reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

izabela no to trzymam kciuki żeby gorączka szybko zeszła i nic poważnego nie było:-)

Tycia no to zdrówka życzymy;-)
Ja narazie z ciążowych ciuchów nic nie kupiłam mam z poprzedniej ciąży ale nie powiem że ochotę mam bardzo tylko te ceny nie które mnie powalają:tak:
 
reklama
Siaalala - trzymaj kciuki bo zamówiłam wczoraj sukienkę z tej stronki. miałam problem z rozmiarem bo normalnie wzięłabym M ale jak się pomierzyłam to wyszło mi że powinnam wziąć S. mam nadzieję że nie będzie za mała. a w ogóle to mi powinno się chyba na konto wprowadzić jakąś kontrolę rodzicielską że po 22 nie mogę dokonywać żadnych transakcji bo jakoś wieczorem jestem bardziej skłonna do zakupów internetowych... w ogóle to mi się kilka sukienek z tej stronki podobało, ale wzięłam pod uwagę czas oczekiwania i wybrałam tę z najkrótszym
Izabella
- trzymam kciuki za synka, żeby szybciutko wyzdrowiał
 
Maria2008, teraz w h&m jest wyprzedaz sezonowa. ja ostatnio kupiłam kilka fajnych ciuszków w smiesznej cenie.
 
Bett - trzymam kciuki, trzeba się trzymać wymiarów, mam nadzieję, że będziesz zadowolona :) Ja w nocy też buszuje, może to dlatego, że mąż śpi, a ja nie mogę się skonsultować i nie ma mnie kto sprowadzić na ziemię i mam mniej oporów przed szaleństwem zakupowym :)

Izabella daj znać jak zdrówko synka, mam nadzieję, że wszystko dobrze.

Pola dobrze wiedzieć, przejdę się, mam parę metrów do h&m, może coś upoluję :)
 
Siaalala - mam tak samo - mąż śpi a ja kupuję. jest szansa że zdąży ta kiecka dojść już na to najbliższe wesele, bo ją dzisiaj kurierem wysłali. w ogóle jeszcze mi się kilka rzeczy spodobało na tej stronce, więc możliwe że jeszcze kiedyś coś zamówię :tak:
 
Mnie też się podobają ubrania z tej strony, są takie niepowtarzalne, całe allegro w takich samych tunikach, tak samo bonprix, mały wybór, a tu co chwilę zmienia się asortyment i po swojej sukience mogę przypuszczać, że ubrania są dobrej jakości. Ja przy wyborze takich ubrań patrzę na cenę i praktyczność. Polecam sklepy takko, tam można kupić fajne tuniki, sukienki, t-shirty takie długie za parę groszy 25zł np. i one rosną razem z brzuszkiem, a później w takiej bluzce mogę spać, bo jest z miękkiej bawełny, i gdyby się wyciągnęła za bardzo po porodzie to przynajmniej nie wydałam na nią mnóstwo kasy i nie będzie mi żal, a sukienki i runiki z tego sklepu mają gumki na biuście a poniżej są luźne więc nie są to typowo ciążowe ubrania ale są luźne i wygodne, jakość może nie powala ale nie jest najgorzej.
 
już się nie mogę doczekać tej sukienki :-) z typowo ciążowych stron to mi kiedyś koleżanka polecała Odzież ciążowa i moda ciążowa - sklep ciążowy Nivena ona była zadowolona a ja jeszcze nie testowałam. o takko nie słyszałam... ja ze sklepów internetowych bardzo lubię Moda damska - bluzki bez rękawków, bluzeczki, koszulki damskie. Tanie, modne, wizytowe i eleganckie : sklep internetowy Avaro można tam naprawdę znaleźć całkiem fajne rzeczy za nieduże pieniądze, tylko trzeba chwilkę poświęcić na poszukiwania, bo niestety są tam zarówno fajne rzeczy ale też się trafiają czasem trochę tandetne. ja zamawiałam już z tej stronki kilka razy i dla siebie i dla koleżanek i wszystkie byłyśmy zadowolone.
 
Takko to sieć sklepów odzieżowych, często można je znaleźć w supermarketach - tesco itp. Są tam tanie ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, dodatki, okulary przeciwsłoneczne, sztuczna biżuteria itp. w bardzo przystępnych cenach. Ja bardzo lubię tam zaglądać, bo zawsze można coś fajnego kupić dosłownie za grosze. Szczególnie, że są tam też duże rozmiary, ale ze standardowych sukienki, tuniki to prawdziwa taniocha, warto poszukać u siebie w mieście, w Warszawie jest w CH Tesco na Fieldorfa 41.
 
To już mam co robić w to pochmurne popołudnie :)) szperam po stronkach które podałaś, może coś wpadnie w oko ;) Dzięki!
 
reklama
Siaalala - dzięki za info. może jak Euro się skończy to się wybiorę do tego Takko. powodzenia w szperaniu, ja czasem się trochę naszukam zanim coś znajdę na avaro, bo jest bardzo dużo rzeczy które mi się w ogóle nie podobają, które wydają mi się takie "bazarowe", ale wiem że wśród nich poukrywane są naprawdę ładne rzeczy

umówiłam się na jutro do okulisty bo drugi raz w ciągu tygodnia mi naczynka w oku popękały. jak mi za pierwszym razem popękały to odstawiłam soczewki i chodziłam w okularach, już było prawie ok ale jak wczoraj jechałam na zakupy to znowu założyłam soczewki i znowu popękały. kiedyś mi okulistka powiedziała że niektóre kobiety w ciąży nie tolerują noszenia soczewek kontaktowych w ciąży. mam nadzieję że mnie to nie dotyczy
 
Do góry