Haha.
iza jak tam? Juz czy jeszcze? ;)

Ja sie nadal tocze, skurcze pojawiaja sie, ale nieregularne. Moja mama wziela sobie specjalnie wolne zeby byc ze mna w domu w razie w, a tu duuupa. Ale kazdy mi przewiduje, ze jutro urodze w swoje urodziny. Ja jednak mam przeczucie, ze jeszcze przenosze ta ciaze ;) Zobaczymy jak to bedzie.

Dziewczyny, a Wam Tez odchodzi taki sluz bialy serek? Albo taki ciemno zolty co smierdzi jak nie wiem? Bo mi odchodzi raz ten raz ten...
 
Ostatnia edycja:
Jak śmierdzi to moze być infekcja. Moja położna mówi ze jak śmierdzi to do lekarza od razu. Bo dziecko moze być narażone na bakterie podczas porodu przy infekcji. I wtedy mogą nie pozwolić rodzic naturalnie
 
reklama
Do góry