reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Przypomnialo mi sie wlasnie ze juz kilka razy zbieralam sie do tego aby opisac wam cos o tesciowej...
az trudno nam uwierzyc ze sprawa obrala az tak pozytywny obrot. Gdy wrocila z uk i nie miala sily podniesc sie z lozka kazdy myslal juz o najgorszym. Potem jak szpital odmuwil leczenia stres siegnol zenitu. Ale znalazl sie jeden lekarz chetny operowac raka jajnikow i dzieki mu za to. Gdyby nie on to pewnie drugi szpital olalby sprawe. A tak to tesciowa jest po 5 chemiach i nabiera sil. Poziom markerow nowotworowych jej spada. Ma sile zajac sie obowiazkami domowymi. Nawet na dwa dni po ostatniej chemi byla u nas na urodzinach Kuby i wygladala swietnie. Jak jeszcze powiedziala ze w tygodniu myla okna to mi szczena opadla. Ma w sobie sporo sily wewnetrznej i sporo wiary ze bedzie dobrze. I teraz chyba po raz pierwszy i ja wierze ze modlitwa i waira mozna wiele zdzialac. Kurcze jak to jest ze jedni lekarze potrafia calkiem przekreslic pacjelnta a inni wyciagna do niego reke z pomoca.
 
reklama
Hej kobitki

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MIA SAMI I WOJTUSIU DUŻO ZDRÓWKA I UŚMIECHU KAŻDEGO DNIA

My po szczepieniu Olek napłakał się i dopiero jak wyszliśmy z zabiegowego to dał się utulić ale i tak jak mu się przypomniało to wrzeszczał ile sił w płucach. Krwiak na szczęście się nie zrobił ale na jednej rączce ma dużą gulajkę mam nadzieję ze się rozejdzie samo. Humor ma dziś w miarę dobry ćwiczy dreptanie więc tata latał za nim cały dzień a ja leżałam bo mi zimno było, teraz już trochę lepiej mi jest. Oli dostał nurofen na noc więc mam nadzieję że pośpi spokojnie, bo dziś w nocy wstawałam co chwilę do picia a o 4 K. wstał i mleko mu dał a Oli zwymiotował wszystko i musiałam go przebierać więc trochę się rozbudził ale utuliłam go i zasnął do 7.30.
Trochę się dziś zdołowałam bo gastroenterologa mamy dopiero 29 stycznia, a Olka tak męczą kolki a nasz pediatra nie chce już nam nic pomagać.
Angie Gratulacje dla Kingusi za postępy. Silna dziewczynka

Gola Trzymaj się kochana

Onanana Dużo siły dla taty. Jak Majka się czuje ?

Filipkowa My w styczniu bedziemy się szczepić na odrę czyli 13 14 miesiąc

Mikado Jak się czujesz? Zdrówka. Fajnie że jesteście z córką blisko i możecie razem cieszyć się jej ciążą.

Nimfii Super że teściowa ma tyle siły do walki z chorobą.
 
helenka- biedny Oluś ale się napłakał, no a z tym terminem to masakra a nie da się prywatnie iść??
nimfii- silna ta Twoja teściowa ale to dobrze, że ma tyle siły i wiary w sobie, oby wszystko było jak najszybciej ok
angun- super,Artur napewno ucieszy się z sanek my tez mamy ale jedne i na pewno będzie wojna kto ma na nich jechać:-D
mikado- udanej imprezy!!!!!!!
angie- brawo dla naszej Kinguni!!!!zobaczysz jak za chwilę będzie jej wszędzie pełno:tak:
gola, onanana, mirelka- zapraszam do mnie w sobotę za tydzień tj 24.11 co Wy na to???

Ja byłam dzisiaj znowu na zebraniu w przedszkolu,ale tym razem krótko było:-DPowiem Wam, że ja lubie nawet takie zebrania bo to jest moja jedyna rozrywka:-DW środę też idziemy bo będzie wieczór andrzejkowy, dzieci będą lać wosk, będą konkursy itp więc będzie bardzo fajnie
 
Dziewczynki, przepraszam ,ze sie nie udzielam ,ale nie mam czasu. Czytam was regularnie ,ale w dzien nas czesto nie ma i jak wbijam wieczorem i widze ,ze wy w sumie ze soba rozmawiacie na biezaco to nie mam sily komentowac wszystkiego. U nas tez roczkowe przygotowania trwaja ,musze wam sie pochwalic pierwszysmi ciasteczkami zrobionymi w zyciu. W urodziny beda inne bo na ksztalt 1 ,ale narazie mialam tylko takie foremki. ( glownie chodzilo mi czy bede umiala zrobic ten lukier plastyczny)
bild.jpg
Obiecuje ,ze sie poprawie.
Nitka -witaj
Gola -wciaz nie wiem jaki fotelik. Pooogladaj filmiki instruktazowe na youTube. chyba Priori Xp. cholera wie. Pewnie kupie w grudniu w necie ,ale postaram sie obaczyc je na zywo jak tylko wbije na swieta do domu. Jak sie da to wsadze Olka na przymirke. On jest raczej wymirowy ,wiec podejrzewam ,ze bedzie do kazdego pasowal.

Ja tez kupilam te rzepy ( na All -za 1zl)
ZABEZPIECZENIA SZAFEK,BLOKADA SZUFLAD,TAŚMA RZEP (2747786634) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i polecam ,bo inne Oli zrywal. Tymi sie nie bawi ,bo moze ze sa plaskie biale na bialych meblach i nie przyciagaja jego uwagi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sami ciemnooki przystojniaku wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!!!

Mia śliczna królewno sto lat w zdrowiu!!!
Hejka kobietki!

Właśnie się zorientowałam że mojego posta co go w południe skleiłam szlag trafił bo go nie wysłałam a małżon mi komputer zrestartował :wściekła/y: ehh

Patrycję kąpiemy pod prysznicem od kilku miesięcy-odkąd nauczyła się stawać nie chciała usiąść w wanience więc nie było innej opcji :-) kupiliśmy w Ikei taką matę antypoślizgową w kształcie kleksa-super się sprawdza :tak:

Używamy mleka bebilon Pepti2, nie ma trójki więc na razie na tym zostaniemy. Lekarka kazała nam się przestawiać na norrmalne mleko MM i nie chciała za bardzo recept wypisywać, ale po większej dawce normalnego MM ma szorstkie łuszczące się policzki i podbródek cały... Wqrzyłam się że nie mam tych recept ale nie pójdę już do niej, szkoda mi czasu i dziecka (bo musiałabym małą napchać tym uczulającym mlekiem dzień przed wizytą żeby jej pokazać że z podmianki nic nie wyszło) więc wymyśliłam inny sposób-idę do przychodni i zostawiam pielęgniarce karteczkę z prośbą o receptę na 4 puszki jak jest inna lekarka-ta inna nie robi problemów :tak:

Angun fajne saneczki ale cena mnie zmiażdżyła :happy:, ja póki co przeglądam net za wózkami rok-po-roku. Mój chłop nie chce słyszeć, twierdzi że 20 miesięczna Patrycja obejdzie już się bez wózka... tiaaaa:sorry2:

Gola przytulam... dobrze że chociaż się teraz stara i więź z małą podtrzymuje...
zabezpieczenia kupiłam w Leroy merlin, cały zestaw za 25 zł-na szuflady, drzwiczki kontakty i zapobiegające przytrzaśnięciu palców

Angie brawa dla Kingusi :happy: dzielny brzdąc :happy:


Powiem Wam że coraz lepiej się czuję, mijają mdłości, tak to mnie muliło całymi dniami a teraz może co 2 dni chwilkę, rzadko brzuch zakłuje, mniej się stresuję i będzie już tylko lepiej :tak:
Dzisiaj poszłam z Małą na półtorej godzinki na spacer, w parku trochę pobiegała-tylko że w większości chce iść gdzieś indziej niż ja :-D, jeszcze nie sprawdza się mój sen sprzed kilku mcy że nie mogę jej dogonić:-D, rozwalił mnie tekst małżona-DLACZEGO ona ma błoto na butach, po co POZWALAŁAŚ jej tam biegać, nożesz....


Idę oglądać "paradoks"
dobranoc!
 
Mia, Sami wszystkiego najlepszego kochani, dużo zdrówka;*



onanana
tak wrzucałam filmik na fb, ale wtedy chodziła od czegos do kogoś i na odwrót, tym razem stanęła na środku sama i tak sobie poszła.zdrówka do taty, ładnie mu dowalili chemie
maggipka ja nie daję mleka3 i nie będę bo Zosia jest na nieeeee Mm
filipkowa mama u nas dzwonią kiedy na szczepienie ale pewnie to będzie w połowie grudnia
angie brawa dla Kingi za samodzielne siedzenie, zuch dziewczynka
helenka biedny Olek
katerinka dobry tata z tym tekstem
winki super wyszły ciaseteczka
 
Katerinko - cieszę się, że wszystko w porządku i dobrze się czujesz, ojj pamiętam te kłucia i ciągnięcia w dole brzucha, a potem w pachiwnach! Nie zazdroszczę mdłości, ja rzygałam jak kot do 6 m-ca! A przy Pati jak miałaś?? Czekamy na foto brzusia!
Angun - TY chyba anwet mnie wysyłałaś smsa ze zdjęciem mauteńkiego Arturka! Jeszcze chwila i wszystkie "nasze" dzieci będą już po 1szych urodzinach! Fajowe sanie, ale się bę∂zie król Artur woził! Oglądałam też sanki z oparciem na all, ze śpiworkiem tez, tylko tansze coś ok 120 zł. Będę musiała zamówić :tak:
winki - no piękne ciasteczka! Czekamy z niecierpliwością na fotoreportaż z urodzin Olinka! Co do fotelików: jedno pewne: Na bank maxi-cosi i na bank Priori (tylko nie wiem który SpS czy XP), Romer jest za drogi i Tobi też - choć Tobi wizualnie podoba mi się najbardziej ze wszystkich 3. Będę też zamawiać przez neta, bo taniej wychodzi.
Filipkowa mama - dziękuję za zaprosznie, nie wiem jednak kochana, czy będę. Dam znaka.
nimfii - Twoja teśćiowa powinna być przykładem, dla wszystkich Tych chorych, którzy stracili nadzieję, brawo dla Niej!
Helenko - terminy zabójcze, a koszt prywatnej wizyty ile by wyniósł? Spokojnej nocki życzę po szczepieniu!

Jutro idę na kawę z kumpelami - ofkoz z młodą ,bo na 14 się umówiłyśmy, a nie mam Jej z kim zostawić :/
Idę się położyć, dobrej nocy kochane:*
 
reklama
Do góry