reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Cześć dziewczyny :)

Weekend poza domem udał nam się super! oby więcej takich - tylko może nie aż tak wyczerpujących.. ale było fajnie :)

Wczoraj miałam wizytę ale to już wiecie ;-) Do samego usg od samego początku jak sie dowiedziałam cały czas byłam pełna obaw itd.. a jak już zobaczyłam, usłyszałam to czuję się duuuużo lepiej :) Mam nadzieję że wszystko będzie nadal ok ;-)

Rzadko do Was zaglądam bo niestety nie mam czasu ;-) Pracuję na cały etat i jeszcze mam aniołka w domu z którym i tak mało spędzam czasu :-( a chce więcej..

miłego wieczoru :)
 
gratulacje udanych wizyt :)
Pola czekamy na wiesci :)

heh ja po calym dniu mdlosci wlasnie zagryzam páczka popcornem solonym ... tylko to mi wchodzi ...
 
a ja sobie zrobilam kalafior i brokula w bulce tartej, ledwo przy tym wystalam, a i tak mi nie smakowalo
a teraz popijam pepsi z nadzieja, ze cos ruszy w sprawie zaparc, ale nawet pepsi mi juz nie smakuje ...

włosy można farbować
 
Ostatnia edycja:
Sunovia- ja na zaparcia mam czopki glicerolowe- można je używać w ciąży i póki co choć w zeszłym tygodniu miałam bardzo uporczywe to tylko jeden czopek użyłam i póki co to regularnie biegam na kibelek :-)
 
sylha, w wątku wizytowym nie gratulujemy i nie komentujemy :)

to chyba się muszę zaopatrzyć, bo nic się nie dzieje w tym temacie i coraz mi z tym gorzej.
 
reklama
Do góry