reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

o boziu ale pysznosci ... haha wczoraj w sklepie tez gapilam sie na golábki ale skonczylo sie sledziami w 3 rodzajach i kubusiami za ktorymi nigdy nie przepadalam a teraz ciagle popijam :) mam tez ochote na warzywa ale calkowicie odrzucilo mnie od kawy, lodów i miés ...

puki co caaaly dzien leze :/ wszystko dla zdrowia dzidzi :)
 
reklama
Placki ziemniaczane..............o rany ale mam smaka.....chyba zarz zrobie..z kefirkiem do popicia..............mmmm aż mnie ssie.

nianiulka
ale rarytasy- tylko ja na słodkie mam odrzut-nie lubie ogólnie słodyczy a teraz to już wogóle...
Ale wyglada cudnie :tak:
 
Witam wszystkie listopadowe ciężarówki. Pozwolicie,że sie dołącze:-)
Ja niesety od 2 tygodni siedzę w domku, znaczy tylko leżę i nic nie mogę robić. No ale w jedzeniu mi to nie przeszkadza. Naczytałam sie o tych Waszych ciastach i sama skusiłam sie na serniczek, ale niestety kupny:(
Jutro ide na usg, wiec mam nadzieje, że maleństwo rozwija się prawidłowo:D
 
nulinka sadystka z Ciebie normalnie:-D sernik wygląda mega pysznie...a ja na post sobie odmówiłam słodyczy, wahałam się między słodyczami a alkoholem ale w sumie tego ostatniego ostatnio bardzo mało jak już zaczęliśmy o dzieciaczku myśleć no i efekt teraz taki, że ani jednego ani drugiego:-D Jednak mam za co dziękować więc jakoś wcale mi tego wyrzeczenia nie szkoda, tylko jak takie pyszności widzę to mi język nie powiem gdzie ucieka;-)

Olinkaa życzę by mężowi akurat na czas porodu wypadło być w Polsce, ja nie wyobrażam sobie jakbym bez mojego przeżyła
 
witaj justa a co masz zalecane lezenie??
e-sterka ja tez mysle o rudym chodzi za mna juz jakis czas.... moze sie skusze na czas ciazy zobaczymy ale czekam do 12 tyg ehheehe
 
Czesc dziewczyny

Na początku chciałabym pogratulować cudownych fasolek i bić serc tych pojedyńczych i tych podwójnych:tak:
Oczywiście serdecznie witam nowe mamusie
Żegnam z bólem mamusie Aniołka:-(

Mnie coś rozkłada chodzę cały dzień i tylko kicham:-(
Z objawów ciążowych pojawiło sie kłucie w dole podbrzusza, obstawiam że macica sie rozciąga, mam głupie uczucie że ktoś mi w środku drapie:baffled: okropne. Poza bólem piersi i czasami zawrotami głowy wszystko ok. Nie liczę na mdłości bo w ciąży z Laurą też ich nie miałam:-D
Ja dziś też sie skusiłam na serniczek:rofl2:
Od dwóch dni jem śledzie na kolację:-D:-D
 
reklama
nianiulka pokaż nową fryzurkę-ja dzisija farbuję włosy na taki mega rudy bo mam odrosty i sie już kolor wypłukał

proszę:p

Zobacz załącznik 451604 g.jpg
 
Do góry