reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

witam

u mnie mdłości ustąpiły, czasem coś tam mnie jeszcze zemdli delikatnie, ale już nie wiszę nad kibelkiem.

pogodę mam paskudną, od samego rana deszcz tłucze mi się po parapetach. i sobotnie mycie okien poszło na marne, bo już całe wychlapane ...

nanulika, ale mnie rozśmieszyłaś z tymi wycieraczkami hehe - ale takie są dylematy młodych kierowców :)
ja uwielbiam jazdę samochodem, zresztą lubiłam to jeszcze zanim zaczęłam jeździć - jakoś wiedziałam, że mi się będzie podobać :)
 
reklama
dziewczynki to ktore spodziewaja sie blizniakow bo ja nie ejstem bardzo nabiezaco wiedzialam o loli i sylha .... musz uzupelnic w liscie noi teraz widze lorata tez
 
a co do bliźniaków, to cały czas mam przed oczami moją sąsiadkę - z mojego pokoju miałam widok na jej balkon
mieli 2 bliźniaków i córkę zaraz rok później, jej mąż żołnierz, więc mało bywał w domu, daleko od rodziny, bo jak to w wojsku przeprowadzili się z drugiego końca Polski, a to była jeszcze era pieluch tetrowych - nigdy nie zapomnę, jak wszystkie sznurki na balkonie obwieszała tymi pieluchami i to tak średnio co drugi dzień - ale dała sobie radę :)
mówią, że wszystko to kwestia zorganizowania

a, zapomniałam napisać - śniło mi się dzis, że urodziłam córkę
w sumie to jej dobrze nie widziałam, bo była tak ciasno pozawijana w jakiś kocyk
i ciągle o niej zapominałam, raz ją zostawiłam na noc przed blokiem w wózku, żeby pospała na świeżym powietrzu, ale rano nie chciało mi sie po nią iść i wieczorem już się zaczęłam martwić, ale wtedy kolega napisał mi, że ma ją u siebie. później położyłam ją w moim pokoju (mieszkałam u rodziców :eek:) i za kilka godz jej szukałam, a mama powiedziała mi, że śpi w szafie ... i tak ciągle ją gubiłam ...
 
Nanulika- ale dzidzia już dawno Ci się zagnieździła:-D

wiem właśnie:p ale we wtorek byłam i nadal mi gin kazała brać tą wit E:)

witam

u mnie mdłości ustąpiły, czasem coś tam mnie jeszcze zemdli delikatnie, ale już nie wiszę nad kibelkiem.

pogodę mam paskudną, od samego rana deszcz tłucze mi się po parapetach. i sobotnie mycie okien poszło na marne, bo już całe wychlapane ...

nanulika, ale mnie rozśmieszyłaś z tymi wycieraczkami hehe - ale takie są dylematy młodych kierowców :)
ja uwielbiam jazdę samochodem, zresztą lubiłam to jeszcze zanim zaczęłam jeździć - jakoś wiedziałam, że mi się będzie podobać :)

no tak, kierowców to śmieszy a nas laików przeraża:p póki co nie pada:D

niezłe sny sunovia:p
 
mi na 1 czy 2 jeździe instruktor mówi gdzieś na mieście: ale ten samochód ma więcej biegów, niż 3 :-D
a ja się bałam zmienić na wyższy, bo widziałam, że za jakieś 400 - 500! m będę musiała redukować hehe
 
Ja też na początku sie gubiłam z wycieraczkami- zaczęłam kurs w listopadzie robić więc deszcze, śniegi ahhha.
6 kwietnia egzamin number 2- mam nadzieje , że ostatni:-D:-D:-D.

To prawda pogoda dziś zmulaszcza- Alnek spi nadal.........ja też się zdrzęmnełam ok 1 godz.Jestem niskociśnieniowcem i brakuje mi kawy- ale sam jej zapach mnie odstręcza-bleeeeee.Piję czerwoną herbatę-ale to nie to

Mój mąż też czasem mrożonakch jedzie bo są takie dni że nie dam rady gotowac.
Synek na szczęście chodzi do przedszkola więc ma obiadek i podwieczorek..w domu już tylko kolacja

Jeszcze do końca 3 miesiąca i miną mdłości-oby
 
Mną szarpie bezprzerwy jak tylko wejde do kuchni to mam dość. Dziś pierwszy raz zwymiotowałam i teraz nie mam ochoty na nic nawet głodna nie jestem, a musze robić obiad córce. Przy pierwszej ciąży nie miałam takich problemów raz tylko mi się zadarzyło wylądować w wc. Nie mam ochoty na nic najlepiej to bym się położyła no ale nie moge.
 
Ja dziś wróciłam przed 10 od lekarza i położyłam się dalej spać;-) Wstałam godzinkę temu. Ale zasłaniam się tym, że dziś idę na nockę do pracy, więc muszę się porządnie wyspać w dzień.
Zauważyłam również, że w ciąży jestem strasznie roztargniona. Dużo rzeczy zapominam, gubię co nigdy nie zdarzało mi się wcześniej.
 
reklama
Ja dziś wróciłam przed 10 od lekarza i położyłam się dalej spać;-) Wstałam godzinkę temu. Ale zasłaniam się tym, że dziś idę na nockę do pracy, więc muszę się porządnie wyspać w dzień.
Zauważyłam również, że w ciąży jestem strasznie roztargniona. Dużo rzeczy zapominam, gubię co nigdy nie zdarzało mi się wcześniej.

kobiety w ciąży chyba nie mogą na nocki pracowac?
 
Do góry