reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Jutka trzymam kciuki aby było wszystko dobrze:)

Ja wczoraj porządkowałam ubranka i oczywiście stwierdziłam,że mam o wiele za dużo ciuszków na 56!!! a to dlatego że ja zamawiałam paczkę z allegro i nie doczytałam ile jest na 56.....miało być dużo 62 i 68 no ale trudno... zobaczymy jak na razie dziecko mam spore 1700g

z wózkiem już walcze od 2 mies..... nadal się nie mogę zdecydować :( a czasu coraz mniej.... ale za to mebelki mam juz wybrane wystarczy tylko zamówić w sklepie :) kosmetyki też już mam i nianie fisher price też mam:) a wczoraj kupiła sobie stanik do karmienia i koszule do karmienia :) a resztę kupie w październiku :)
 
reklama
ulala wiem, wiem.... czas leci. A mnie to coraz bardziej przeraża.
Czemu za 4 tygodnie, wg suwaczka to za jakieś 7? nie biorąc pod uwagę że dzidzia chce wcześniej na świat:-)
 
cześć dziewczyny mdmd aczemu relanium bierzesz? pocieszę Cię ja miałam częste twardnienia już nawet chyba w 5 miesiącu ciąży albo i wcześniej ale z dzieckiem wszystko wporządku.
kurcze dziewczyny ale mimo wszystko mnie też myśl o porodzie przeraża, nie chodzi o to, że będę rodzić w 40 tygodniu :p tylko przeraża mnie to, że urodzę za wcześnie, że to się lada moment zacznie, a jeszcze dzidzia powinna siedzieć w brzuchu, od czasu do czasu okresowo zdarzają się niefajne rzeczy, np teraz od dwóch dni około..twardnienie brzucha, ale do tego dochodzi jeszcze swędzenie i pieczenie okolic intymnych od grzybicy i niefajne parcie na pęcherz, kłucie w dole brzucha :(( i nie wiem czy nie mam jakiegoś zapalenia pęcherza w dodatku, chociaż miałam badania robione dwa tygodnie temu to było wszystko dobrze...mocz też był badany, kurcze mała mi się rusza w samym dole i mi napiera na wszystko :( nie wiem czy to kłucie jest prawidłowe ;/ co Wy na to??
 
jeju, dopiero przeczytałam o jutce, bo nie wiedziałam o co chodzi jutkaaaa &&&&&&&&&&&&&&&&&&& oby wszystko było dobrze, żeby maleństwo jeszcze posiedziało w brzusiu, ma czassss i kurcze oby uspokoiło się serduszko i biło tak jak trzeba...eeeeh
 
esmeralda, to relanium na wyrownanie akcji serca dziecka.
Ulala, bedziesz rodzic sn czy przez cięcie?
Taycia, dzisiaj wzięłam się za torbę, ale nie spakowałam do końca, zeby nie wywoływać wilka z lasu ;-)
Jutka, sprobuj podlożyć coś pod nogi łóżka, tak, zebyś pupę miala wyżej (zalecił to lekarz mojej znajomej, której córka bardzo sie spieszyla z wyjsciem, a jak przyszlo co do czego to sie urodziła tydzien po terminie)
Dziewczyny, ponawiam propozycję uaktualnienia listy listopadówek może już z płcią (jesli znana) i z imieniem malucha (jeśli wybrane). Niedlugo pewnie bedzie juz mozna dopisywac daty porodu :-)
Wiem, ze to bedzie wymagalo troche czasu i pracy Moderatorek, ale moze tez zmotywuje dziewczyny, ktore czytaja , a nie pisuja, z roznych wzgledów, zeby się tu przypomnieć. Co o tym myslicie?
 
Ostatnia edycja:
Mdmd - jejku,ja sie ciagle zmierzam do pakowania,ale jeszcze mysle sobie - mam czas. Poki co pracuje do konca wrzesnia i jesli chwilke odsapne to na pewno sie spakuje... ( haha...i tak pewnie zrobie to wczesniej zeby miec swiety spokoj;-)).

Ja jestem za oczywiscie uaktualizowaniem danych Listopadowek!!

Wybieracie sie na porod z partnerami, mamami, kolezankami czy same?

Ja ide z Mezem,ale juz martwie sie jak to przezyje moj Synek. Bedzie musial isc do Niani...modle sie zebym nie musiala rodzic w nocy jak ostatnim razem....

Czy Wy macie tez problemy ze spaniem? jejku,tzn spac moge,ale zanim sie dobrze uloze mijaja wieki :crazy:

Pozdrowienia!
 
reklama
ja tez chcialbym z mezem jechac na porodowke, ale jesli to bedzie w nocy , a niania nie bedzie mogla dojechac to chyba popedze tam sama taksowka :-(
ciezko jest jak sie juz ma dzieci i zadnej rodziny w poblizu.

mi chyba najbardziej dokucza jednak kręgosłup.
 
Ostatnia edycja:
Do góry