reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Ja wczoraj tez miałam taka sytuacje na urodzinach koleżanki . Udalo mi się ukryć, ze jestem w ciąży bo kupiłam sobie 2 piwka bezalkoholowe , wlalam do szklanki i nikt się nie kapnal :))) jednak jak zjadlam już tort to okazało się, ze koleżanka dodała do niego kieliszek wódki ... Myśle , ze już niedługo wszystkim powiem o ciąży , tak myśle, ze jak usłysze serduszko.
Co do włosów to tez pytałam ginekolog i mówiła , ze można farbowac . Myśle , ze to indywidualna sprawa ale ja na pewno będę robić ale farba bez amoniaku. Moja przyjaciółka cała ciążę rozjasniala włosy i to co miesiąc .

kieliszek a jak u mnie 50 ml wódki na blache ciasta a zresztą czort wie ile ona tego tam wlała bo wszystko wlewa na oko wczoraj miałam taka schize ze siedziałam z kieliszkami do wina i sprawdzałam ile to jest 50 wódki
wczoraj dwa razy mnie babcia spytała czy jestem w ciąży bo mam brzuch duży - dwa razy nie odpowiedziałam ale myślę ze do świat to tego nie da sie ukryc
 
reklama
Wesola kobietko i sunovia, ja niestety tez mam ten problem ze rano muszę lyknac euthyrox i odczekać minimum pól godziny do jakiegokolwiek posiłku.
Tak piszecie o tych lodach ze aż chyba sama bym zjadla. Może by coś pomogły na to moje paskudne przeziębienie. Szczerze mam juz dosyć lezenia w łóżku i chorowania. Nos mnie aż piecze od ciągłego wycierania.

A wracajac do zachcianek to wczoraj miałam pierwsza :) zachcialo mi sie pierogow ruskich mojej teściowej. Zbieg okoliczności był taki ze akurat je robiła :) mąż przez całe miasto jechał zeby mnie uszczesliwic. A teraz tez jest w sklepie bo zachcialo mi sie pomidorowej z proszku :)
 
Gosiaro czy na pewno masz cystę ? mnie tez tak lekaż powiedział a potem się okazało że to wcale nie cysta tylko coś co podtrzymuje ciałko żółte cos takiego tak między soba lekarze rozmawiali a ja co nieco podsłuchałam i to zaniknie bolało na początku teraz juz nie czuję .
Aniołkowamama - krwawienia ciagle masz czysto czerwone ?? zlokalizowali skąd to krwawienie ??

Sunovia - będzie dobrze nie krwawisz to najważniejsze boleści nie dobre ale jak do tej pory było ok to będzie może taka twoja uroda i tak to wszystko bardzo odczuwasz:) mnie w pierwszej ciąży strasznie kości krocza bolały ale to była norma :)
 
Madzia mnie denerwują już pytania ludzi czy nie jestem w ciąży - normalnie mam duży brzuch - bo jakbym chciała to bym chyba sama powiedziała a tak nie umiem powiedzieć nie a nie chcę jeszcze mówić prawdy. Ostatnio jak się źle czułam w pracy to już dwie koleżanki pytały się czy w ciąży nie jestem :-/ przecież każdy wie, że nie chce się gadać o tym do pewnego czasu. Nawet moi rodzice jeszcze nie wiedzą, ale bardzo chcę im powiedzieć po następnej wizycie bo męczy mnie już to, że nie wiedzą. Tylko moja mama pewnie wszystkim rozpowie ;p a teściom powiemy w święta.

Pola pomidorowa w proszku to też nie za zdrowo hehe ;-) ale póki się nie zaspokoi to się człowiek nie uspokoi :d
 
Mdmd zdrowia dla córki

My dziś byliśmy na obiedzie w restauracji. Zamowilam sobie golonke z grilla i kapustę zasmazana, purre i soczek pomarańczowy. Potem zliczylam deser lodowy z karmelem. Po tych kaloriach zrobiliśmy sobie spacerek wzdłuż Renu :)
Jeżeli chodzi o pasemka i farbowanie to nie ma przeciwskazan. Ja z Laura nie robiłam włosów ale teraz idę do fryzjera bo chce być ładną mamą :)) żałuje ze nie byłam u fryzjera wcześniej no ale kto to wiedział :)

Ja nie mam rodziny w Niemczech wiec łatwo mi ukryć ciążę wszyscy dowiedzą się 20 maja na komuni mojego siostrzenca

Odnośnie alkoholu to muszę przyznać ze jak byłam w ciąży z Laura to pilam w 1 trymestrze bo jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciąży :/ córka zdrowa wiec nie narracje się jakimś jednym kieliszkiem w ciescie, ponadto w ciąży jak napijecie się lampke wina (czerwonego) tez wam nic nie będzie.
 
A ja właśnie wstałam....
Przyjechaliśmy z wyprawy na pizzę, zrobiło mi się chłodno, zaciągnęłam S. na kanapę, przykryłam nas kocykiem, wtuliłam się i zasnęłam:) Ponoć w międzyczasie 2 filmy obejrzał:))) dobrze,że mu pilota w ręce zostawiłam:p
Padłam jak dziecko, nawet kilka rzeczy zdążyło mi się przyśnić...
Ja póki co mdłości i rzyganka nie mam ale dziś rano pierwszy raz obawiałam sie,że jednak i mnie to dopadnie.... mdliło coś jak wstałam i to dość mocno bo dwa razy na wszelki wypadek poszłam do łazienki... Nic no - na strachu się skończyło:)

Jutro jadę rano do gin po L4 - nie wiem ile ona planuje mi dać tego zwolnienia ale ja bym chciała do 13 kwietnia.... Do świat - bo bym sobie jeszcze poodpoczywała, poza tym nie wyzdrowiałam jeszcze w 100%. A po świętach te kilka dni bo jedziemy z S. do jego brata pod Warszawe i chcielibyśmy:
1) zostać dzień dłużej żeby wybrać się do Centrum Nauki Kopernika
2) wracając zahaczyć o częstochowę i tam moich rodziców:) może w ogródku pobyczymy się troszkę...

na spokojnie bym sobie wtedy poszła do pracy 16 kwietnia:) myślę,że uda się to tak załatwić:)


PS a jak tak piszecie o dużyc brzuszkach to zapraszam na chwalenie się w Brzucholcowie!
jak tak to żadna nie ma dużego ale jednak znajomi dopytują hehe:p to jak to jest?:)
 
Ostatnia edycja:
Tak właśnie czytam o waszych dużych brzuszkach i się zastanawiam nad moim. Do tej pory myślałam, że się zaokrąglił przez wzdęcia :) ale i tak nikt jeszcze nie zauważa.
 
reklama
Ja niedługo zwariuje. Dopiero co byłam 2 tyg chora a od wczoraj znów boli mnie gardo. Dziś to już taki ból , ze cieżko mi się mówi, je i zastanawiam się czy to nie jakaś angina.
 
Do góry