reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Zawsze możesz się skonsultować z lekarzem i się dopytać, ale nie sądzę, że pozwoli na taką podróż, za duże ryzyko, z drugiej strony też sobie wymyślił końcówkę ciąży na podróże, wcześniej mógł pomyśleć o tym, faceci to egoiści, za to oni jak złapią jakieś przeziębienie to prawie umierają a my w takim samym stanie musimy zrobić zakupy i obiad ugotować :-(
 
reklama
Panziorka - Absolutnie tego nie rób jak ma ochote jechac niech jedzie sam to za póżno na takie wyjazdy!!!!!!!! są szpitale owszem ale to nie twój rejon daleko od domku nie ryzykuj zmiana klimatu duzo może twoja decyzja ale ja bym nie poszła na takie pomysły .
 
Zawsze możesz się skonsultować z lekarzem i się dopytać, ale nie sądzę, że pozwoli na taką podróż, za duże ryzyko, z drugiej strony też sobie wymyślił końcówkę ciąży na podróże, wcześniej mógł pomyśleć o tym, faceci to egoiści, za to oni jak złapią jakieś przeziębienie to prawie umierają a my w takim samym stanie musimy zrobić zakupy i obiad ugotować :-(

Święta prawda, zgadzam sięze wszystkim w 100 % :-)
 
Ja juz w domu sama boje sie zostawac a co dopiero takie podroze dzis maz pojechal do czech wroci w nocy syn po szkole do kolegi idzie misimy funkcjonowac normalnie tym bardziej ze w srode chyba bede w szpitalu juz wiec mazusi wszystko wczesniej pozalatwiac a mnie zawsze jak nikogo mie ma to siebwydaje ze pewnie zaczne rodzic czy slabnac :p pogoda do bani wiec ja leze.w.lozku i czekam na jutrzejsza wizyte torbe juz sprawdzilam i wyciaglam na wierzch czekam jak na szpilkach
 
Panziorka, myślę tak samo jak dziewczyny:tak:
Dziewczyny, chyba muszę przygotować podanie o macierzyński, bo zwolnienie dostałam do 5 listopada, a dalej podobno lekarze nie bardzo chcą dawać zwolnienie, każą iść na urlop macierzyński:eek:
 
Zizi - właśnie ostatnio pytałam o to mojego lekarza, to powiedział że wystawia do terminu porodu a jakbym jeszcze nie urodziła to ma prawo dłużej tylko za cholerę nie mogę sobie teraz przypomnieć czy tydzień czy dwa...
 
reklama
hello

ja dziś z pytaniem:


polecacie jakieś biustonosze na czas ciąży? mega bolą mnie piersi więc potrzebuję jakiś dobry bezszwowy do spania (bez nie daję rady) no i do chodzenia też, bo się moje za małe robią.....:/
 
Do góry