reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

u mnie tez ten kalendarz się nie sprawdził, miał być chłopiec jest dziewczynka;-)

ale mnie muli:-:)-( i jeszcze ciągle mnie brzuch boli, ale gin ostrzegał, że tak może być przez ta torbiel
 
reklama
Mnie dopadla choroba (moich rodzicow tez, mieszkaja na dole), wszyscy ledwo zyjemy. Dobrze, ze maz i Juluś w miare ok, Julus ma wprawdzie katarek ale poza tym ok.. a ja cala noc nie spalam, glowa mnie bolala bardzo mocno, nie mialam paracetamolu.. wiec lyknelam ten dla dzieci w syropie.. ale zemdlilo mnie i wszystko wrocilo :( ale po sniadaniu i paracetamolu w tabletce (maz polecial do apteki) juz troche lepiej.

Troche sie martwie, bo wczoraj dosyc mocno bolal mnie brzuch od tego smarkania.. dzis rano tez troche.. mam nadzieje, ze fasolce nic nie jest.
zdrowka zycze, wracajcie do siebie!!Bedzie dobrze!

szczerze powiem ze nie przypominam sobie zeby upały bardzo mi przeszkadzały a moze dlatego ze lato 2005 i 2008 nie było zbyt upalne. miałam nadzieje ze trzecie dziecko bede nosić gdzieś w miesiącach zimowych tak żeby urodziło się w lipcu czerwcu no żeby było ciepło no ale widać los tak chciał trzy ciąże dokłądnie w tym samym terminie
Mam nadzieje ze jakos dam rady, w sierpniu mamy zaplanowany urlop we Francji i tego sie boje
Witam w ten piękny dzień :)
Dzisiaj idziemy na urodziny do koleżanki i pewnie sie wyda , ze jestem w ciazy. Nie chcialam nikomu jeszcze mówić ale jak nie będę piła alkoholu to od razu się zorientuja:) na kolejne USG planuje iść ok 27-29.03 .

Dziewczyny planuje zakupić jakaś fajna książkę dla kobiet w ciąży . Czy możecie jakaś polecić , żeby fajnie było wszystko opisane ze zdjęciami itd :)
no wlasnie moi znajomi takim sposobem dowiedzieli sie o ciąży. zawsze kiedy sie spotykalismy pilismy koktajle alkoholowe az tu nagle ja nie pije heheh odrazu sie domyslili:-D:-D
A my wlasnie po sniadanku,uff.... ale sie objadlam! :D
OMG jasny gwint jakie sniadanko

Witam wiosennie piękna pogoda u mnie troszkę dziś pospacerowałam obiadek wiosenny zjadłam mlode ziemniaczki cebulka koperek kefir mniammmmmmmmmmm teraz odpoczywam wzdęcia i zaparcia nie stety posiadam w życiu wzdęć nie miałam nieraz to sama się aż dziwiłam że ich nie mam a teraz nadrabiam za wszystkie czasy zastanawiam się czego niejeść po czym to tak gazuje czy to taka norma .
u mnie wczoraj byly ziemniaczki, kefirek mizeria i jajeczko. Taki obiadek zawsze kojarzy mi sie z upalami

kupiłam własnie śliwki i żurawinę po kilka dziennie zamierzam jeść bo zadużo to wiem że boleści dostanę i to też nie dobre :)

według tego Chińskiego kalendarza pierwsze sie sprawdziło 20 lat i czerwiec i chłopiec faktycznie był a teraz wychodzi mi dziewczynka heheheh ja sobie to zapamiętam i zobaczymy czy się sprawdzi:)
slyszalam ze sliwki pomagaja wiec kciuki zacisniete &&& by Tobie pomogly
Co do kalendarza to mi sie z Laura sprawdzilo teraz niby ma byc chlopiec, zobaczymy
witam

ja mam za soba nieprzespana noc, tak mnie bolal brzuch
teraz juz ok, ale czuje, ze jakies niedobre wiesci na mnie czekaja :(

co do kalendarza chinskiego tam jest wyraznie napisane, ze licza sie faktycznie ukonczone lata, a nie rocznikowo
eeeee no co Ty masz pozytywnie myslec a nie sie dolowac!! Glowa do gory!
A ja dziś siedze w pracy do godz. 20.00, a tu taka piękna pogoda za oknem.

Dziewczyny niewiem jak Wy ale ja teraz bym cały czas spała i spała. Nawet teraz mi się oczy kleją i ciągle ziewam.
Wieczorem to już o 20 lub 21 przebieram się w piżamę i wskakuję do łóżka pod kołderkę;-)
ja tez spiaca, dzis siedzialam na placu zabaw i buzka mi sie tak darla ze przepraszalam towarzystwo :))
sylha no to nie długo może będziemy wiedzieć co nosimy w brzuszku:-)
Ja bym chciała żeby Kinia miała siostre ale jak będzie chlopiec to też fajnie:-)
Niestety tez mam zaparcia i zaczełam jeść więcej owoców suchych i świerzych
Moja corka chce miec siostre a z kalendarza wychodzi synus, ciekawe czy sie sprawdzi
 
Sunovia trzymam kciuki, zeby przeczucie sie nie spełniły!
U mnie tez piękna pogoda i wlasnie wróciliśmy z pierwszych w sezonie rowerów i nie wiem czy jak na pierwszy raz nie przesadzilam, sporo górek było i teraz słaba sie czuje. I trochę mnie bardziej brzuch boli :(
 
dziewczyny zauwazylam'w srodku' lekkie jasnobrazowawe (kawa z mlekiem) uplawy i jestem szczerze zaniepokojona ... a wrecz spanikowana, mialam dzis isc na koncert kory ale chyba powinnam lezec, wzielam teraz progesteron, czy ktoras cos takiego miala? we wtorek bede dopiero miala jakiekolwiek pieniadze na usg i wizyte :/
 
- Qwas - Ja teraz niedawno mialam jeden dzien tylko... moze dziecko sie zagniezdza dobrze i powstaja lekkie plamienia? nie wiem,jesli wystapilo to raz to nie martwilabym sie w ogole.
 
niestety ciężko mieć pozytywne nastawienie, kiedy cały czas boli brzuch
jak mnie wczoraj w nocy obudził i nie pozwolił spać, to się już na serio wystraszyłam
później do południa był w miarę spokój, a później jak mnie złapało to aż się w pewnym momencie poryczałam,
ale nospa zadziałała i już jest trochę lepiej

na szczęście nie krwawię ani nic z tych rzeczy

chyba się muszę wybrać do innego lekarza, chociaż wciąż łudzę się, że to jednak jelita, a nie z dzidzią coś nie tak ...

i takim to sposobem przeleżałam cały piękny dzień w łóżku
i nawet się nie wykąpałam, chociaż miałam jedno podejście, ale nie dałam rady tak mnie rozbolało
 
Witam dziewczynki
czy tak nieśmiało mogę do was dołączyć?
Podczytuje was jakiś czas, ale jeszcze trochę boję sie głośno mówić o ciąży, bo mam juz problemy z nią.
qwas brązowe plamienia nie są groźne, to zazwyczaj stara krew zgromadzona gdzieś w macicy. Dopóki nie ma żywej czerwonej krwi jest ok. Nic sie martw, ale odpoczynek nie zaszkodzi

sunovia brzuch pewnie boli, bo macica sie rozciąga. O ile to nie są silne skurcze to Nospa i leżenie powinno pomóc. Nie krwawisz to najwazniejsze. Nie martw sie, bo dzidzia to czuje.
 
Ostatnia edycja:
witaj aniolkowa mamo :)

a jakie problemy masz z ciążą? trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze &&&&&&&&&&

u mnie niestety te bóle brzucha są silne, czasem nawet bardzo i trwają seriami po kilka godz.
 
sunovia to skonsultuj to z lekarzem, niech sprawdzi. I bierz nospę (wiem, ze dopuszczalna dzienna dawka to 120-240mg, także profilaktyczne 3x1 możesz brać).

Ja od tygodnia mam krwawienia i leżę plackiem. Jestem na duphastonie i czekam do przyszłego tyg - wtedy bede wiedzieć czy moja Kruszynka ma sie dobrze.
 
reklama
moja córka już śpi a ja się mecze tak mnie mdli .... qwas będzie dobrze. Witam nowa mamę. ania u mnie jest dziewczynka i też się sprawdziło ciekawe co teraz będzie.
 
Do góry