reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

O cholercia. A najgorsze jest to, ze moja lekarka dopiero bedzie w czwartek. No, ze smierdzi to moze przesadzilam, ale ma taki nieprzyjemny zapach. Ale jak lezalam w szpitalu to zglaszalam, ze mam taki sluz, to polozna kazala mi czesciej zmieniac wkladki, a wkladke to ja zmienial za kazda wizyta w wc, czyli jakies 7-8 razy dziennie + kazdorazowo podmywanie. Jezeli nic sie nie bedzie dzialo do czwartku, tzn zadna akcja porodowa itd (mam wskazanie do cc, sn wykluczony) to pojde do niej i jej powiem. Tylko ze ten sluz nie jest za kazdym razem, ale sie zdaza.
 
reklama
mlodamamusia to na pewno infekcja więc szybciutko do lekarza.
Ja własnie wróciłam ze szkoły od 8 -15 to zdecydowanie za dużo by siedzieć w łąwce :( a jutro od 8- 12..... też mi się zachciało rozpoczynać naukę.
U nas piękna dziś pogoda 22 stopnie aż miło :) ja jeszcze zakatarzona :( Miłego dnia
 
Dziewczyny, a macie może bardzo wrażliwy pępek. Ja mam strasznie wrażliwy. Nawet leciutko jak przez przypadek dotknę lub otrze ubraniem to czuje mały ból lub dyskomfort. Kiedyś miałam laparoskopie przez m.in. przez pępek może dlatego teraz taki wrażliwy ? gdzieś czytałam, że można przykleić plasterek, no ale nie wyobrażam sobie go później oderwać, no chyba, że zmoczyć wodą i zdjąć. Też tak macie?


pati...pati - ja kończę II sem.podyplomówki. Póki co ten weekend mamy wolny, ale ostatni i kolejny znów na zajęciach. Wiem jak to jest siedzieć w jednym miejscu na krześle. Ja ile mogłam to wstawałam i chodziłam, ale wiem, że to na niewiele się zdaje.
 
witam was w sobotni wieczór:-) ktoś pytał się o krew pępowinową, otóż u nas na szkole rodzenia mówiła położna ze to tak naprawdę pic na wodę i nie radziła z tego korzystać.
Jeśli chodzi o parcie cyntek to ja również nie mam takiego uczucia jak i reszta dziewczyny, może faktycznie u Ciebie jest to dlatego ze ułożenie "pośladkowe".
 
Hej,
a ja nie mam wrażliwego pępka:-). Dziecię mam pośladkowo a jak jestem na kibelku to nie mam takich przygód co Ty Cyntek, więc nie pomogę. Ja jeżdzę benzyną,a mój mąż dieslem i bardzo ciężko było mi się do niego przyzwyczaić, właśnie ze względu na to ruszanie, później to już jakoś leciało.
Wczoraj byłam na wizycie i wszystko gra, nie muszę się już stawiać na kontrole, tylko ktg robić co 3-4 dni. Ginka powiedziała, że na twarzy w końcu wyglądam jak w ciąży, czyli, ze już końcówka, ale ile ta końcówka będzie trwać?:tak:
 
A jak się wygląda na twarzy jak w ciąży? :-)

A u mojego faceta spore kłopoty w pracy. Zrobiło się nagle 10 szefów, dziwne wymagania, dziwna atmosfera i zarobki kieeeepściutkie. Wrócił wczoraj strasznie zgnębiony i coś mi się wydaje, że niedługo zostanie bez pracy. Najgorsze jest, że przez szkołę którą kończy nie jest w pełni dyspozycyjny. Eh... Winter is coming... :-(
 
Skads znam to... Winter is coming... Z bardzo dobrego serialu ;)

A mnie złapała migrena. Przez cała ciążę głowa mnie nie bolała. Nawet jak temp miałam. A od godziny... Masakra...
 
reklama
Do góry