reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Witam z rana :)

Naughty&happy uśmiałam się z tego co wkleiłaś :D coś w tym jest ;)

Ras mi też podobają się x-landery, ten najnowszy move to w ogóle fajny, ale strasznie drogi, więc może rozejrzę się za XA bo też fajny, ale tańszy.

Muszę wypróbować z tym słodkim przed usg bo ostatnio moje dzidzi spało na nim ;), ale nie wiem czy na nie działa bo w domu jak jem słodkie to jakoś nie czuję, żeby się obudziło ;p zwykle czuję niespodziewanie.
 
reklama
Wesola, ja sie wlasnie zastanawiam czy zjeść coś słodkiego przed USG, czy lepiej, żeby dzidzia była leniwa - wtedy będzie można dokładnie ją pomierzyć :)
 
Witam mamusie:-)
Gratuluje chłopców co do usg to spróbuje zjeśc coś słodkiego :-)
Co do ruchów maleństwa to często czuje jak się już kłade i nawet jak się obudze w nocy to tak broi czuje go tak dobrze że nie mogę się na cieszyc:blink:
Zmykam do córki pozdrawiam
 
hej ja bylam czoraj na wizycie, wszystko ok, cisnienie 140/80 kolejna wizyta 2lipca i wtedy ma cos zaradzic na cisnienie. chcielismy podsluchac serduszko ale nic nie bylo slychac:crazy:

dzisiaj prywatnie ide na usg-zobaczymy cotam jest i co tam slychac
 
Witam dziewczynki :-)

Z tym słodkim przed USG to ostrożnie i nie za dużo, raz zjadłam batonik i nijak nie dało się czegokolwiek zmierzyć. Młody fikał tak, że gin aż głową kręciła co to za wiercipięta. Tak więc dziewczyny, co najwyżej cukierka :-)
 
Agamati - powodzenia na wizycie!!!
Elzu - gratuluję kopniaczków
Jutka-k - może jakaś modelka będzie albo koszykarz z takimi nogami? dbaj teraz o siebie, łykaj wszystko co lekarz zalecił i wszystko się unormuje
 
Andziak, Jutka-k, Judytaw, Agamati i Taycia - gratuluję wizyt :)

Madzialenka - jak prywatne usg?

Co do słodyczy przed usg ja nie próbowałam niczego :) ale to chyba zależy od dnia. Przy poprzednich wizytach to z Maleństwa był taki leniuszek, że jak ręką ruszył to był sukces. A wczoraj mimo, że nic nie zjadłam słodkiego, i wszystko jak zawsze - było wyjątkowo ruchliwe. Lekarz nawet śmiał się, że mu kopie w aparat jak tam chciał zmierzyć coś z nóżkami. ;)

Elzu - gratuluję pierwszych kopniaczków :)

Ruchy mojego Maleństwa też są raczej niespodziewane. Zwykle jak leżę i to wieczorem. Choć czasem zdarzy się jak siedzę w pracy. A za nowość uznałam jak poruszało się podczas stania w kolejce w sklepie :) A i tak za każdym razem czuję się zaskoczona, że coś się tam rusza ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry