reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

dobry pomysł, powinno być gdzieś jakieś miejsce ze spisanymi wszystkimi zasadami, żeby było wszystko jasne
 
reklama
Ja się dzisiaj o wiele lepiej czuje i nawet ugotowałam obiad i zjadłam:-) normalnie jakiś cud..

Na zaparcia polecam ogórka kiszonego;-)
 
A ja polecam na zaparcia bigos - gotowana kapusta kiszona to efekt murowany ;)

Co do mdłości - niby miałam, nie ma nic ... Jem raz na dzień - rano zaczynam - wieczorem kończę ...

Masakra, jak tak dalej pójdzie, to pobiję rekord wagowy ...:zawstydzona/y:
 
Witajcie Listopadóweczki :)))

3 tygodnie nie miałam dostępu do neta, co było powodem mojej nieobecności na bb.

Dziś jestem po wizycie u gina: Serduszko bije!!!:-) w obrazie usg nie ma nic niepokojącego; dzidzia ładnie rośnie, ale jest mniejsza o 3 dni niż by to wynikało z om. termin na 11.11.2012 (dzień moich urodzin):)))
Następna wizyta 20.04.

Witam wszystkie nowe listopadówki i gratuluję, życząc spokojnej ciąży

Postaram się przez weekend pobieżnie Was doczytać, co będzie trudne z racji ilości stron :)))
 
Elomelo, bigos jadłam tydz temu - myślałam, że umrę tak mnie bolał brzuch, jakbym jakiś skręt kiszek miała. Wolę tego nie przechodzić jeszcze raz.
 
Sylha _ spoko nic sie nie dzieje zrobiłysmy podstawowy bląd od początku trzeba było fajnie wszystkie dzialy pozakładac i juz w tytulach pisac nie komentujemy) przeglądałam inne miesiące i w niektórych fajnie to wszystko mają zrobione te tematy takie czyściutkie :) ale co zrobic każdy ma inne zdanie :)

a ja znalazlam sobie nowe zajęcie dużo leżę w łóżeczku więc wziełam sie za haftowanie haftuje obecnie Jana Pawła drugiego piekny duży obraz i tak sobie myśle że jak uda mi się donosic tą ciąże i urodze to chciała bym ten obraz podarować do sanktuarium Jana Pawła bo ta moja ciąża to tam wymodlony cud co jade na wizyte wstepuje choć na 10 min do kaplicy gdzie znajduje sie płyta z grobu Jana Pawła i myśle że dzięki Jezusowi Miłosiernemu i naszemu Ojcu świetemu ciesze sie ta ciążą możecie się śmiać ale naprawde w to wieże to jest cud .
 
Dziewczyny byłam dzisiaj u gin z wynikami mam liczne bakterie w moczu i to się jej nie spodobało. Chciała mnie dać do szpitala na 4dni a ja mówie że na 4 dni? i mówie że nie mam z kim córki zostawić. To ona przepisała mi antybiotyk ospamox. Sama nie wiem co robić brac je? Czy to konieczne?
Boje się brac jakich kolwiek leków a to jeszcze antybiotyk:angry:

ja biore duomox, czyli te samo amoksycylinę pod inną nazwą handlową. podobno infekcja moze byc grozniejsza niz antybiotyk.
mnie do wziecia przekonał dodatkowo koszmarny ból zatok :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny!

mdmd przykro mi, że musisz brać antybiotyk, brałam duomox w styczniu, niedobry ble i taka duża ta tabletka :-/

Crazy cieszę się, że wizyta udana :))

Mnie też pewnie dopadną zaparcia bo miewam z tym problem, byle nie hemoroidy bo też już kiedyś mi wypadły :-/

Ogólnie jestem dziś rozbita, dobija mnie ostatnio atmosfera w pracy, ciągle się stresuję i jak tam dalej będzie to pójdę wcześniej na L4. Dziś powiedziałam mojej najbliższej zaufanej koleżance z pracy o ciąży bo chcę mieć kogoś kto mnie będzie wspierał.

Weekend spędzę na uczelni :-/

Mąż kupił dziś "W oczekiwaniu na dziecko" :) trochę już poczytałam.
 
Do góry