reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
Gola nie dajcie się problemom macie dla kogo żyć, może tak jak Winki pisze wyjedzcie gdzieś na parę dni sami wiem że od problemów się nie ucieknie ale może pomoże, przemyślicie co nieco, pogadacie trzymam za Was kciuki nie smuć się kochana ;-)
maggipka gratulacje oby dzisiejsza i następna nocka była ładnie przespana
nunia fanie że chrzciny Wam się udały, nie źle żeście kasy zebrali tak parzę na te zera i nie dowierzam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
maggipka gratulacje! Myślę, że z każdym dniem będzie łatwiej :-)
niuniunia niezłą imprezę odstawiliście. Super, że wszystko poszło po Waszej myśli :-)
winki Twój pomysł jest super, ale nie wiem czy w przypadku Goli jest możliwy do zrealizowania, bo Oplcia pewnie nie da rady bez niej, a myslę, że i Goli byłoby ciężko tak nagle sie oderwać od małej... :-(
Gola życzę Wam jak najlepiej i trzymam kciuki, żeby w końcu wasze problemy się skończyły!!!!:*:***
 
Niunia, cieszę się, że chrzest się udał, a z tą ilością chrztu to było ironicznie? Bo ja nie zrozumiałam ;-) Bo u nas byliśmy tylko my i tydzień wcześniej też tylko my. Gratki z okazji ząbka :tak:

Gola, nie martw się kochana, jeśli się kochacie to Wam się ułoży. Myśmy mieli kryzys jak byłam w ciąży i myślałam, że będę samotną matką, wiele nocy płakałam bo to rozlatywało się na moich oczach. Będzie dobrze, uwierz m, przydałaby Wam się chwila dla Was samych, jak dziewczyny pisały oddajcie Polę babci i wyjedźcie gdzieś na weekend, nawet kurde pod namiot. Pewnie wszystko przez kasę, bo wtedy nerwy puszczają mocno (znam to z domu rodzinnego) ale z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Trzymam za Was kciuki mocno.
 
Marittka -ja radzilam Goli wyjsc gdzies. Nie koniecznie wyjechac. Myslalam raczej o kolacji ,choc wyjazd bylby tez super.
Niuniunia- super ,ze juz po wszystkim. Wasz chrzest to jak niejednej z was wesele. I jestem pod wrazeniem kaski jaka dostaliscie. Oli nie dostal zadnych pieniedzy ,ale u mnie w rodzinie $ sie raczej nie daje tylko prezenty. wklejej foty jak tylko bedziesz miala.
No i gratulacje dla panny zabkujacej.
Ponko -nie rozumiem ,co zanczy ,ze na chrzcie byliscie tylko wy i tydzien wczesniej tez tylko wy? Dwa chrzty???:szok:
 
Troszkę mnie tu nie było:-)
Witajcie dziewczynki:-)

Gola ja uważam tak jak dziewczynki powinnas gdzies wyjechać z Twoim M i to bez dziecka.Taki wyjazd by Wam dobrze zrobił. Może jakies SPA w jakimś fajnym hotelu.

Dziewczynki nawet nie próbuję nadrobić postów bo z miesiąc nie byłam na forum a Wy tu naprodukowałyście, że ho,ho.

Co tam u mnie?Ja w tej chwili na zwolnieniu a później urlop za ten rok i jesienią biorę wychowawczy do 01.04. Gdy wrócę do pracy oddamy małą pod opiekę jakiejś opiekunce.Tak postanowiliśmy z mężem. Ciężko było by mi teraz rozstac się z małą. Chcę jej poświęcić jeszcze kilka miesięcy. Czasem nie powiem jest ciężko i w tak marudne dni kosztuje mnie to dużo nerwów i opanowania.No ale warto.

Moja Ola jest teraz na etapie, że gdy gdy leży na macie z zabawkami to bardziej jest zajęta wykonywaniem wszelakich figur z unoszeniem pupy niż samymi zabawkami. Przygotowuje się do raczkowania ale jeszcze jej nie wychodzi.

A no i najwazniejsze sadzam moją malą na nocniczek!!!!!!!I powiem Wam rewelacja. Już od kilku dni kupka jest zawsze rano w nocniczku.Moja Ola tak szybko załapała, że jak tylko ją sadzam to od razu robi siku. Myślałam, że takie dzieci są za małe i nie rozumieją ale naprawdę powiem Wam, że moja załapała do czego słuzy nocnik.
Narazie nie ma z tego oszczędności pampersów, bardziej sadzam ją po to żeby się oswoiła z nocnikiem i nie uciekała z niego jak zacznie sama wstawać.No i nie jest to dla niej kara bo chętnie siedzi i ,,miętoli" zabawki. Sadzam ją tak ok.5x dziennie gdy jest pora na zmianę pieluszki.
 
Ponko mówię poważnie było u nas 17 chrztów na raz!

Mirelko ja sama nie dowierzam bo się nie spodziewałam ale sam chrzestny dał 3000zł teściowie 1000, brat męża 800 i chrzestna 800 a reszta gości dawała po 200-300.

Goluś przykro mi kochanie że przechodzicie kryzys, ja mam nadzieję i trzymam za Was kciuki by to tylko był kryzys który szybciutko pójdzie w niepamięć. Kochanie może dziewczyny mają rację pojedźcie gdzieś razem, we dwoje, porozmawiajcie szczerze, jeszcze nie wszystko stracone i rozwalone kochana. Ja trzymam kciuki za Was i wierzę, że Wam się uda;*Macie wspaniałą córcię, która Was powinna połączyć jeszcze bardziej zróbcie to chociaż dla niej i spróbujcie jeszcze raz
 
reklama
Jakie SPA, jaki wyjazd skoro Gola wyraźnie napisała,że nie mają kasy! Poza tym Gola cyckuje więc dziecka nie opuści dłużej niż 3-4 godziny.
No Gola pierwszy poważniejszy kryzys? To zaprawa do szarej strony małżeństwa a będzie ich więcej. Jesteś silną, zaradną kobietą i na pewno dacie radę przeciwnościom. Pieniądze to nie wszystko a już na pewno nie powinny być powodem do rozwalenia małżeństwa, przecież ślubowaliście sobie bycie na dobre i na złe. Trzeba się cieszyć,że macie zdrowie, piękne dziecie i siebie. Wierzę w to,że dacie radę i wyjdziecie wkrótce na prostą !
 
Do góry