reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

ależ czytanie:-) My dzisiaj cały dzień poza domem, zimno i wiało ale grupa dziecięca, potem spacerek i jakieś zakupy i tak zeszło, na obiad Mąż zamówił chińczyka, przynajmniej jakieś warzywa zajadłam bo ostatnio mnie odrzuca.

Jeśli chodzi o antybotyki w ciąży to lekarze zapisują te, które nie przechodzą przez łożysko albo jakieś minimalne dawki więc jak zapisane to jak najbardziej brać, tak jak Dziewczyny piszą infekcja o wiele gorsza dla maluszka, mi w ciąży ostatniej niestety zęby strasznie dały się we znaki i też w którymś momencie przyszło łykać to paskudzctwo.

Ulala, piękna idea z tym haftowaniem, jak skończysz koniecznie pokaż nam Twoje dzieło. Ja jakoś wcale Ci się nie dziwię, my co prawda bardzo szczęściarzami jesteśmy bo i Szczepek z pierwszego cyklu starań i ta Kruszynka tak samo. Jednak według mnie każda ciąża- Dziecko to Cud i ja się o moje modliłam na długo przed tym znanim zaczęliśmy starania

Dziewczynki gratuluję udanych wizyt, sasanka a widzisz stres był zupełnie nie potrzebny, choć ja się mądrze a sama pewnie przed usg stan przedzawałowy osiągnę, jedyny plus że tak późno ( ok 12 tyg) że wtedy już nie ma wątpliwości i wszyściutko widać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pola, Agamati, Crazy Girl - gratki z udanych wizyt!!! suppper...

Ja byłam u fryzjera tydzień temu,a w poprzedniej ciąży dzidzia miała 3 tygodnie i nawet nie wiedziałam i farbowałam... :-D

Miłego wieczorku!

P.S pisałam już wcześniej...żeby doprowadzić Listopadówki do porządku potrzebne są osoby do moderowania. My w sierpniówkach miałyśmy 3 moderatorki,więc jak jakiejś nie było to zawsze jakaś inna była dostępna. Czas pomyśleć o wybraniu takich osób :-)
 
Pola, Agamati, Crazy Girl - gratki z udanych wizyt!!! suppper...



P.S pisałam już wcześniej...żeby doprowadzić Listopadówki do porządku potrzebne są osoby do moderowania. My w sierpniówkach miałyśmy 3 moderatorki,więc jak jakiejś nie było to zawsze jakaś inna była dostępna. Czas pomyśleć o wybraniu takich osób :-)



Moglybysmy zrobic watek zamkniety i tam wklejac swoje fotki bo tak zeby wszyscy widzieli to mi sie nie widzi :)

co do moderowania to tez sie zgodze ze warto byloby miec 2-3 moderatorki


Jakby co moge sie zglosic na ochotnika do wspolmoderowania ja juz siedze na zwolnieniu:)
 
sa antybiotyki ktore mozna brac nawet w ciazy bo sa w grupie nie zagrozonej dla ciazy

ja w usa takie bralam ale nie pamietam jaka to grupa byla
 
Cześć Dziewczyny!

mdmd przykro mi, że musisz brać antybiotyk, brałam duomox w styczniu, niedobry ble i taka duża ta tabletka :-/

Crazy cieszę się, że wizyta udana :))

Mnie też pewnie dopadną zaparcia bo miewam z tym problem, byle nie hemoroidy bo też już kiedyś mi wypadły :-/

Ogólnie jestem dziś rozbita, dobija mnie ostatnio atmosfera w pracy, ciągle się stresuję i jak tam dalej będzie to pójdę wcześniej na L4. Dziś powiedziałam mojej najbliższej zaufanej koleżance z pracy o ciąży bo chcę mieć kogoś kto mnie będzie wspierał.

Weekend spędzę na uczelni :-/

Mąż kupił dziś "W oczekiwaniu na dziecko" :) trochę już poczytałam.



JAk dałaś rade to przełknąć?
 
reklama
Do góry