reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
dzięki Alicja:)
zaraz poszperam w necie....
czuję się w sumie ok, poza faktem że zasypiam jak tylko przykładam głowę do poduszki - nawet niekoniecznie na leżąco.... No i (.)(.) bolą na maxa.... nawet budzę się w nocy przez nie....
w czw idę do gin nachwilę, może podejrzę malucha.... mam nadzieję,że rośnie zdrowo...
 
Nanulika napewno dobrze sie rozwija :)tym razem dotrwasz do konca i jeszcze bedziesz stekac jak my wszystkie po kolei jaka koncowka ciezka :)dzisiaj Elzu urodzi wody jej odeszly :) ciesze sie ze to juz koniec
 
Ulala a który Elzu ma tydzień?

Ja siedzę już w domu. Uffff.. Pójdę jeszcze tylko raz do pracy w piątek 19 bo muszę..
Byłam wczoraj ale nie daję rady po prostu...


Czy którąś z Was też tak bolą wszystkie mięśnie od krzyża w dół??? Czuję się jakbym miała mega wielkie zakwasy...:baffled: Okropne to jest. Ledwo chodzę.. Mam nadzieję że to nie przepowiada porodu...
 
Elzu miala termin na 13.11., wiec 35 czy 36 tc mi jakoś wychodzi. To się mały spieszy :-) Trzymamy kciuki!!!

Ulala, piszesz na zamknietym? masz kontakt z dziewczynami, ktore byly mocno aktywne na poczatku ciazy (sylha, sasanka, sunovia, matyjasowa etc.)?
Twoja kolej jutro? czy jutro do szpitala i decyzja kiedy cięcie?
 
Ostatnia edycja:
mdm - tak mam kontakt z nimi :) wszystkie które wymieniłaś jeszcze w dwupaku i mają sie dobrze :) na pewno będą informacje od nich tutaj jak coś będzie się działo:)

crazy, Kruszka - Elzu 35 i 5 dni to prawie tak jak wy :)

Pakujcie się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny heeee:)
ja idę dziś na ostatnia wizytę ok 15 i mam nadzieje że jutro pojadę już do szpitala :) ale dam znać po wizycie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czy któraś z Was też tak bolą wszystkie mięśnie od krzyża w dół??? Czuję się jakbym miała mega wielkie zakwasy...:baffled: Okropne to jest. Ledwo chodzę.. Mam nadzieję że to nie przepowiada porodu...

Ja nie mam bóli krzyża, ale za to bolą mnie nogi, są takie ciężkie już... Poza tym ból kości w okolcy krocza, ledwo chodzę.

ulula trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę i za Malucha:-)
ja Elzu niestety nie poznałam, ale też trzymam &&& za szybki i bezproblemowy poród:-)
 
Do góry