reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
A ja od innej strony - wczoraj sama o mały włos nie władowałabym się pod rower. Było już ciemno i rower był nieoświetlony. Zobaczyłam, że nie jedzie żaden samochód ( ulica osiedlowa) i weszłam. Dziewczyna ledwo wyhamowała, a ja nawet jej nie widziałam. Rozkojarzenie...

raczej głupota tej laski, która jeździ bez świateł :/
 
julitte no właśnie widzę, że tu wszystkie kobity rozwarte już :p a u mnie nic się nie dzieje, tyle że bóle jak na miesiączkę, tak raz dziennie kilka pod rząd się zDARZY a potem cisza, nie wiem o co kaman
cyntek no jakto co mam w torbie :p wszystko co potrzeba, naprawdę żadnych zbędnych rzeczy, ja torby nie będę wozić z sobą, ale piżamkę, szlafrok i laczki mogę wozić tak na wszelki bo to lekkie, a dokumenty to mam i tak przy sobie w torebce, no i karte ciąży...
iza spokojnie, tylko bez paniki proszę ;)
badka nie Twoja wina, jezu jak mnie wkurzają ci rowerzyści, przeważnie nie oświetlone rowery i jeszcze chociązby jakaś kamizelkę miał taki na sobie odblaskową, ale po co nie?? przeważnie w ostatniej chwili takiego człowiek zobaczy
 
oj tak... rowerzyści, motocykliści i emeryci/niedzielni kierowcy to największe zagrożenia na drodze...

Esmeralda ​u ciebie to dopiero 35tc, niech sobie maleństwo jeszcze trochę posiedzi:)
 
Bez paniki, ja ??? To moje drugie imię. Może to i czop. Znowu nachodzą mnie skurcze bolesne, ale nie dużo. ZObaczymy. Jak tak ma wyglądać drugi łatwiejszy poród że kilka dni mnie będą bóle łapać i nic to osiwieje.

badkaja bym tą babę rozszarpała
 
reklama
Do góry