reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

qwas - pisałam Ci wcześniej , ze jeśli nie masz kasy albo ci szkoda na prywatna kejna wizytę to idź do tego Early pregnancy unit. Jak powiesz , ze masz plamienia to na pewno zrobią Ci USG. Nie w każdym szpitalu to jest ale wokół jest ich tyle , ze na pewno znajdziesz jakiś . Na pewno to jest w szpitalu na Tooting lub St Helier hospital( ale to są blisko mnie) . Ja mam zamiar tak iść ok wtorku bo nie mam zamiaru znowu płacić 100£ za prywatna wizytę.
Tylko pamiętaj , ze oni w UK nie podtrzymują ciąży i bedą w szoku , ze bierzesz progesteron a na pewno oni Ci go nie zapisza. Nie wiem na jak długi czas dostałas no ale na pewno nie przerywaj brania a może nawet powinnas zwiększyć dawkę ... Ja biorę 3*4 luteiny dziennie plus Duphaston . Staraj się wypoczywac.
http://m.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i...klopoty-z-donoszeniem-ciazy_36040.html?page=0

Sunovia- czy ty bierzesz progesteron ? Lub czy badalas sobie w ciąży poziom . Już pisałam 100 razy tutaj ze często taki ból jest objawem niedoboru progesteronu. Mnie bolal cały czas brzuch w pierwszej ciąży ale wtedy nie wiedziałam , ze mam niedobór i nic nie brałam a teraz biorę konska dawkę .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam nowe mamy i serdecznie Im gratuluje
Co do boli brzucha i kakaowym uplawom to odsylam jak najszybciej do lekarza!!!!
Ja to przerabbialam 3 razy
1 ciąża układy pojawiły się w 6 tc i niestety ciąża poleciała
2 ciąża to samo, lecz tym razem pojechałam odrazu i dostałam progesteron w zastrzykach i przymusowe lezenie- udało się mam córkę
3 ciąża znów sytuacja jak za 1 razem
4 ciąża dostałam bólu brzucha natychmiast pojechałam do lekarza i jak opowiedzialam swoją historie odrazu dostałam progesteron. Dzięki Bogu narazie wszystko jest ok

Dziewczyny jak macie jakieś brudne uplawy nie czekajcie natychmiast jedzcie!!
 
Kurcze ale nadrukowałyście. Może potem znajdę chwilkę to podczytam. Jak tam niedzielny poranek dziewczynki?? Ja dzisiaj zaliczyłam pierwsze przytulanki.... z toaletą. Nie powiem żeby było miło ale odrazu lepiej sie poczułam bo to zazwyczaj oznaka, że wszystko jest ok. Może w końcu wyrwę się na jakiś spacerek?? W końcu od tygodnia leże w łóżku :/
 
dziekuje dziewczyny ech :/ wczoraj caly wieczor lezalam i dzis jest czysto puki co po nocy, bóli nie mam, leciutkie uciski ale nie bóle. wezme nospe i bedzie ok. postaram sie oszczedzac i poczekam do wtorku i pojde do mojego gp ...
 
czesc Dziewczyny, u nas nadal chorobowo. Mała ostatecznie zapalenie oskrzeli, angina , zapalenie spojowek i katar. ja katar, bol glowy i cala noc goraczka. wzielam chyba z 5 paracetamoli przez dwanascie godzin, ale za bardzo nie chciala spasc.
naczytalam sie w sieci, ze goraczka jest bardzo niebezpieczna dla zarodka i przypomnialam sobie jak moj lekarz mowil, ze infekcje sa gorsze niz niektore leki, wiec jazde mam teraz.
chyba wezme urlop na jutro.
Sunovia, ja bym chyba nie czekała tak cierpliwie jak ty na wizyte do swojego gina, poszlabym jeszcze do kogos, albo pojechala na izbe przyjec, skoro ciagle masz bole.
 
Witam sie niedzielnie i zaraz znikam:)
namówiłam Mojego S. na wyjście na pizzę i szpinak zapiekany z serem w jednej z mało znanych wrocławskich pizzerii, w której pizza naprawdę smakuje jak pizza a szpinak jest chyba najlepszy jaki jadłam:)
mniami!!!

PS pięęęęęęęęęęęęęęęękna pogoda....

a przed chwilą wyszła od nas siostrzenica mojego S z 6-miesięczną córą, słodka taka że szok! oj kiedy i ja będę tulić takie własne!!!
 
Mdmd, ja tez planuje wziąć urlop na jutro i pojutrze. Trzeba sie w koncu wykurowac!

Nanulika, bedziesz tulic swoje bejbi juz w listopadzie :)))
 
I ja wpadam się przywitać :) Ale słonko dziś świeci :)) mąż pojechał na mecz i jak będzie wracał ma mi przywieź Mc Flurry z Mc Donalda :) mój pierwszy lód w tym roku. Zaczęło mnie ciągnąć do słodkiego. Dziś czuję się lepiej jeżeli chodzi o mdłości, staram się zapełniać żołądek. Ale co dzień gdy się budzę to tak mnie ssie a jeść nie idzie. W necie pisze, że przed wstaniem należy coś przegryźć, ale u mnie jest ten dodatkowy problem, że najpierw muszę łyknąć na czczo euthyrox i przez co najmniej pół godziny nie powinnam nic jeść, no ale nie zawsze się tak da. Dziś przebudziłam się głodna o 3.30, wstałam, napiłam się wody, przegryzłam biszkopta i dalej szłam spać. Co dziwne rano jestem zwykle wyspana mimo, że w nocy przewracam się z boku na bok, a z natury jestem potwornym śpiochem i ciężko mi się zwlec z łóżka.

Mdmd kuruj się Dziewczyno!! Mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie.

Nanulika smaka mi narobiłaś, też bym z chęcią pizzę zjadła, ale muszę trochę dojść do siebie z tym żołądkiem bo pizza to jednak ciężkostrawna bywa.
 
wróciłam obżarta na maxa! szpinaku nie mieli ale po raz kolejny stwierdzam,że robią tam najlepszą pizzę w mieście!!! Cisto ultracienkie, jak maca! i dodatki pyyyyysznościowe!!! polecam jak ktoś będzie we wro:)
idę odpocząć i strawić:)
 
reklama
Lola, tak biorę luteine 2x2.

mdmd, ja czekam tak cierpliwie, bo po prostu wzięłam sobie do serca to, co powiedział mi lekarz i tak logicznie myśląc to tak jest - biorę luteinę, nospę i leżę, na tym etapie i tak nic więcej nie da się zrobić, to po co mam latać co tydzień na usg - to i tak nic nie zmieni. także cierpliwie czekam i wierzę, że będzie dobrze.
i coraz bardziej jestem przekonana, że to żołądek i jelita. ale pewności nie mam.

Wesoła, mój mąż wczoraj wieczorem jeździł po mieście w poszukiwaniu lodów pistacjowych albo jagodowych. niestety nigdzie nie było, więc w ostateczności przystałam na orzechowe i od wczoraj się nimi zajadam. ale to i tak dziwne, bo ja jestem fanką lodów czekoladowych.
i mam to samo z euthyroxem, rano się budzę to by się chciało coś zjeść, bo mdli albo ssie, a tu trzeba najpierw to połknać i czekać na jedzenie. mi się już niestety zdarzyło 3 razy zwymiotować tabletkę.

ja dziś czuję się całkiem nieźle, pomijając to, że rano 3 razy obściskiwałam sie z kibelkiem. ale brzuch jakoś strasznie nie dokucza, więc postanowiłam skorzystać z okazji i wybrałam się po buty, bo nie miałam już w czym chodzić w tą pogodę. wróciłam z 2 parami :)
 
Do góry